Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Brak mi słów jak słaba była edycja tego filmiku, jakieś randomowe przybliżenia w połączeniu z ich słabym bitratem w tym odtwarzaczu, pedalska muzyka. Nie dziwne, że świat się śmieje z IGN XD
 
Na tych nowych screenach ciekawe są te opisy w ich adresach. A na tym z walką na pięści zawodnik nosi zniszczoną tarczę niebieskich pasów - znaczy, że Renegat, albo jeden z tych, którzy przeżyli.
 
Ale w tym materiale od IGN, ta muzyka jak z gierki przeglądarkowej + głupie zbliżenia rozmywające obraz. Głupio im to wyszło.

I chyba wrócą znane z W2 "Yyyyrrgh", "Za stary na to jestem..." itd.

---------- Zaktualizowano 16:11 ----------

To Scoia'tael, ma wdzianko podobne do dwójkowych elfów.

A nie zauważyłem, może ktoś od Iorwetha?
 
Muzyka iście Wiedźmińska, liczę na taką w grze xD
Boże...myślałem, że to będzie jakiś fajny, krótki gameplay z komentarzem, ewentualnie dogłębny artykuł. Dawno nie widziałem takiego shitu. Te przybliżenia to jakaś masakra, obraz ciągle skaczę. Tragedia. Bo był błąd pozwolić grać IGN. Powinni dać CD- Action albo innemu dobremu czasopismu/portalowi :D
 
Last edited:
Nie da się tego oglądać z dubstepem.. i to jeszcze tak ordynarnym. IGN skopał filmik jak tylko mógł. Przykre, że potraktowali tak nowe fragmenty rozgrywki.
 
Renegat, albo jeden z tych, którzy przeżyli.
Chcesz powiedzieć, że ten człowiek to Chłopiec, Który Przeżył?
 
To co IGN zrobiło z materiałem to naprawdę .. wyczyn, cięzko to okreśkić kulturalnie nie używając rynsztoka, ale powiem tak, dla kogoś kto wpadł na taki pomysł ....na stos to za mały wymiar kary... istne zabójstwo klimatu w najwyższym wymiarze, proponuje w następnym materiale podkład japońskie kakaroke z dodanym bass testem równie trafne co dub-step ddo tego materiału.
 
Top Bottom