Wiedźmin 3 - grafika

+
GTA 5 na ps3(tak,na ps3-nie ps4) a GTA 5 na pc-ta z ustawieniami high i full hd-taka będzie różnica między W3 na konsole a W3 na pcecie.Takie mam zdanie i tego się spodziewam.Ten screen idealnie oddaje co mam na myśli i jak jestem przekonany że będzie.Tam gdzie ps3-taka będzie różnica między ps4/xbone1 a pctem high.Ultra pewnie jeszcze zwiększy tą przepaść graficzną do wielkości wielkiego kanionu.

Z całym szacunkiem, ale to porównanie brzmi jak bełkot fanboja blaszaków. Jako posiadacz PS4 zdaję sobie sprawę, że konsola to sprzęt słabszy od wypasionego PC, bez dwóch zadań. Ale nie wydaje mi się prawdziwe porównanie: "GTA 5 na ps3(tak,na ps3-nie ps4) a GTA 5 na pc-ta z ustawieniami high i full hd-taka będzie różnica między W3 na konsole a W3 na pcecie." Nie róbmy z PS4 Pegasusa, to słabszy sprzęt, ale na pewno nie na tyle, by czuć było AŻ takie różnice jak zasugerował Kolega. Wkrótce premiera i przekonamy się na własne oczy jak to faktycznie wygląda.
 
Z całym szacunkiem, ale to porównanie brzmi jak bełkot fanboja blaszaków.

Napisanie "z całym szacunkiem" na początku zdania, naprawdę nie usprawiedliwia ataków personalnych w jego dalszej części. Wbrew pozorom można dyskutować nie używając argumentów ad personam.
 
Nie róbmy z PS4 Pegasusa, to słabszy sprzęt, ale na pewno nie na tyle, by czuć było AŻ takie różnice jak zasugerował Kolega.
Xbox 360 i ps3 pokazały wyraźnie, że porównywanie specyfikacji konsola vs pc nie ma większego sensu. Nowe konsole mimo pecetowej architektury działają nieco inaczej od pecetów - ale temat był już wałkowany.

Tak myślę o tym najnowszym trailerze i faktycznie wersja z ps4 jest identyczna do tej z pc. Może w rzeczywistości trailer powstał na ustawieniach jakie będzie oferować xbox one, tak, aby użytkownicy ps4 i pc nie powiedzieli po premierze, że na trailerze grafa była lepsza. A tak posiadacze xboxa będą zadowoleni, tym bardziej gracze z ps4, a ja jako grac pecetowy będę zachwycał się cuownym hiper duper bumper źdźbłem trawki srawki :D haha - jeśli jednak jest to gameplay z wysokich/ultra ustawień pc i został pokazany jako trailer ps4 to głęboko współczuję tej grupie graczy, bo są robieniu w bambuko
 
Xbox 360 i ps3 pokazały wyraźnie, że porównywanie specyfikacji konsola vs pc nie ma większego sensu. Nowe konsole mimo pecetowej architektury działają nieco inaczej od pecetów - ale temat był już wałkowany.

Tak myślę o tym najnowszym trailerze i faktycznie wersja z ps4 jest identyczna do tej z pc. Może w rzeczywistości trailer powstał na ustawieniach jakie będzie oferować xbox one, tak, aby użytkownicy ps4 i pc nie powiedzieli po premierze, że na trailerze grafa była lepsza. A tak posiadacze xboxa będą zadowoleni, tym bardziej gracze z ps4, a ja jako grac pecetowy będę zachwycał się cuownym hiper duper bumper źdźbłem trawki srawki :D haha - jeśli jednak jest to gameplay z wysokich/ultra ustawień pc i został pokazany jako trailer ps4 to głęboko współczuję tej grupie graczy, bo są robieniu w bambuko

Patrząc na realia, myślę że tak właśnie jest - trailer pochodzi z wersji na PC, ale ... obym się mylił :)
 
