Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Ty lepiej spójrz na znacznik "dołączył" i dopiero wówczas powtórz te słowa (zobaczymy czy samo gładko przejdą Ci przez klawiaturę :p ).

Ja wciąż liczę, że zmienię sposób dostawy - mnie chyba wsparcie nieco zbyło.

Gładziutko, przecież jedno konto usunąłem. :p Tam była inna data. :D
Gdyby nie to, to bym miał koło 10 000, ale nie mówcie Iwanowi.

To weź i zadzwoń, może to coś da. 801 801 815. :)
 
Też miałem te zamówienie wstrzymane na cdp.pl przez anulowanie płatności w PayU (płaciłem Mastercard). Dostałem odpowiedź od supportu, że w ciągu 3 dni roboczych będzie odblokowana możliwość ponownej płatności.
 
Tylko zrób to przed 15:00, albo od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00.

Dla kolegi wszystko. Podaj dane swoje, numer zamówienia i Ci zadzwonię jeszcze dziś.
Ale zmienię też adres dostawy na swój, ale tego też nie mówcie Iwanowi.
 
Też miałem te zamówienie wstrzymane na cdp.pl przez anulowanie płatności w PayU (płaciłem Mastercard). Dostałem odpowiedź od supportu, że w ciągu 3 dni roboczych będzie odblokowana możliwość ponownej płatności.

Dostałem tą samą odpowiedź mimo, że pisałem w zupełnie odmiennej sprawie.

@Mario666

To tam do Ciebie jakieś telefony dochodzą? ;) ...
 
To tam do Ciebie jakieś telefony dochodzą? ;) ...

Wyobraź sobie, że nawet asfalt wczoraj położyli. Wreszcie kamyczki przestaną uwierać w kopytka krówki, na których jeździmy. :D

Ale kończmy to, bo zaraz obaj dostaniemy niebieski telefon. ;)
 
Mam takie pytanie, otóż na swoim koncie mam zamówione 2 edycje gry, jedna na PC i druga na PS4 dla kolegi, czy jest możliwość aby podać osobne adresy do wysłania? kolega jest z innego miasta, a wiadomo, że jak do mnie by 2 wersje przyszły i zanim bym mu wysłał to by 2 dni czekał :D a każdy chce grać już w premierę :D
 
"Koledze", ta ;D....

W wysyłce możesz wpisać inny adres. Jeśli zamówienia nie są ze sobą połączone (nie mają jednego numeru) to raczej nie powinno być problemu z wysyłką w inne miejsce.
 
taaa koledze ;p bo kolega pracował sezonowo za granicą, a patrząc jak szybko kolekcjonerka się wykupiła to nawet by nie zdążył jej zamówić ;] nie wsadzaj do jednego wora wszystkich, nie każdy kupuje kilka edycji żeby sprzedać i zarobić.
dzięki za odpowiedź.
 
Widziałem ostatnio zestaw przedsprzedażowy Wiedźmina w Saturnie (i chyba jest też w Media Marktcie). Zawiera koszulkę i steelbook Skelige w wersji na PC oraz 35zł rabatu na grę, a kosztuję chyba 60zł. Może ktoś będzie zainteresowany to napisałem.
 
Odnośnie pre-downloadu dla wersji z GOG



http://www.gog.com/forum/general/witcher_3_wild_hunt_redownload/post5
 

Attachments

  • Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    44.1 KB · Views: 31
NVM już kupiłem :p 60 zł za koszulkę, steelbok Skellige i pudełko które skutecznie może zastąpić etui i pasuje do poprzednich wiedźminów bo jest czarne, i co najważniejsze na okładce jest Geralt który się wszystkim podobał(czyli ten ze strony głównej :p). Dodatkowo zniżka 35zł na edycję PC.
 
NVM już kupiłem :p 60 zł za koszulkę, steelbok Skellige i pudełko które skutecznie może zastąpić etui i pasuje do poprzednich wiedźminów bo jest czarne, i co najważniejsze na okładce jest Geralt który się wszystkim podobał(czyli ten ze strony głównej :p). Dodatkowo zniżka 35zł na edycję PC.
Link?
 
Top Bottom