Sprawy Marketingowe

+
Martwi mnie kwestia wyświetleń na YT. Najnowszy trailer pownien zdobyć ich dużo, lecz co jak będzie ich znowu pół miliona? Nie jest to oszałamiająca liczba w porównaniu do innych gier.
 
Martwi mnie kwestia wyświetleń na YT. Najnowszy trailer pownien zdobyć ich dużo, lecz co jak będzie ich znowu pół miliona? Nie jest to oszałamiająca liczba w porównaniu do innych gier.
No nie jest. Redzi powinni to reklamować jakoś, zapowiadać, a tu - pyk - i jest.
A najbardziej prestiżowe portale growe typu: IGN, Polygon, Gamespot (mają swoje, zazwyczaj, lipne :) ) playery.
 
Wyświetlenia, to tylko wyświetlenia. Hajp dzisiaj na wiedźmina jest ogromny! Wejdźcie sobie na twittera wpiszcie do szukajki #witcher3 albo #thewitcher i patrzcie jak przybywa wpisów. Jest moc!
 
Albo wywiad z Damienem, w końcu dawno nic nie było :troll:
imo. wyswietlenia jednak pokazuja jakis poziom zainteresowania wsród casualowych graczy których jest najwięcej.
 
Last edited:
Przecież tylko żartowałem :p Dziś(w sumie wczoraj) dostałem tyle potworów, że mi do końca kwietnia wystarczy :D
 
Apropo, pamiętacie jak jakiś czas temu Marcin mówił o "gameplayu" który nam zerwie buty? Zastanawiam się teraz czy miał na myśli dzisiejszy trailer, czy coś co jeszcze nadejdzie :p .
 
Apropo, pamiętacie jak jakiś czas temu Marcin mówił o "gameplayu" który nam zerwie buty? Zastanawiam się teraz czy miał na myśli dzisiejszy trailer, czy coś co jeszcze nadejdzie :p .

Następny gameplay będzie po polsku i wyrwie wszystkich (no moża poza paroma osobami;)) z butów.
Podejrzewam, że u Marcina trailer = gameplay (w sumie trailerem bym tego nie nazwał, bardziej filmik prezentujący świat i możliwości), więc tak, chodziło o dzisiejszy materiał.

No, ale nadal przed nami długi gameplay z Q&A + dziennik developerski. Plus trochę materiałów od IGNu. I myślę że to by było na tyle jeśli chodzi o kwiecień. W Maju pewnie będzie niezłe bombardowanie :p

Kolejne dzienniki, screeny, arty, kawałki muzyki, spoty telewizyjne, nowe fragmenty gameplay'a, nowe materiały opowiadające o różnych aspektach / systemach gry, genialne (jak zawsze) story trailery premierowe. Recenzje...

Jak to ogarnąć umysłem? Jak żyć, REDzi? Zamęczę się robieniem GIFów...
 
Last edited:
Apropo, pamiętacie jak jakiś czas temu Marcin mówił o "gameplayu" który nam zerwie buty? Zastanawiam się teraz czy miał na myśli dzisiejszy trailer, czy coś co jeszcze nadejdzie :p .

Przeca to jeszcze sześć tygodni. Nie ma bata, żeby czegoś jeszcze nie pokazali z wersji PC.
 
Wiadomo coś na temat reklam w telewizji, gazetach, mówiąc krótko w mediach albo o wielkiej premierze Wiedźmina w Polsce (były pogłoski, że ma się odbyć na Stadionie Narodowym w Warszawie) ?
@Marcin Momot
 
Last edited:
Dla mnie i tak jest tych materiałów zbyt dużo. Jak miałem 1 screena na miesiąc to spokojnie mogłem sobie stawiać ścianę na 1500 znaków, a teraz? Doby mi nie starczy!
 
Podejrzewam, że u Marcina trailer = gameplay (w sumie trailerem bym tego nie nazwał, bardziej filmik prezentujący świat i możliwości), więc tak, chodziło o dzisiejszy materiał.
[...]
No, ale nadal przed nami długi gameplay z Q&A
Wg mnie gameplay to gameplay, a skoro jest jeszcze przed nami to pewnie będzie po polsku. Mam nadzieję.
 
Marcin powiedział, że ta "seria" nie będzie już kontynuowana i będzie nowy wygląd strony.

Mam dziwne przeczucie z powtórki przy okazji premiery W2 i znowu kradzieży forum.... A jak dojdzie do tego 50mb to czuję nową koszulkę w szafie. :whistle:


Wiadomo. Nawet sporo sporo. Wszystko w swoim czasie:)

Nie chce znowu na czarnowidza wyjść ale... Jak ma być to tak realizowane jak zapraszanie naszej braci na spotkania z Wami to raczej przed premierą nie zdążycie... ;)
 
Last edited:
Top Bottom