Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Fajnie. Dodatkowo na interze zobaczą Polskę :). Uwielbiam takie wzbogacone materiały. Z tego co było widać szykuje się też trochę wywiadów. Ah...po obejrzeniu tego trailera, jestem jeszcze bardziej dumny z naszego rodzimego studia i ich projektu !
 
Gamespot 2 minutami pokazał więcej profesjonalizmu niż IGN w swoich wszystkich dotychczasowych materiałach o Wiedźminie. IGN dno...

Szacun dla Gamespotu bo po tej zajawce mam wrażenie że zapowiadają się świetne materiały :) . Trochę nam może te materiały od nich zastąpią oficjalne dzienniki od REDów. :p
 
Last edited:
Nie można się nie zgodzić :p Pokazali, że istnieją poprzednie Wiedźminy, przez co przeszli REDzi, nawet jeden nowy urywek gameplaya. A nie wub wub i latające flaki.
 
IGN widocznie bierze jako priorytet akcje: te huki, te wybuchy, te odrąbywanie łbów... Ale ostatni materiał całkiem fajnie się oglądało. Muzyka tylko nie tego :p No i trochę dziwnie wygląda ręka odlatująca na kilka metrów w górę. Rozumiem, że ma być efektownie, no ale bez przesady ; /
A te pola wyglądają genialnie!

Chciałbym jednak być uczestnikiem walki z Ghulami, albo czymś jeszcze mniejszym w takich oto polach. Potwór miałby wtedy świetne możliwości do wykorzystania terenu. Mam nadzieję, że REDzi na to wpadli i zaserwowali nam taki smaczek.
 
Obejrzałem zajawkę z Gamespotu. Subiektywnie nie spodobała mi się końcówka. Obdrapane ściany, filtr w filmie, jakby w Polsce komuna i zacofanie. Jeżeli się mylę, przyjmę na klatę karnego Macierewicza.
 
Oprócz tego, że w tym nowym gameplayu od IGN podobało mi się wszystko, to zauważyłem malutki szczegół, który jeszcze bardziej pokazał dbałość REDów o detale. Na samym końcu, kiedy Geralt rozprawia się z ostatnim przeciwnikiem, po ucięciu mu głowy i obrocie stawia nogę na wystającym z ziemi kawałku ściany/ muru. Noga mogłaby po prostu przeniknąć przez skałę, lub zrobić cokolwiek nienaturalnego a jednak wyszło realistycznie. Prawie jak drzwi od samochodu w "Tom Clancy's the Division". :)
 
Gerwant Biały Rycerz :p Tak całkowicie nie mój wizerunek Geralta, broda, cintryjskie wahadło, blachy i sukienka :p

Właśnie zastanawiałem się, co mi w tym filmiku przeszkadza. Świetnie to ująłeś. Fragmenty z drugą zbroją były już przyjemniejsze dla oka, chociaż reszta elementów pozostała taka sama ;)
 
Obejrzałem zajawkę z Gamespotu. Subiektywnie nie spodobała mi się końcówka. Obdrapane ściany, filtr w filmie, jakby w Polsce komuna i zacofanie. Jeżeli się mylę, przyjmę na klatę karnego Macierewicza.

A mi się bajecznie podobała właśnie ta końcówka. Jeśli komuś się wydaje, że celem tego zabiegu miało być przedstawienie kraju jako zacofany to bardziej doszukiwałbym się kompleksów tej osoby :) Danny jajcarz jest i nie widzę problemu by się trochę pośmiać z siebie. Zwłaszcza ze filtr na pewno nie będzie cały czas, bo sam gamespot wspominał, że na Krakowskim Przedmieściu nagrywali Novigrad. Nasz kraj jest raczej postrzegany jako taki, który przeszedł ogromna przemianę, a nie który jest wspomnieniem komuny ;) odrapane ściany to masz na całym świecie.
Dodatkowo jeśli zrobią rys historyczny studia to przecież CD Projekt chętnie pokazuje zdjęcie malucha i czasy giełd gier z szarej strefy prawa. Wtedy filtr jak ulał.
 
Ja zauważyłem inny szczegół. Hud nie tylko można dostosowywać przez powiekszanie go, zmniejszanie, albo wyłączanie całkowite, ale także przesuwanie (pasek życia w kilku scenach jest różnie położony).
 
Obejrzałem zajawkę z Gamespotu. Subiektywnie nie spodobała mi się końcówka. Obdrapane ściany, filtr w filmie, jakby w Polsce komuna i zacofanie. Jeżeli się mylę, przyjmę na klatę karnego Macierewicza.
Ja się z tej końcówki prawie popłakałem ze śmiechu :D.

Przecież to żart, rzucenie tego było poprzedzone tekstem, że oprócz materiałów mają też świetny filtr, imitujący filmy z komunistycznej Polski.
W komentarzach jakiś nadwrażliwiec poczuł się urażony sugerowaniem że w Polsce nadal jest komunizm i autor wyjaśniał, że w pierwszej części materiałów jest mnóstwo wywiadów z REDami, między innymi dotyczących początków CD Projektu w późnych latach 80.
 
Ha. Ha. 123 lat nie było nas na mapie, potem wojna, a na końcu pasożytniczy komunizm, którego owoce zbieramy do teraz. Ha. Ha. Może to zabawne dla państw, które mogły się swobodnie rozwijać. A teraz możemy wszyscy już wrócić do tematu.
 
W Wiedźminie 2 pliki interfejsu były poblokowane i mody nic w sprawie GUI nie zdziałały. Wszyscy moderzy mają nadzieję, że Wiedźmin 3 nie powtórzy tego błędu, ponieważ zmiany w interfejsie dają kolosalne możliwości moderskie, ale jak na razie niczego nie można obiecać. Jeżeli więc twórcy tego nie zmienią, to niezbyt bym się napalał na swobodną podmiankę. Osobiście jednak wolę czarne tło od tego starego brązowego :p
 
Ciekawe kiedy IGN da to w tle do jakiegoś materiału o znakach i magii? Pasowałoby po tych dubstepach i metalu i pewnie jeszcze regge i rapie.


---------- Zaktualizowano 05:21 ----------

Ale materiał nie najgorszy, tylko za mało pokazali tych pobocznych umiejętności ala "wjechanie z bara".
 
Top Bottom