Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+


Wysyłka pudełek od 18-05-2015

A gra kiedy dojdzie? :troll:
 
Last edited:
W Paczkomatach InPost gra będzie do odbioru po północy 19 maja. W kioskach Ruchu gra będzie do odbioru 19 maja (o dostępności paczki zostaniecie poinformowani SMSem). Kurier z grą przyjedzie do Was w dniu premiery, czyli 19 maja (co do godziny to będzie się z Wami zapewne kontaktował telefonicznie). W przypadku wysyłki Pocztą Polską czas dostawy wynosi do 48 godzin, więc może się zdarzyć że dotrze dzień po premierze, 20 maja.
 
Po opłaceniu zamówienia dostałem sms od banku: "mBank mOkazje: Zarejestrowaliśmy transakcje w CDP.pl. Zwrot trafi na Twoje konto do 60 dni. Już teraz sprawdź pozostałe oferty."

Gry komputerowe, konsole oraz multimedia 10% taniej
mOkazja nie wymaga zapisu
Jak skorzystać z mOkazji:

1. Zrób zakupy na www.cdp.pl na minimum 100 PLN
2. Zapłać za nie kartą mBanku, przelewem z rachunku
w mBanku lub mTransferem (z wykluczeniem mTransferu
z karty kredytowej)
3. Zwrot 10% wartości transakcji wpłynie na Twoje konto w ciągu 60 dni
4. Z mOkazji możesz skorzystać 3 razy
5. Dotyczy całej oferty sklepu
Partner: CDP.pl
:victory:

Sympatycznie, że bank w tym przypadku zadbał o mnie bardziej niż ja sam, bo zupełnie nie wiedziałem, że aktualnie jest taka promocja.
34,99zł>30zł
:troll:
 
@Iskor, o! Właśnie dostałem smsa z informacją o zwrocie i chciałem zapytać czy ktoś jeszcze korzysta z mBanku i wie o co chodzi, dzięki :p
 
W przypadku edycji cyfrowych - czy będzie możliwy pre-load, pre-download, udostępnienie kodów już 19.05 o 00:01?

Po północy 19 maja kody powinny już działać. Co do wcześniejszego pre-downloadu gry, nie mamy jeszcze żadnej informacji na ten temat. Zapewne CD PROJEKT RED wie więcej w tym temacie.
 
Na forum gog.com ktoś z załogi wspomniał że mają w planach możliwość wcześniejszego pobrania gry. Bliżej premiery podadzą więcej informacji. Linku nie podam, piszę z telefonu, ale proponuję wklepać w google coś w stylu "the witcher 3 gog.com pre-load".

Jeżeli będzie taka opcja na gog'u to i pewnie steam również udostępni taką możliwość.
To około 40 GB więc powinni zadbać o takie sprawy.
 
Last edited:
Skoro pisze tu pracownik CDP to się coś spytam. Czy wybierając edycję standardową wysyłacie grę w normalnym pudełku i dołączacie do niej steelbook, czy steelbook jest zamiast pudełka plastikowego?
 
Fajnie dwie godziny temu zapłaciłem za kolekcjonerke bo dowiezdiałem się o tym z forum, a teraz mi przyszło powiadomienie o możliwości finalizacji pre-ordera :D przed chwilą
 
mam pytanie bo pierwszy raz kupuję coś z cdp i jest to właśnie wiedźmin na czym polega to payu i jak mam zapłacić ?
 
Top Bottom