Otwarty świat Wiedźmina w najnowszym zwiastunie!

+
Lol, przyznałem ci wczoraj (a raczej dzisiaj w nocy) orena za ten post, ale to było po pijaku, nie pamiętam tego i nie wiem, dlaczego, przecież bardziej mi się podoba Yennefer Why?

Alkohol sprawia, że nie postępujemy racjonalnie, nie jesteśmy zdolni do prawidłowego osądu sytuacji i często wydobywa z nas to, co najgorsze. Krótko mówiąc nie byłeś sobą. Grunt, że uświadomiłeś sobie popełniony błąd. Wallace zawsze miał gadanego (a i tak źle skończył), nie daj się rudej propagandzie.

A mi się zdaje, że po pijaku właśnie mówi się prawdę.

O ile w grę wchodzą nieduże ilości, od pewnego poziomu jedynie gada się trzy po trzy, co tylko ślina na język przyniesie. A następnego dnia głowa boli podwójnie, z powodu ilości zaabsorbowanych procentów, to raz, a dwa jak człowiek sobie przypomni co za durnoty wygadywał i wyczyniał ;)
 
Last edited:
Po pijaku wszystko jest piękne :p

 
Po pijaku wszystko jest piękne
Tak, ale na 99% przypatków. :p

---------- Zaktualizowano 10:57 ----------

Ten jeden procent to sytuacje całkowicie niepiękne, których nie da się przewidzieć do końca.
 
Jedyna opcja by Geralt wybrał rudą :
View attachment 12451
i to też abstrakcja, bo nigdy by do tego nie dopuscił;) (pani na stosie była njapodobniejsza do Yen, ajm sory)
 

Attachments

  • kadr 1.jpg
    kadr 1.jpg
    137.8 KB · Views: 30


Nie będę wyłamywać się z (o dziwo) ogólnych zachwytów nad nowym fragmentem rozgrywki! Fantastyczny zwiastun, pan Borowik bardzo dobrze sprawdza się w roli narratora. Właściwie każda pokazana scena została tutaj już dogłębnie przeanalizowana, więc dodam tylko od siebie, iż naprawdę zaczynam powoli żałować, iż w okolicach premiery nie będzie mnie w domu przy blaszaku, gdyż całkiem możliwe, iż w tym czasie będę w PL. Patrząc na urywki scen mogłabym piać z zachwytu nad dbałością o szczegóły (krasnolud chyba niejedno już pier*****, gdyż kilku zębów mu brakuje; tatuaże u zbirów), krajobrazami (niesamowite, fantastyczne, do cna prawdziwe, a nawet znacznie lepsze), Yenn i jednorożcem (ale gatki Geralt ma naprawdę gustowne!), dialogami (tekst wampira genialny) i muzyką. Klimat 15/10. Zachwyt 15/10. Oczekiwania 20/10. Hype - skali brak.
Wiem, wiem, nie umiem liczyć. Ale frajda za to wielka ;)
 
Last edited:
Top Bottom