Patrząc na realia, myślę że tak właśnie jest - trailer pochodzi z wersji na PC, ale ... obym się mylił :)

On na 100% pochodzi z PC. Wersję PS4 pewnie jeszcze zobaczymy, ale tak dobrze jak na PC(wymaxowanym ofc bo wiadomo że od low będzie ładniej) nie będzie :p
 
Z angielskiego oficjalnego forum wynika że embargo na gameplaye youtuberów zaproszonych do siedziby CDP mija 27 kwietnia.Problem polega na tym że wszyscy grali na pctach i i tak to będzie tona materiałów z pctów-nie konsol.Dodatkowo też wszelkie pytania w kilku tematach na temat trailera na kanale playstation pozostają bez żadnej odpowiedzi,kiedy inne ją otrzymują bez żadnych problemów w między czasie.

Jeśli pomimo tego że gra jest w goldzie nadal brak jakiegokolwiek materiału z konsol ktoś twierdzi że wszystko jest w porządku i będzie dobrze to przyznam że musi być ULTRA pozytywnie nastawiony do życia i nie patrzeć realnie na świat bo zdecydowanie coś jest nie tak.
 
ale tak dobrze jak na PC(wymaxowanym ofc bo wiadomo że od low będzie ładniej) nie będzie

i tak uważam, że na swoim pc różnic musiałbym szukać z lupą, jak w większości gier - w zasadzie, to tych różnic szukać nie będę, bo to mija się celem jakim jest przyjemność z gry :D

---------- Zaktualizowano 13:49 ----------

On na 100% pochodzi z PC

masz źródło do tego ? Nie czytam każdej strony forum, więc mogłem pominąć.

---------- Zaktualizowano 13:54 ----------

Jeśli pomimo tego że gra jest w goldzie nadal brak jakiegokolwiek materiału z konsol ktoś twierdzi że wszystko jest w porządku i będzie dobrze to przyznam że musi być ULTRA pozytywnie nastawiony do życia i nie patrzeć realnie na świat bo zdecydowanie coś jest nie tak.

Dokładnie, polityka Redów fatalna - tym samym stracili sporo w moich oczach - układy z MS itp.
Konsolowcy powinni wycofać preordery i kupić grę na jesień, czy zimę, po pewnym czasie - to by nauczyło Redów, ale to też bardzo drastyczna metoda i jednocześnie niemożliwa do osiągnięcia, wiadomo - tak tylko piszę, co myślę.
 
Z

Jeśli pomimo tego że gra jest w goldzie nadal brak jakiegokolwiek materiału z konsol ktoś twierdzi że wszystko jest w porządku i będzie dobrze to przyznam że musi być ULTRA pozytywnie nastawiony do życia i nie patrzeć realnie na świat bo zdecydowanie coś jest nie tak.

Nie trzeba być wcale pozytywnie nastawionym. Wystarczy nie panikować, bo niema ku temu powodów. Po pierwsze, dziennikarze mieli okazję grać na każdej z platform na organizowanych pokazach. Relacji z konsolowych wersji jest multum. Po drugie, gameplay z xboxa został pokazany na E3. Po trzecie, oczywistym jest, że gra na pececie wygląda najlepiej, więc większość materiałów promocyjnych pojawi się z tej wersji.

---------- Updated at 03:56 PM ----------

i


Dokładnie, polityka Redów fatalna - tym samym stracili sporo w moich oczach - układy z MS itp.
Konsolowcy powinni wycofać preordery i kupić grę na jesień, czy zimę, po pewnym czasie - to by nauczyło Redów, ale to też bardzo drastyczna metoda i jednocześnie niemożliwa do osiągnięcia, wiadomo - tak tylko piszę, co myślę.

Polityka Redów jest wyśmienita, też piszę co myślę.
 
i tak uważam, że na swoim pc różnic musiałbym szukać z lupą, jak w większości gier - w zasadzie, to tych różnic szukać nie będę, bo to mija się celem jakim jest przyjemność z gry :D

---------- Zaktualizowano 13:49 ----------



masz źródło do tego ? Nie czytam każdej strony forum, więc mogłem pominąć.

