Grand Theft Auto

+
Taa...



Kilkadziesiąt godzin instalacji i ściągania jakiegoś szajsu i oto co dostaję. Idę się powiesić w kiblu, tak będzie lepiej.
 
Taa...



Kilkadziesiąt godzin instalacji i ściągania jakiegoś szajsu i oto co dostaję. Idę się powiesić w kiblu, tak będzie lepiej.

Zrób tak jak napisałem z ominięciem klienta R* szybciej i mniej stresu. Nie wiem co ty Geralt że sikasz pod wiatr ?
 
Ale co bez klienta? Ja już wszystko pobrałem i zainstalowałem, odpalam grę, zaczyna się jakiś filmik i nagle wywala z takimi komunikatami. Mam dość, nie chce mi się pieprzyć z podmianami plików, odłączaniem kart, grzebaniem w ustawieniach i cholera wie czym jeszcze, po prostu mi się nie chce. Kolejna wspaniała gra przyszłości, która jest niedorobiona.
 
Ale co bez klienta? Ja już wszystko pobrałem i zainstalowałem, odpalam grę, zaczyna się jakiś filmik i nagle wywala z takimi komunikatami. Mam dość, nie chce mi się pieprzyć z podmianami plików, odłączaniem kart, grzebaniem w ustawieniach i cholera wie czym jeszcze, po prostu mi się nie chce. Kolejna wspaniała gra przyszłości, która jest niedorobiona.

Nie martw się za miesiąc sobie odbijesz z nawiązką, tylko kasy szkoda.
 
Magia :blink: Po restarcie komputera gra zaskoczyła, nic się nie wysypuje, a działa dobrze. Nie ogarniam.

Jak trochę pogram (zakładając że nic się nie schrzani) to porobię jakieś testy i podzielę się wrażeniami.
 
Widze, ze coraz to nowsze problemy ludzie maja z GTA V, moze cos przy pobieraniu update 5GB sie spierniczyło przez to marne sciaganie z serwera Rockstara. Mogliby zrobic update na jakims serwerze zeby serwery mogły odetchnac a nie ludzie kupili oryginał, zainstalowali w 2 godziny i jeszcze przez pare dni musza sie meczyc z patchem. Dobrze, ze mam juz za soba GTA V to mnie nie kusi granie w wersje na blaszaka
 
Zróbcie tak jak podał @froget67 - DZIAŁA. Jeśli masz grę na płytach, to gdy zaczyna pobierać patcha 5gb spauzuj i zamknij.
1 Ściągnij to co podał froget67 z MEGA. - Wypakuj
2 Wklej pobrany folder "update" do katalogu z grą i podmień wszystko.
3 Uruchom LauncherGTAV, jak zacznie pobierać plik 2,84GB, spauzuj i zamknij.
4 Usuń w folderze update/x65/dlcpacks/mpheist PLIK, który waży 1kb.
5 Uruchom ponownie LauncherGTAV i powinno Ci się ściągnąć ok. 360mb.
6 Zainstaluje się to i ma działać.

@froget67 postawiłbym Ci piwo gdybym mógł :)
 
Zuber, zainstaluj starsze sterowniki do karty albo zablokuj używanie integry.

Wiesz co chyba próbowałem :D. Ale blokowałem właśnie chyba nvidie i próbowałem na integrze odpalić żebym przynajmniej dostał omunikat o niespełnianiu wymagać a nie od razu ordynarne wywalenie BEX64. Trudno. w każdym razie jak mówiłem tak zrobiłem wkurzyłem się dziś i kupiłem kompa. Napisze potem co i jak w temacie o sprzęcie bo mam jedno pytanko co do niego ;).
 
@zuber1906 Rozwaliłeś system tym ruchem, napisz czy ci chodzi heh, sprzęt od razu pod Gerwanta będzie.

Rockstar mógłby udostępnic te 5GB z łaski swojej oficjalnie, a nie żeby człowiek na własną rękę szukał w internetach jak obejść serwery R* bo by się wszystkiego odechciało, Nie rozumiem ich, tyle kobzy zarobili, a serwerwów nie mogą postawić dobrych czy nawet wynając na natarcie premierowe, a pózniej wydawcy się irytuja skąd piractwo na PC ....

Misje dają radę, wychodzi na to że GTA V i W3 powinny wystarczyć na mocne granie w 2015.
 
Po zrobieniu kilku misji, podpierniczeniu kilku bryk, obiciu paru gęb, wystrzelaniu kosmitów będąc na haju, niemal zejściu na zawał podczas joggingu i zdemolowaniu domu powiem jedno: ależ to dobre :D Gra chodzi świetnie, żadnych spadków prędkości, żadnych crashy ani dziwnych błędów. Konkretne fpsy zapodam jutro, dzisiaj już nie ma siły :p
 
Z tym ściąganiem patchy i jakiś dupereli jest kpina. Raz mi pobierało 1,4 GB, raz 365 mb, z prędkością od 6.4 kb/s do 7 mb/s. Częściej jednak 250-350 kb/s. Kpina. Na szczęście dało się odpalić po ściągnięciu update'ów z alternatywnego źródła i odpaleniu setup_clienta (Czy jakoś tak), pomogło.
 
Stałe 60 klatek :)



Screeny brzydkie jak noc, ale to chyba kwestia formatu w jakim są zapisywane, sama gra jest dość ładna (choć Max Payne 3 wydaje mi się ładniejszy, ale to jednak była liniowa gra w zamkniętych lokacjach).

A tak prezentują się moje ustawienia graficzne:



Moje dziecko ma natomiast takie parametry:

1) Procesor Intel Core i7-4790K, socket LGA1150, 64bit, do 4.4 GHz, 88W, cache 8MB, BOX (BX80646I74790K) - Devil's Canyon
2) Płyta główna Gigabyte GA-Z97X-Gaming 5, Z97, DualDDR3-1600, SATA3, RAID, HDMI, DVI D-Sub, ATX (GA-Z97X-Gaming 5)
3) Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 970, 4GB GDDR5 (256bit) HDMI, DVI-I DL, DisplayPort (GV-N970G1 GAMING-4GD)
4) Pamięć G.Skill RipjawsX DDR3 2x4GB 2133MHz CL9 (F3-17000CL9D-8GBXM)
 
Jak jest tesalacja o nie aż w takim wymiarze jakbyś chciał @Daniel Abatemarco.bo potrafi GTA być kanciaste, wystarczy iśc na striptiz w fpp :)

Pokombinowałem z ustawieniami, jakby tu zrobić aby włączyć tekstury high i zmieścić się w 2GB Vram, no i udało, zmniejszyłem troche zróznicowanie ludności, właczyłem high tekstury i chodzi zużycie VRamu 2045/2048 czyli pod korek. (średnio 45-48fps / wszystko high - odbica, post-procesing, tesalacja powyżej high)
 
Last edited:
Skusił mnie "hajp" oraz pozytywy i właśnie te 7 DVD leży przede mną na stoliku.

Instalacja w toku :) ...

:pc:
 
Dzięki :)

Właśnie jestem na czwartej płytce, więc już połowa instalacji za mną (oczywiście nie licząc "łatek" ).

Mam nadzieję, że nie będę miał takich problemów z uruchomieniem jak poniektórzy forumowicze ;)...
 
Ciesz się że masz taką prędkość, w dniu premiery było najwyżej kilkadziesiąt kb/s + co chwilę zrywało połączenie :p
 
Top Bottom