Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Działa dokładnie tak, jak PC dostaje to nie widzę przeszkód żeby X1 i PS4 też dostało klucze do goga, zresztą my się przekomarzamy a pewnie tak jest że wszystkie kolekcjonerki dostają Gog.com key i tyle
 
Takie pytanie - numer dla kuriera będę musiał jakoś podać? Bo przy wymaganych informacjach chyba tego nie było... Niby mam do konta przypisany ale czy na pewno trafi do firmy kurierskiej? Pytam, bo w ten dzień będę miał zajęcia dosłownie od rana do nocy z jakoś połtoragodzinnym okienkiem więc mógłbym teoretycznie wtedy przyjąć paczkę. :cheers:
Numer telefonu był tylko w ustawieniach i na pewno wraz z numerem zamowienia zostanie przez cdp.pl przekazany kurierowi wiec nie masz sie czego obawiac
 
No dobra. Może kody crossplatformowe to lekka przesada (ale tylko lekka! :p ) za to kod do gry właściwy dla danej platformy powinien znaleźć się w każdym zestawie kolekcjonerskim. Dorzucając go tylko do jednej platformy nie byłoby to fair.
 
Te metody płatności są dostępne BEZ zakładania konta w PayU.
W sklepie CDP.pl wybierasz płatność z PayU, co daje Ci od ręki możliwość płatności Kartą Kredytową oraz Przelewami Automatycznymi z podanych wcześniej banków.
 
Daj palec, a rękę wezmą... :whistle:

Chodzi o to, że pecetowcy (jeśli tylko do EK na PC będą kody) kupują de facto DWIE GRY. Jedna fizyczna a druga w postaci kodu. Natomiast pozostali gracze w (teoretycznie) takim samym zestawie EK dostaliby jeden a nie dwa egzemplarze...


@UP Czyli edycja standardowa/zwykła też będzie miała kod do goga?
 
Kody do gog.com są w każdej edycji W3 na PC, w standardowych też. Gog jest REDów, mogą sobie na to pozwolić, ich zasady, ale nic nie mogą zrobić jeżeli chodzi o Sony i MS. Musieliby w każde pudełko, standardowe też, wrzucić kod do cyfrówek konsolowych. Przecież to by ich finansowo zabiło.
 
To niech dają do goga czuje się gorszy :D co to ma być :D nie po to kupowałem EK żeby PC dostało efektywnie 2 gry a reszta jedną Wtf? Nawet jak są dołączne do wszsytkich PC to i tak jest nie fair
 
@Naxemar Zupełnie nielogicznie, bo kupiłeś edycję na inną platformę. Więc sugerujesz, że nie masz PC, który Ci W3 pociągnie. Dodadzą kod na gog.com w pudełku, a Ty powiesz, "ej, po co mi to, jak kompa nie mam, ja nie chciałem za to płacić, zabierzcie to i dajcie mi równowartość kasy".
 
Wiem że CDPR chce wypromować GOG.com to co im szkodzi dać wszystkim. Przecież i tak wszyscy wiemy że tylko o to chodzi
 
Top Bottom