Źródła nie mam, ale kiedyś na kanale playstation był gameplay pctowy podpisany PS4 footage z Xboxowymi przyciskami. Usunęli ten film, ale jeszcze miesiąc temu tam był :p Gameplay trailer wygląda identycznie jak PCtowy który jest mieszanką high z ultra a na ps4 ma być mieszanka high ze średnimi więc na pewno nie będzie to wyglądało tak samo. Ale to i tak mało istotne będzie bo na jakość grafiki(pod względem technicznym) przestanie się zwracać uwagę po pierwszej godzinie gry :p Najwięcej wniesie artystyczny design tejże grafiki który na każdej platformie będzie wyglądał prawie tak samo.
 
Nie trzeba być wcale pozytywnie nastawionym. Wystarczy nie panikować, bo niema ku temu powodów. Po pierwsze, dziennikarze mieli okazję grać na każdej z platform na organizowanych pokazach. Relacji z konsolowych wersji jest multum. Po drugie, gameplay z xboxa został pokazany na E3. Po trzecie, oczywistym jest, że gra na pececie wygląda najlepiej, więć większość materiałów promocyjnych pojawi się z tej wersji.

Niby prawda, ale wszędzie huczy o brak materiałów z ps4 i jest to uzasadnione. W sieci jest mnóstwo informacji i wątków o tym, jakie to konsole są słabe itd. i wiele osób pewnie obawia się o wersje konsolowe Wiedźmina. Kto siedzi w temacie, ten wie, że gra będzie bardzo ładna, gorsza od wersji pc, ale różnice będą zapewne tak małe, jak w każdej innej produkcji multiplatformowej. To jednak nie usprawiedliwia takiego marketingu.
 
@terathelion

Opinie dziennikarzy na serwisach dedykowanych pc/xbox/ps4 są bardzo podobne do siebie.Na ps4 i xboxie piszą jak to gra wygląda bardzo ładnie i blisko tak jak pc,a na pctowych piszę jak to gra wygląda obłędnie i miażdży konsole.Tyle gadania-zero gameplayu z danej konsoli,zero choćby screenów.Nie łykam tego.Twoje po drugie nie ma potwierdzenia-na E3 nie było widać do czego był pad podłączony prawda?Więc skąd ta pewność że to xbox?Bo pr-owiec M$ tak powiedział?I tutaj nie chodzi też o to że gra wygląda na pccie najlepiej-tylko jak wygląda wersja konsolowa w porównaniu do pctowej?
 
@terathelion

Opinie dziennikarzy na serwisach dedykowanych pc/xbox/ps4 są bardzo podobne do siebie.Na ps4 i xboxie piszą jak to gra wygląda bardzo ładnie i blisko tak jak pc,a na pctowych piszę jak to gra wygląda obłędnie i miażdży konsole.
Jest mnóstwo relacji dziennikarzy zupełnie nie powiązanych z żadną z platform.
Tyle gadania-zero gameplayu z danej konsoli,zero choćby screenów.Nie łykam tego.
Jeśli nie łykasz, to masz proste rozwiązanie, nie kupuj gry, poczekaj na opinię i dopiero kup. Pu drugie, jeśli decydujesz się na konsole, to musisz spodziewać się, że poziom grafiki może odstępować. Zresztą, grafika to rzecz trzeciorzędna.
Twoje po drugie nie ma potwierdzenia-na E3 nie było widać do czego był pad podłączony prawda?Więc skąd ta pewność że to xbox?Bo pr-owiec M$ tak powiedział?I
Z tego co pamiętam, ten fakt nie podlegał wątpliwości. Jeśli jednak jesteś aż takim niedowiarkiem, to żaden materiał Cię nie przekona.
 
