Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
żeście se wymyslili sposób płatnosci. Nie dosc że pieprzyliście sie z tym tyle czasu to jeszcze wymagania. Na gram.pl jak sie zamawiało Wiedźmina 2 Ek nie było problemów.... A po 1 w emailu który się dostawało była wiadomosc iż płatnosc nalezy dokonac 2 tygodnie przed premierą no 27 kwiecien to nie jest 2 tygodnie tylko 3... Traktujcie klientów tak dalej
 
żeście se wymyslili sposób płatnosci. Nie dosc że pieprzyliście sie z tym tyle czasu to jeszcze wymagania. Na gram.pl jak sie zamawiało Wiedźmina 2 Ek nie było problemów.... A po 1 w emailu który się dostawało była wiadomosc iż płatnosc nalezy dokonac 2 tygodnie przed premierą no 27 kwiecien to nie jest 2 tygodnie tylko 3... Traktujcie klientów tak dalej

Przeczytaj jeszcze raz. Do mnie przyszła taka wiadomość i jak byk pisze 3 nie 2 tygodnie.
 

Attachments

  • ada.jpg
    ada.jpg
    50.7 KB · Views: 32
Przeczytaj jeszcze raz. Do mnie przyszła taka wiadomość i jak byk pisze 3 nie 2 tygodnie.

no 3 mój błąd ale wiesz będziesz mógł pisze a nie ze musisz do 27 zapłacić z informacji ywnika iz od 27 będziesz mógł dokonać zapłaty... Niektórzy wypłatę dostaja na 30...
 
Last edited:
Ech... zamiast normalnego przelewu trza przez internet. Czyli w moim przypadku ktoś musi za mnie zapłacić. Całe szczęście, że już sobie wszystko nagrałem. :)
 
no 3 mój błąd ale wiesz będziesz mógł pisze a nie ze musisz do 27 zapłacić z informacji ywnika iz od 27 będziesz mógł dokonać zapłaty... Niektórzy wypłatę dostaja na 30...

No to "niektórzy" mają problem, ja pieniążki miałem odłożone w tamtym roku. Trzeba było odłożyć wcześniej..
 
w informacji pisze sie co innego a potem wylatuje że platnośc do 27 a przy składaniu zamówienia pisze iz platnosci bedziesz mógł dokonac na 3 tygodnie przed czyli z tego wynika iz na 3 tygodnie się zacznie a teraz wylatuja iz masz czas do 27 kwietnia.
 
Korzystając z okazji że tyle wspaniałych i mądrych ludzi przegląda ten temat, chciałbym zapytać czy ktoś wie ile było wszystkich edycji kolekcjonerskich na wszystkich platformach w Polsce? Bo ja dostałem e-mail z numerem rezerwacji składającym się z 6 cyfr to jakaś duża suma ? :D

PS: jeżeli odpowiedź była podawana wcześniej proszę zignorować pytanie :p
 
W sumie to MUSISZ zapłacić za zamówienie przed 27, więc w sumie fakt. Trochę zepsuli wiadomość. Ja też mam 6 cyfrowe, zaczynające się na 9 więc to raczej nie ilość EK.

EDIT: Ciekawe, w mailu jest napisane, iż "Płatność przy odbiorze nie jest dostępna dla zamówień przedpremierowych.", podczas gdy na cdp.pl można wybrać tą opcję... Co to, pułapka? :D?
 
Last edited:
Ktoś wcześniej wspominał o rabacie 10% przy płatności za pomocą mBanku.
Niestety na stronie mOkazji pojawił się komunikat:
RABAT NIE DOTYCZY EK WIEDŹMIN: DZIKI GON
:(
 
gdybym wiedział ze taki numer wykręca to bym nie brał MK X w edycji kolekcjonerskiej. Ale sam Scorpion wyglada zacnie oby Wiesiek trzymał podobny poziom bo jak nie to poleci na allegro
 
gdybym wiedział ze taki numer wykręca to bym nie brał MK X w edycji kolekcjonerskiej. Ale sam Scorpion wyglada zacnie oby Wiesiek trzymał podobny poziom bo jak nie to poleci na allegro
Przecież jego dokładne zdjęcia od ponad roku pojawiają się na Ebayu, forach i Youtube.
 
Co polecacie na przesyłkę dla EK - paczkomat InPost czy kurier?
Paczkomatem nigdy osobiście jeszcze nie zamawiałem, ale najbardziej mnie martwi jak to się sprawdza małych miasteczkach. Nie chciałbym żadnych opóźnień, a o północy mogę podjechać pod taki paczkomat. Czy kurierzy InPost rozwożą towar 24h/dobę? Czy zdążą zawieść przesyłkę do 19.05 00:00?
 
Obsługa jest całkiem spoko, paczki są szybko rozwożone. Nawet jest opcja czy pudełko nie jest uszkodzone. IMHO to zdążą, bo mogą włożyć wcześniej i odblokować dopiero o północy :)
 
Tak się składa, że około premiery już mnie w Polsce nie będzie, widzę że w płatności można wybrać inny kraj dostawy, ale nie wiem czy faktycznie mi to wyślą do GB. Na razie adresu nie wpisuje, bo jeszcze nie jestem go pewna więc nie wiem czy coś nie wyskoczy, np. że EK nie wysyłają za granice - ktoś już próbował wpisać zagraniczny adres i mu przeszło i wie ile taka przesyłka kosztuje?
 
Tak się składa, że około premiery już mnie w Polsce nie będzie, widzę że w płatności można wybrać inny kraj dostawy, ale nie wiem czy faktycznie mi to wyślą do GB. Na razie adresu nie wpisuje, bo jeszcze nie jestem go pewna więc nie wiem czy coś nie wyskoczy, np. że EK nie wysyłają za granice - ktoś już próbował wpisać zagraniczny adres i mu przeszło i wie ile taka przesyłka kosztuje?

Ze względu na ograniczenia licencyjne, sprzedaż i dostawa produktu będzie możliwa wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (z uwzględnieniem braku możliwości dystrybucji produktu poza jej terytorium).
 
Wiadomo może czy będzie się dało na Steamie wcześniej ściągnąć Wiesia? Czy tak jak zazwyczaj bywa na tej platformie, że dopiero o 19:00 w dniu premiery?
Bo już kupiony od kilku miesięcy czeka, a ja nie wiem jak urlop w pracy planować :D
 
Ze względu na ograniczenia licencyjne, sprzedaż i dostawa produktu będzie możliwa wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (z uwzględnieniem braku możliwości dystrybucji produktu poza jej terytorium).

no to mnie tutaj załamaliście :(
( a dokładniej w Irlandii )
rozumiem pewne spory licencyjno-marketingowe ale szkoda że oficjalny dystrybutor powiązany ściśle ze studiem nie może tego przeskoczyć....biorąc pod uwagę że będzie to moja pierwsza od lat ( ! ) wersja pudełkowa gry, do kolekcji z pozostałymi dwoma tytułami trzeba poszukać innej opcji i niestety nie wspomóc studia w ten sposób...bo pomimo tego że chyba będzie możliwość wyboru języka w wersji zakupionej na wyspie...to nie chce mieć "The Witcher" na półce....tylko Wiesiu ;-)
 
Top Bottom