Gry komputerowe

+
Łączę się z wami w mehaniu.
Gdyby to była odsłona rozgrywająca się w czasie WWII może zastanowiłbym się przez chwilę nad zakupem, a tak - Meh. [3]
 
Ehh czyli znowu nowoczesna wojna, robi się to powoli nudne. Tym bardziej że jeszcze niedawno były przesłanki że kolejna część może powrócić do klimatów II Wojny Światowej. Ja bym chętnie zobaczył CoDa gdzieś właśnie w czasach II a może nawet I Wojny Światowej bo tego już bardzo dawno nie było albo w Wietnamie :)
 
Ma ktoś pojęcie czy kraj jaki się podaje przy rejestracji w sony playstation Network wpływa na dobieranie graczy online? Czy jeżeli podaje Polske to będzie dobierać z Polski?
 
Gameplay z Trine 3. Gra robi naprawdę dobre wrażenie - śliczna grafika oraz fajny pomysł z z połączeniem grafiki 3D i mechaniki 2D.

 
Wygląda (zwłaszcza fizyka - byłem pod wrażeniem, gdy Zoya oplotła swoją linę dookoła słupa [za to odpowiada fizyka, nie? :p]) i brzmi świetnie. Tylko jedna rzecz wywołuje moje niezadowolenie - brak nowych postaci. Przez trzy gry kierować będziemy tą samą trójką bohaterów, z prawie tymi samymi umiejętnościami :(. Szkoda.
 
Last edited:
Lot na tarczy wymiata. :p I to jest next-gen, masa świetnych patentów odświeżających gatunek a przy tym przepiękna oprawa. Aż chce się powiedzieć: pięknie, k%$@, pięknie!
 
na G2A.com można kupować bez lipy? Jest promocja na W3 za 112zł na Steam i kusi :)

Hmm, to nie jest takie łatwe pytanie. 100% pewności mieć nie będziesz. Po pierwsze, ostatnio steam zapowiedział wprowadzenie blokad regionalnych, a w tym sklepie klucze do gier często pochodzą z różnych źródeł - kupowane w krajach jak Rosja, albo dodawane do kart graficznych itp. Zdarzyło się też, że były kradzione. Ostatnio była afera z Ubisoftem, jak zablokowali możliwość grania osobom które zakupiły kradzione klucze właśnie na tej stronie. Szanse są na to znikome ale wykluczyć tego nie można. Szczerze mówiąc chyba nie warto przy takiej małej różnicy cenowej



Z drugiej strony sklep daje chyba gwarancje zwrotu kasy jeśli coś pójdzie nie tak, z tym, że trzeba kupić bezpośrednio u nich, a nie od innych sprzedawców pojawiających się na stronie. Nigdy nie korzystałem, to nie wiem dokładnie. Ktoś może odpowie Ci lepiej na to pytanie.
 
Raczej nie będę kombinował i kupię pudełkową wersję. Będzie ładnie się*prezentować obok W1 i W2 :)
 
Na G2A jak najbardziej można kupować, mam już od nich kilka gier i wszystko śmiga bez zarzutu. Przy krajach z blokadą jest w tytule info że trzeba się łączyć przez VPN a ja takie już na starcie skreślam. Shielda można sobie darować bo to nic nie daje, to jest jedynie pomoc dla ludzi co nie wiedzą jak grę aktywować. ;) Daj linka do tego Wieśka bo mi tylko wywala za blisko 200zł xD
 
Ten podatek też można obejść, wybierając opcje spoza EU 0% :p Ostatnio kupowałem tak dodatek do Lordsów i nie było problemów :p Ten Wiesiek 3 za 112zł to jest zwykły cd-key, nie na steama.

---------- Zaktualizowano 09:59 ----------

Na instant-gaming jest za 29,24€ pod steama i to jest chyba obecnie najniższa cena pod stimca ;)
 
Takie tam pytanko - jest może ktoś z was w becie World of Warships? Bo mi się nudzi grać samemu, a klanowi towarzysze pancerni (WoT) się nie załapali :p
 
Wczoraj ukazał się piękny filmik z Samorosta 3:

[video=youtube;4-Hx3xIefV8]https://www.youtube.com/watch?v=4-Hx3xIefV8[/video]

Amanita Design znałem dotąd jedynie z Botaniculi ale widzę, że inne tytuły też są warte uwagi.
 
Top Bottom