Też mi się nie podoba kierowanie takiej samej reklamy do różnych odbiorców. Wszyscy powinni mieć możliwość zobaczenia gry przed jej zakupem. Gracze konsolowi oglądają, w pewnym sensie, inny produkt, ale to ich problem, że pozwalają na takie traktowanie przez producentów. Ja na ich miejscu nie kupiłbym gry dopóki nie poznałbym opinii z jej ogrywania na interesującej mnie platformie. To chyba nie tylko praktyka REDów. Jednak dlaczego twórcy mają postępować inaczej, skoro graczom najwyraźniej to nie przeszkadza?
Prace nad grą zakończone, preordery krzyczą już, żeby potwierdzać zamówienia, a tu jakieś embarga, ściemnianie, przemilczanie. Niektórzy nawet nie mają szansy poznać opinii o grze, którą chcą kupić. Kłamstwo ma krótkie nogi. Jeśli gra okaże się całkowitą kupą na konsolach, to pierwsze reakcje graczy mogą mieć większy wpływ na dalsze losy gry, niż miałoby wcześniejsze, uczciwe reklamowanie jej dla każdej platformy...
 
Do tanga trzeba dwojga.
To czy będą materiały z konsol w dużej mierze zależy od Sony/MS. To do nich należą te platformy więc chyba oczywiste że w kwestiach promocyjnych mają coś do powiedzenia. Na promowanie gry Redzi zdaje się mają umowę z gigantem z Redmond. Odcinają kupon od każdej sprzedanej kopii więc musieli pewnie sypnąć groszem na reklamę. Z PS4 też coś na pewno będzie, ale bardzo blisko premiery, przynajmniej tak podejrzewam.
Nie ma co się oburzać na studio, bo z ich strony możemy oczekiwać bardzo dobrego produktu. A kto się będzie więcej reklamował to mi zwisa.
Szczerze mówiąc to z wersją pecetową ludzie powinni mieć większą zagwozdkę. Konsole są jakie są, ale dają gwarancję że gra odpali w tych 30 fps'ach. Natomiast sporo gracz z PC będzie się głowiło nad suwakami, wliczając w to mnie.... choć ja akurat oczekuję ze swoim sprzętem kinowych 30 fps i jakości bardzo zbliżonej do tego co będzie na konsolach. Może ciut więcej, ale też nie na tyle żeby różnice były bardzo widoczne.

Do premiery jeszcze miesiąc, to kupa czasu żeby Wam Geralt obrzydł zanim w niego zagracie.
 
Last edited:
Pu drugie, jeśli decydujesz się na konsole, to musisz spodziewać się, że poziom grafiki może odstępować.

Jeśli kupujesz zmywarkę, to jasno ktoś określa ile zużywa wody na cykl mycia, ile pobiera prądu itd. taki przykład. Nie ważne co kupujesz, to należą Ci się informacje. Jeżeli pewne grupy graczy są celowo pomijane przez podpisywanie umów z konkurencją i gracze nie wiedzą, na czym stoją, to nie dziwię się, że jest dużo negatywnych opinii na ten temat. Rozumiem co piszesz i z jednej strony Cię rozumiem, ale pisanie typu - nie pasuje, nie kupuj! Mało zarabiasz, zwolnij się! W Polsce CI źle, to wyjedź. Takie gadanie do niczego nie prowadzi. Redzi powinni już dawno pokazać gameplay z ps4, ale to nie gracze liczą się najbardziej, a kasa i kontrakty.

est mnóstwo relacji dziennikarzy zupełnie nie powiązanych z żadną z platform.

i mnóstwo sprzecznych.

Z tego co pamiętam, ten fakt nie podlegał wątpliwości. Jeśli jednak jesteś aż takim niedowiarkiem, to żaden materiał Cię nie przekona.

coś w tym jest, ale to też wina deweloperów i ich wpadek kiedy okazywało się, że gameplay pochodził jednak z pc :D
 
Top Bottom