Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
@Marcin Momot


Początek był naprawdę niezły. Do czasu, aż nie zaczęli rapować :p.

Ale widać to kwestia gustu.

Jednak dubstep to dla mnie za dużo - przynajmniej w Wiedźminie 3 :vava: ...
 
Akurat ten trailer był mega. Wiz Khalifa zawsze na propsie. Znaczy starsze numery, bo nowe średnio mi podchodzą. Ale ten był dobry
Długo Cię nie było :D mógłbyś skomentować bo skoro jest achievement za 35 level w W3 to znaczy że jest to max level? Bo o ile pamiętam miało być dużo więcej poziomów. 60+, ale mogę się mylić
 
Last edited:
Długo Cię nie było :D mógłbyś skomentować bo skoro jest achievement za 35 level w W3 to znaczy że jest to max level? Bo o ile pamiętam miało być dużo więcej poziomów. Moge się mylić

W zeszłym tygodniu dopadło mnie przeziębienie a teraz od wczoraj nadrabiam zaległości.:(
 
No właśnie i mi sie przypomniało bo to chyba możesz powiedzieć - czy w ogóle przed premierą zobaczymy jakiś materiał z PS4?
 
IGN. I've Gone Nuts z tym dubstepowym zwiastunem wiedźmińskich znaków. Nie dość, że cały czas trzeba słuchać rzężenia zdychającej kosiarki, która jeszcze próbuje strawić kota, to na dodatek te zbliżenia przypominają mi pierwsze próby orangutana w Akademii Filmowej. Uraz. Mam nadzieję, że ludzi nie odstraszy od W3, na szczęście mają inne materiały. IGN powininen dostać po uszach.
 
Last edited:
@Naxemar

Mimo wszystko do premiery jeszcze trochę jest.

Ja spodziewam się zalewu materiałów od początku maja (wówczas będę bał się otworzyć "przysłowiową" lodówkę).
 
Joe jak był poprzednim razem to spotkał się z fanami dzięki ekipie TGWTG.pl, może teraz też coś takiego będzie.
 
@Marcin Momot wczoraj pytałem o to na forum... czy w Wiedźminie będą też ustawienia "very high"? Czy od razu po high mamy ultra.
Nigdzie nie mogłem znaleźć informacji na ten temat.
 
Przeglądając ostatnie obrazki z Wiedźmina 3, odkryłem pewną fascynująca rzecz. Okazało się, że w grze są bardzo dobrze odwzorowane niektóre prawa fizyki. Jak zapewne wiecie, gdy obserwujemy kosmos, im dalej patrzymy, tym starsze obiekty widzimy. Wynika to z odległości i określonej prędkości światła.

No więc w Wiedźminie 3 jest dokładnie tak samo. Zostało to oczywiście skompresowane, więc nie trzeba patrzeć w kosmos, żeby zauważyć ten efekt. Wystarczy na poniższy obrazek:

 
Top Bottom