Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
wow dzięki wielkie nawet ładne te opakowanie

Przypomina trochę premierowe pudełko W2.

EDIT: Na allegro wstawiono jedną aukcję z 18 (!) kolekcjonerkami wraz z DLC. Cena ok. 700 zł za sztukę. Nie będę wrzucał linka, żeby nie robić komuś reklamy. Ale już wiem dlaczego nie załapałem się na kolekcjonerkę - niejeden postanowić sobie zarobić...
 
Last edited:
Przypomina trochę premierowe pudełko W2.
Grzbiet jest taki sam. Napisy inne.
Na allegro wstawiono jedną aukcję z 18 (!) kolekcjonerkami wraz z DLC. Cena ok. 700 zł za sztukę.
18x350zł = 6300 zł.
Nieźle. Bardzo dobry komp - na przykład.

Takich "przedsiębiorczych sprzedawców" pewnie było więcej, ale zapewne ograniczali się do kilku sztuk. Ty wspomniałeś o ekstremum.
@Raivenn
Ekstremum to jest bardziej jak krzyknie sobie 1000 zł za sztukę (a pewnie sprzeda się i za tyle). Wtedy jest 18x750zł = 13500zł ! :)
 
Last edited:
@Rustine

To był żart, więc nie czepiaj się jego sensowności.

Swoją drogą dziwna sprawa. Przedsprzedaż gry dla dorosłych, a rozmiary koszulek jak dla dzieci.
Chyba, że cała reszta została wykupiona.

@Daniel Abatemarco

Takich "przedsiębiorczych sprzedawców" pewnie było więcej, ale zapewne ograniczali się do kilku sztuk. Ty wspomniałeś o ekstremum.
 
Last edited:
Mam koszulkę rozmiar M ... chętnie wymienię na L :p

Schudnij ;) ...

Wydaje mi sieeee... że M jest mniejszym rozmiarem od L i powinien raczej przytyć, ale mogę się mylić...:hmm:


A co do aukcji to powinien być limit, jak na cukier w niedalekiej przeszłości. ;)
 

No nie przesadzajcie z tym XXL. Te growe koszulki zwykle miały nieco zaniżoną numerację.
Ja zwykle noszę L-ki, co może nie jest normalne przy moim wzroście (184 cm), ale już przy "posturze" tak :teeth: ...
 
Mam jakieś 193-4cm wzrostu, L-ka wygrana w forumowym konkursie jest dosyć dużo poniżej pasa. Ale w sumie jestem chudy jak szczapa. xD
 
Na moją Kolekcjonerkę prawdopodobnie załapie się ktoś z rezerwowych.
Aktualnie nie mam możliwości skorzystania z bezpiecznego komputera i ryzyko, że dane konta, albo karty trafią do osób trzecich jest zbyt duże. Ale nawet gdybym miał dostęp do bezpiecznego komputera to nie wiem, czy bym się zdecydował, bo, niestety, należę do osób, u których brak wiary w zabezpieczenia stoi na granicy paranoi :)
Podobno można też udać się na pocztę i wpłacić pieniądze na konto w PayPal, ale według strony PayPal nie jest to metoda uwzględniana, dlatego nie ma pewności, czy pieniądze trafią na konto, a jeżeli nawet trafią to nie wiadomo ile zajmie to czasu i czy termin zapłaty za Kolekcjonerkę nie upłynie.
Zanosi się na to, że jeszcze długo nie pogram w "trzeciego wiedźmina" :)
 
Chłopie ja się dziwię że ty w ogóle z komputera i internetu korzystasz jak się tak boisz, przecież będąc połączony z siecią internet narażasz się na nieustanne ataki w celu wyciągnięcia od ciebie danych poufnych :D lepiej odłączyć neta i wyłączyć komputer. A za kolekcjonerke myślę spokojnie będziesz mógł zapłacić inną formą jeśli zadzwonisz na infolinię CDP.pl i powiesz że nie masz jak zapłacić przez sieć i chciałbyś aby umożliwili ci płatność np. zwykłym przelewem - wtedy na pewno dają ci numer konta i wytyczne.
 
Na moją Kolekcjonerkę prawdopodobnie załapie się ktoś z rezerwowych.
Aktualnie nie mam możliwości skorzystania z bezpiecznego komputera i ryzyko, że dane konta, albo karty trafią do osób trzecich jest zbyt duże. Ale nawet gdybym miał dostęp do bezpiecznego komputera to nie wiem, czy bym się zdecydował, bo, niestety, należę do osób, u których brak wiary w zabezpieczenia stoi na granicy paranoi :)
Podobno można też udać się na pocztę i wpłacić pieniądze na konto w PayPal, ale według strony PayPal nie jest to metoda uwzględniana, dlatego nie ma pewności, czy pieniądze trafią na konto, a jeżeli nawet trafią to nie wiadomo ile zajmie to czasu i czy termin zapłaty za Kolekcjonerkę nie upłynie.
Zanosi się na to, że jeszcze długo nie pogram w "trzeciego wiedźmina" :)

Na PayPala też trzeba uważać, ostrzegam, mam bardzo niemiłe doświadczenia z tą "instytucją". Bez podania konkretnej przyczyny zamrozili mi konto z pieniędzmi na pół roku. Podejrzewali mnie o używanie dwóch kont na paypalu co było bzdurą, na moje pytanie jednak: "na jakiej podstawie tak twierdzą", odpowiedzieli, że "nie mogą udzielić informacji". Teraz korzystam z konta żony, ale nie trzymamy tam gotówki, od razu wyplacamy na osobiste konto jeśli jest potrzeba...
 
Top Bottom