Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Problem najprawdopodobniej związany jest z nieprawidłową autoryzacją płatności.
Być może kolega podał inne dane osobowo-adresowe w ustawieniach konta niż te, które są przypisane do karty kredytowej.

Niech skontaktuje się z działem pomocy. Na pewno sprawę da się rozwiązać.
Wiele ludzi przesyła zgłoszenia do pomocy - odpowiadamy na wszystkie w kolejności.
 
@RobeN
A co w sytuacji, gdy kolekcjonerkę próbowałem już opłacić i znajduje się w zamówieniach ze statusem "oczekujący na płatność"? Nadal mogę próbować do 27 kwietnia?
 
@Nundran
A w tej sytuacji to i ja mogę powiedzieć, że możesz, bo przez błąd i moja pierwsza próba wpłaty się nie powiodła :) Drugi raz wszedłem na stronę z zamówieniem i ponownie dokonałem transakcji.
Jak mnie przekierowało z PayU do banku i dokonałem wpłaty, to od razu po tym pojawił się komunikat z banku, że wszystko zakończyło się powodzeniem. Po tym wylogowałem się banku, a na mailu dostałem wiadomość z PayU i CDP, że płatność zakończyła się powodzeniem.
W sumie ciężko coś więcej poradzić w tej sytuacji bez dokładnej znajomości tego co się stało. Najlepiej będzie jak faktycznie odezwiesz się do działu pomocy, jak to napisał RobeN.
 
@Sylvin
Oczywiście napisałem do supportu, co w tej sytuacji czynić. Mam jednak podejrzenia, że i w banku nie wszystko mam dokładnie poustawiane jeśli o płatności w internecie chodzi. Niestety przed poniedziałkiem żadnych zmian w koncie dokonać nie mogę, stąd też pytam czy do 27 kwietnia mogę próbować nadal, czy też produkt zniknie wcześniej. W każdym razie dzięki za pomoc :).
 
Cześć, wyjaśni mi ktoś jak zapłacić za Edycję Kolekcjonerską, nie posiadając karty płatniczej, ani kont na PayU itp.? Niestety nie wiem jaki sposób zapłaty wybrać, by było najwygodniej, oraz co dalej robić?
 
Cześć, wyjaśni mi ktoś jak zapłacić za Edycję Kolekcjonerską, nie posiadając karty płatniczej, ani kont na PayU itp.? Niestety nie wiem jaki sposób zapłaty wybrać, by było najwygodniej, oraz co dalej robić?

Np załóż sobie konto na PaylPal, wpłać tam środki nawet zwykłym blankiecikiem z poczty na przelew gdybyś czasem nie miał konta, a potem wybierz opcję płatności przez PayPal. Kasa na konto PayPal może iść dzień dwa, więc bądź cierpliwy. Oczywiście wszystko darmowe. Być może w PayU jest podobnie, ale korzystałem z PayPal więc nie chcę Cię wprowadzać w błąd.
 
Cześć, wyjaśni mi ktoś jak zapłacić za Edycję Kolekcjonerską, nie posiadając karty płatniczej, ani kont na PayU itp.? Niestety nie wiem jaki sposób zapłaty wybrać, by było najwygodniej, oraz co dalej robić?
Jeśli posiadasz konto bankowe z dostępem do usług elektronicznych możesz dokonać przelewu elektronicznego, jeśli nie, musisz, jak podpowiedział ci @PATROL, założyć konto na PayPal lub PayU(polska firma) i wpłacić tam odpowiednią kwotę np. zwykłym przelewem.
 
Last edited:
Hmm... znajomy ma problem z opłatą za kolekcjonerkę, ale nie ma tu konta więc piszę w jego imieniu. Wybrał PayU, a następnie płatność kartą Visa jako że na liście nie było jego baku. Wypełnił kartę, zrobił przelew i zaczął dostawać maile z PayU z informacją o złożonym zamówieniu, ale bez potwierdzenia, że wszystko ok. Poza tym, na jego koncie CDP w statusie zamówienia jest że wstrzymano.


miałem podobnie tylko ,że używałem mastercard

Mówi że z konta nie porwało mu ani grosza. Wina leży po stronie banku, CDP czy po prostu kasa jeszcze nie doszła? Płatność była robiona dzisiaj rano.

PS. I przy okazji pytanko ode mnie, robiłem testy na swoim koncie żeby sprawdzić dla tego kumpla metody płatności i teraz w zamówieniach wisi mi zamówienie ze statusem 'oczekuje na płatnośc'. Da się to jakoś wywalić czy za jakiś czas samo się przedawni i zniknie z konta?
miałem podobnie ,ale używałem mastercard
 
pytam bo ktoś pisał ze ma status w realizacji

Ja pisałem, a przez Was się zaniepokoiłem i jako staromodny typ, który nie do końca ufa internetom i emailom wziąłem telefon i zadzwoniłem na infolinię cdp.
Tam miły pan zrobił mi dzień mówiąc, że jest wszystko w porządku.
No to czekam dalej na kuriera. :p

Edit:
Post pod tytułem 6000. :animier:
 
Last edited:
Ja pisałem, a przez Was się zaniepokoiłem i jako staromodny typ, który nie do końca ufa internetom i emailom wziąłem telefon i zadzwoniłem na infolinię cdp.
Tam miły pan zrobił mi dzień mówiąc, że jest wszystko w porządku.
No to czekam dalej na kuriera. :p

To w końcu powinno być w realizacji czy czeka na premierę ?
 
@RobeN Rozpatrywaliście przypadek co w razie gdy będzie przepełniony paczkomat? Bo przy tak dużej premierze (poza tym wątpie żebyście na te 2 dni mieli wyłączność na dostęp do takowych więc i inne zamówienia dochodzą) szczerze mówiąc wysoce prawdopodobne, że ilość zamówień do paczkomatów może przekroczyć ich pojemność...
 
Ty patrz na siebie, a raczej na swój licznik. :harhar:

Ty lepiej spójrz na znacznik "dołączył" i dopiero wówczas powtórz te słowa (zobaczymy czy samo gładko przejdą Ci przez klawiaturę :p ).

Ja wciąż liczę, że zmienię sposób dostawy - mnie chyba wsparcie nieco zbyło.
 
Top Bottom