Wiedźmin 3: potwory

+
Wiwerny królewskie nie osiągają takich rozmiarów. Poza tym ta jest mniejsza, ma tylko większe skrzydła. NO I SPÓJRZCIE NA JEJ RYJ i porównajcie z królewską, jest bardzo podobny.

Po skrytykowaniu przez społeczność modelu wiwerny (a konkretnie jej imponujących zdolności lotnych przy za malutkich skrzydełkach), któryś z REDów potwierdził, że postarają się powiększyć skrzydła.
 
Tak wiem, konkretnie blooddragon, ale co to ma wspólnego z moim postem? :p Przywołałem skrzydła, bo niektórzy mówili, że jest większa od królewskiej, a to one dają takie złudzenie.
 
Tak, wiem :p. Wyjaśniłem kwestię skrzydeł nawiązując do Twojego posta, bo moim zdaniem również jest to jakiś gatunek wiwerny. A już na pewno nie jest to smok (no, chyba że smoczątko ;), ale jakieś inwalidzkie, bo brak mu pary łap).
 
Last edited:
Ciekawe czy bestiariusz został zaopatrzony w modele 3D, w grach gdzie nie ma czasu na oglądanie przciwnika - bo trza walczyć, fajnie by było mieć możliwość przyjrzenia się modelom potworów z bliska
@MarcinMomot jakieś info na ten temat?
 
Ciekawe czy bestiariusz został zaopatrzony w modele 3D, w grach gdzie nie ma czasu na oglądanie przciwnika - bo trza walczyć, fajnie by było mieć możliwość przyjrzenia się modelom potworów z bliska

W najnowszym Famitsu pokazany jest bestiarisz i widać tam model 3d wilkołka.
 
Daliby go tak tydzień przed premiera. Do gry przystępowałoby sie juz z jakaś wiedza co jak ubijać, jak wygląda itd.

No właśnie lepiej nie, bo to by było bez sensu. Całe to używanie wiedźmińskiego zmysłu, czytanie książek o potworach żeby poznać słabe i mocne strony - bezcelowe.
 
W tle jest książka, tylko jest na niej Bies, a powinien być wilkołek :)
View attachment 12603

To raczej tło, które będzie zawsze, niezależnie od tego jakiego potwora wybierzemy. Tak jak np. helisa DNA w ekranie rozwoju postaci.
Nie po to była współpraca z gościami od Beastiariusza. Głównie do projektu potworów, ale do takich rzeczy też.
 

Attachments

  • 1920x-1 (1).jpg
    1920x-1 (1).jpg
    145.6 KB · Views: 66
Last edited:
Top Bottom