Bloodborne

+
Tylko Hunter's Axe! Ma duży zasięg, jest w miarę szybki i zadaje duże obrażenia.
A nie jakieś bicze, laski i inne rozpruwacze.
 
laska ma baaardzo duży zasięg i jest baaaardzo szybka;)
Da się ją jakoś zdobyć poza początkiem gry? :p

BTW ja na początku tego wilkołaka prawie pokonałem pięściami, z 2 hity więcej i to on by padł pierwszy, myślałem że tak to będzie wyglądało w tej grze, że będę musiał zawalczyć o jakikolwiek ekwipunek :D
 
Da się ją jakoś zdobyć poza początkiem gry? :p

BTW ja na początku tego wilkołaka prawie pokonałem pięściami, z 2 hity więcej i to on by padł pierwszy, myślałem że tak to będzie wyglądało w tej grze, że będę musiał zawalczyć o jakikolwiek ekwipunek :D

broń można kupować, pojawia się w sklepie jak zdobędziesz odpowiednią odznakę.
 
Na pewno zawartość sklepu zależy od znalezionych odznak. Jedną można znaleźć koło świni w kanałach w centralnym yharnam. Skoro nic nie masz w sklepie, to znaczy, że tam nie dotarłeś:) Taka rada - dokładnie przeszukuj wszystkie lokacje.
 
Na pewno zawartość sklepu zależy od znalezionych odznak. Jedną można znaleźć koło świni w kanałach w centralnym yharnam. Skoro nic nie masz w sklepie, to znaczy, że tam nie dotarłeś:) Taka rada - dokładnie przeszukuj wszystkie lokacje.
Jak zobaczyłem tę świnie to mi się zaczęło spieszyć do drabiny, to dlatego :p
Btw wiedźmy z hemswick to chyba najlepszy potwór jakiego widziałem w grach ten motyw z niewidzialnoscia gdy nie ma się pochodni świetny.
 
@Swooneb Świnia banalna jest :p. Co prawda zadaje bardzo duże obrażenia, ale porusza się wolniej od ślimaka.
3 świnki z DkS2 były duużo trudniejsze.
 

Attachments

  • GZUT_sur%C3%B3wka_hutnicza_1.jpg
    GZUT_sur%C3%B3wka_hutnicza_1.jpg
    135.6 KB · Views: 32
Super świetnie wyglądają ich rozjarzone kosy. Jak wyciągnięte z hutniczej surówki.
View attachment 12622

Mi o bossa szło :p ale same wiedźmy też fajne. Lokacja też, miła odmiana po Yharnam.

---------- Zaktualizowano 14:59 ----------

@Swooneb Świnia banalna jest :p. Co prawda zadaje bardzo duże obrażenia, ale porusza się wolniej od ślimaka.
3 świnki z DkS2 były duużo trudniejsze.

Powolna to ona raczej nie jest, szarżuje co chwile i obraca ryjem szybko. Pokonałem ją i dopiero po tym jak zdobyłem tę odznakę z jej leża pokazało mi się kilka broni w sklepie, kupiłem tę laskę ale rozpruwacz jednak równie szybki i ma większy dmg na tym samym upgrade :p
 
Nie ma już czarnego tła z napisem BLOODBORNE tylko są plansze z opisami przedmiotów jak w DS
Cały patch zajmował 2.7 giga, loadingi niby się skróciły ;)
 
Ładowanie z SSD skrca czaso +/- 1/3, czyli łącznie z patchem można zejść do loadingów ok. 15 sekund, jak dobrze liczę. Czyli już w miarę spoko.
http://www.kotaku.co.uk/2015/03/24/...-could-knock-30-off-bloodbornes-loading-times

@MadYarpen
A jak opisy mają coś poprawiać? Oni je wrzucili w celach, że się tak wyrażę, informacyjno-rozrywkowych (co by nie było tylko samego loga gry)

No tak poprawiają, że człowiek zamiast gapić się jak osioł w ekran może coś przeczytać. W dodatku musi się spieszyć bo opisy się szybko zmieniają W związku z tym czas mija szybciej i przyjemniej
No tak, tak. Ale te same opisy są w inventory przy każdym przedmiocie, jakby coś. Wtedy można przeczytać na spokojnie, a to dość ważne, bo opisy te, mówią o świecie i fabule.
 
Last edited:
Nawet bez SSD poprawę da się odczuć. I nie wiem, czy więcej nie poprawiają przypadkiem opisy przedmiotów, które wyświetlają się zamiast loga gry.

---------- Zaktualizowano 16:36 ----------

Ładowanie z SSD skrca czaso +/- 1/3, czyli łącznie z patchem można zejść do loadingów ok. 15 sekund, jak dobrze liczę. Czyli już w miarę spoko.
http://www.kotaku.co.uk/2015/03/24/...-could-knock-30-off-bloodbornes-loading-times

@MadYarpen
A jak opisy mają coś poprawiać? Oni je wrzucili w celach, że się tak wyrażę, informacyjno-rozrywkowych (co by nie było tylko samego loga gry)
No tak poprawiają, że człowiek zamiast gapić się jak osioł w ekran może coś przeczytać. W dodatku musi się spieszyć bo opisy się szybko zmieniają :D W związku z tym czas mija szybciej i przyjemniej ;)

---------- Zaktualizowano 16:42 ----------

No tak, tak. Ale te same opisy są w inventory przy każdym przedmiocie, jakby coś. Wtedy można przeczytać na spokojnie, a to dość ważne, bo opisy te, mówią o świecie i fabule.


Aaaaaa powaga? Dzięęęęki;)


No przecież wiem:)
no shit sherlock:)
 
Mam pewien problem, przegapiłem coś chyba w grze
Chodzi o to by otworzyć drzwi do "Lofesca Clinic" tylko z drugiej strony, ktoś ogarnia gdzie tam się wchodzi ?
 
Top Bottom