Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

+
Wiedźminów i kurtek może mało, ale czy to w czymś przeszkadza by jakieś receptury/szkice na takie kurtałki zdobywać? Nikt chyba nie mówi, że wiedźmiński rynsztunek ma być u każdego domokrążcy.
 
Chciałbym, żeby alternatywą do wiedźmińskich kurtek nie był wygląd błazna, więc nawet nie o to chodzi, że tych jest mało.
Tylko że czegoś w zamian brak, a co by było - powiedzmy - łatwiej dostępne.
 
Geralt czarną kurtkę kupił w "Wiecznym Ogniu" właśnie w Novigradzie :p Nawet jest jej cena podana, ale jej już nie pamiętam.
 
Tak sobie myślę, że bardzo dobrym (ale jeszcze nie idealnym) rozwiązaniem byłaby możliwość wyboru koloru poszczególnych elementów odzienia podczas zakupywania go u kupców (a także zmiana kolorów znaleźnych i posiadanych kurtek podczas wizyty u danego rzemieślnika). Wyglądałoby to w ten sposób, że decydując się na zakup (lub wprowadzenie zmian w obecnym ekwipunku), moglibyśmy swobodnie określić, jaki kolor będą miałby poszczególne elementy (ale oczywiście nie wszystkie z nich, a także nie każdy kolor byłby możliwy do wyboru, tylko kilka dostępnych - uniemożliwi to przemalowywanie Wieśka np. na różowo :p). Z taką możliwością nie musielibyśmy stawać przed trudnym wyborem, czy czy zdecydować się na lepszy kolor, czy na lepszy krój, czy też może na lepsze staty :p
 
@Hostile

Wystarczyłoby dodać kupcom do sprzedaży barwniki. Rozwiązanie z Guild Wars, albo choćby Diablo 3, sprawdza się świetnie.
Owszem, to również jest jakieś rozwiązanie, chociaż np. w takim Two Worlds II czy Hellgate: London sprawdza to się raczej średnio (tzn. barwniki na poszczególnych pancerzach kiepsko interpretują kolory :p).

---------- Zaktualizowano 16:27 ----------

Rozwiązanie wydaje się dobre, ale ostatecznie pozbawiłoby modderów zajęcia przy późniejszym przemalowywaniu kurtek :p
 
Last edited:
Bardzo chętnie oddam to w ręce profesjonalistów :p Wystarczy mi, że muszę już przemalować brwi Geralta i Ciri, oraz włosy Niespodzianki(w tym znaleźć w teksturach ten portret).
 
Owszem, to również jest jakieś rozwiązanie, chociaż np. w takim Two Worlds II czy Hellgate: London sprawdza to się raczej średnio (tzn. barwniki na poszczególnych pancerzach kiepsko interpretują kolory ).
Myślałem, że nie trzeba dodawać że przy implementacji takiego rozwiązania wypadałoby zadbać o jego jakość.
Rozwiązanie wydaje się dobre, ale ostatecznie pozbawiłoby modderów zajęcia przy późniejszym przemalowywaniu kurtek
A to akurat żaden minus.
 
Mi bardzo podobają się te zbroje i ubrania, oczywiście mam nadzieje że będzie też sporo nawiązań do kurtek z pierwszej części bo te w dwójce niespecjalnie mi się podobały. A te przedstawione w trailerze są genialne i są typowo średniowieczne, w przeciwności do pancerzy z wszelkich współczesnych gier rpg.
 
Która to?
Ta:
 
Top Bottom