Wiedźmin 3: świat

+
przecierz to palac jakiegos arystokraty z ogrodami

 
Zrobiłem dziś takie zdjęcie, czy nie podobnie? :p ;)
Ten drugi ma trochę lepszą rozdzielczość tekstur, ale za to dużo gorzej wypada artystycznie, gorsze oświetlenie, brak wolumetrycznych chmur, efekty pogodowe nudne i roślinność wygląda jak coś z 2004 roku.

Downgrade potwierdzony :(.
 
A wiesz to bo tak ci się wydaje, czy masz potwierdzenie od Redów? Według mnie chodziło o Novigrad i całe Ziemie Niczyje - czyli dwa regiony kulturowe, ale jedną mapę w grze, według ciebie - nie. Uważam że moja analiza jest prawidłowa - inaczej Redzi w prezentacji pochwaliliby się 3 regionami oprócz Novigradu i Wysp Skellige. Skoro tego nie zrobili domniemuję, że osławione "okolice" czy "surroundgs " to całe Ziemie Niczyje.

Chwalili się trzema regionami. Z tym, że region Novigradu i Ziemie Niczyje są na jednej mapie. Może pamięć mnie zawodzi (co u mnie jest wielce prawdopodobne), ale wydaje mi się, że na forum ktoś potwierdził, że te dane z prezentacji dotyczą Novigradu i okolic, a Ziemie Niczyje są policzone osobno. Musiałoby się komuś chcieć poszukać to na forum :)

@gialdonar na tym twoim nie widać źdźbeł zielska. Dałngrejd...
 
Last edited:
Są 3 główne regiony

-Novigrad i okolice (w przyległości zaliczają się okoliczne wioski nietknięte wojną, faktorie, piękne pola, jakieś rezydencje, Oxenfruit, ogólnie sielankowe klimaty jak w Odmętach)
-Ziemie Niczyje
-Skellige

Ile jeszcze to można wałkować :p

A Skellige jest tylko odrobinę mniejsze od Novigradu z przyległościami (Skellige =8x8km, Novigrad i przyległości 8.5x8.5km)
 
Last edited:
Z tej mapki by wynikało że obszar Wysp Skellige + Woda jest tak samo duży jak pozostałe Huby razem wzięte. Cosik się to kłóci z wcześniejszymi informacjami...
No i mamy ostateczne potwierdzenie, że Biały Sad nawet na oczy nie widział Odmętów.
 
Z tej mapki by wynikało że obszar Wysp Skellige + Woda jest tak samo duży jak pozostałe Huby razem wzięte. Cosik się to kłóci z wcześniejszymi informacjami...
No i mamy ostateczne potwierdzenie, że Biały Sad nawet na oczy nie widział Odmętów.
Tu jeszcze HUBu(a?) z Kaer Morhen brakuje.
 
Z tej mapki by wynikało że obszar Wysp Skellige + Woda jest tak samo duży jak pozostałe Huby razem wzięte. Cosik się to kłóci z wcześniejszymi informacjami...

Miał być najmniejszy, a jest zdecydowanie największy. Wiadomo, że na cześć obszaru to woda, ale mimo wszystko.
 
Top Bottom