Wiedźmin 3: postacie

+
Dijkstra ma wąski i podłużny nos, a ten na dole ma nos niczym niepoprawny Vesemir. Są 2 opcje, albo to kto inny (bardziej prawdopodobne), albo zmienili wygląd Dijkstry (wg mnie na gorszy, m.in. dlatego, że jest jeszcze mniejszy ;p). Jeśli to faktycznie Dijkstra to nieźle REDzi zarzucili spoilerem ; /
Przecież to jest ten inkwizytor,czy kto tam ... ten z trailera z pochodnią.
 
Dijkstra ma wąski i podłużny nos, a ten na dole ma nos niczym niepoprawny Vesemir. Są 2 opcje, albo to kto inny (bardziej prawdopodobne), albo zmienili wygląd Dijkstry (wg mnie na gorszy, m.in. dlatego, że jest jeszcze mniejszy ;p). Jeśli to faktycznie Dijkstra to nieźle REDzi zarzucili spoilerem ; /

Przecież ja żartowałem :p Troszkę moim zdaniem jest podobny, ale nie na tyle, żebym faktycznie wziął go za Dijkstre. Tutaj spoilery już dawno by były wyłapane, kilka sekund po premierze trailera.
 
Wpływanie na los głównych postaci (nie tylko Rudej) z możliwoscią ich poświęcenia "for a higher cause" byłoby dla mnie sporym dylematem
 
No w sumie byłby dylemat... Na przykład płonie budynek, w środku są uwięzieni dzieci i Triss, Geralt musi wybrać miedzy dwiema opcjami
1) Ugasić pożar, ratując tym samym dzieci, ale również Triss
2) Zignorować wydarzenie, pozwolić dzieciom spłonąć, ale za to spłonie też Triss

Trudny dylemat... Nie wiem czy dla lepszej sprawy nie poświęciłbym tych dzieci :p
 
@adventus piłem sok w momencie czytania Twojego posta, tak się nie robi! Zapryskałem cały monitor i o mało się nie udusiłem.

BTW. Ciri powinna mieć takie włosy i basta
 
@adventus
Bardziej, albo Geralt założy zasuwę z dwimerytu na drzwi do płonącego pomieszczenia z Triss, albo zdejmie takąż samą z drzwi do płonącego pomieszczenia z dziećmi.
 
Top Bottom