Wiedźmin 3 - grafika

+
@Nars

Nie promuje żadnego kanału na YT.
To nie jest mój kanał na którym będą gamepleye, jedynie prywatny. Także wyluzuj trochę, serio.
Po za tym ile tu było porównań do GTA i innych gier robionych? Jak dla mnie usunięcie treści posta, bezpodstawne.
Sorry, ale ja jeszcze nie widziałem postu w którym bezpośrednio albo pośrednio nie promujesz swojego biznesu, lub piszesz po prostu nie na temat. Także wg mnie ostrzeżenie jak najbardziej adekwatne.
 
Sorry, ale ja jeszcze nie widziałem postu w którym bezpośrednio albo pośrednio nie promujesz swojego biznesu, lub piszesz po prostu nie na temat. Także wg mnie ostrzeżenie jak najbardziej adekwatne.

To że Ty nie widziałeś takiego postu, nic nie znaczy.
Pozdrawiam dexterze :)

Natomiast jeżeli co niektórzy ludzie maja problem z tym że ktoś chce zrobić coś fajnego dla innych, trudno.
Żadnych gampleyi itd. Na tym forum wrzucał nie będę, mimo tego że sporo osób na to czeka.
Tak samo dużo ludzi pisze do mnie w sprawach pomocy ze sprzętem, pomagam bezinteresownie.

No ale jak widać, mentalność co niektórych jest jaka jest. Zamiast się cieszyć z tego że ktoś chce coś fajnego dla kogoś zrobić to tylko narzekanie i pojazdy.
Szkoda czasu mi i energii na takie postacie.
 
Last edited:
@GosuPL

Mi nie pomogłeś, zamiast skupić się na problemie o który pytałem.
Zamiast coś doradzić to powiedziałeś żebym wywalił kompa do smieci czy coś...\
Więc kara musi być ! błe hehehe...
 
Nars o coś was prosił. Posty nie na temat zostały usunięte. Następnego ostrzeżenia nie będzie - posypią się kary.
 
A ja wam powiem róznica miedzy wersjami kosnolowymi a PC bedzie dosyc istotna ale dopiero po ustawieniu obok siebie TV z wszystkimi wersjami. Na nic porównania na YT to sobie można wsadzić w buty. Może aż tak ludzi boleć to nie będzie bo większość się sugeruje porównaniami YT a one wiadomo nawet w połowie nie oddają stanu faktycznego.

Już GTA V dobitnie pokazało co naczy róznica między wersjami PS4/XBO a PC i jak bardzo konsole odstają. Jeżeli PC ktorego żadnym NASA nazwać nie możemy /i3 /4gb/ 750ti zapewnia płynność znacznie bo niemal dwukrotnie większą niż wersje konsolowe, no to znaczy że mamy naprawdę wielką róznicę na korzyść PC.

Nie mówię że w przyadku Dzikiego Gonu moze byc tak samo, ale są takie oznaki że tak może być
 
@froget67

Nic dodać nic ująć ,taka jest prawda. I3/4gb ramu/750Ti zjada konsole a cena zestawu takiego jest podobna.
Dlatego twierdzę od zawsze że PS4/Xbox One (szczególnie XO) to straszny badziew.
Skoro low endowy PC je po prostu miecie jak chce.
 
Pod warunkiem, że ktoś zechce przysiąść nad wersją pc. A przy Wiedźminie takich chęci nie widać. Nie mają czasu, ludzi ani środków. Więc różnica może jakaś będzie, ale okupiona zapewne ogromnymi wymaganiami.
 
@froget67

Nic dodać nic ująć ,taka jest prawda. I3/4gb ramu/750Ti zjada konsole a cena zestawu takiego jest podobna.
Dlatego twierdzę od zawsze że PS4/Xbox One (szczególnie XO) to straszny badziew.
Skoro low endowy PC je po prostu miecie jak chce.

Ale co z tego że ten sprzęt zjada konsole
Wszystkie gry jakie mam na PS4 wyglądają świetnie (jestem PC-towcem)
Każdy kto będzie miał W3 na PS4 czy na xboxO nie zastanawia się nad tematem co siedzi w konsoli a co w PC
Dziki Gon będzie zapewne świetnie wyglądającą grą na konsolach i tyle w temacie

Poczekamy na screeny porównawcze z PC a z Konsol po premierze
Zapewne różnice będą jakieś kosmetyczne czyli jakieś pierdoły których normalnie nie dostrzegam na pierwszy rzut oka
Wszyscy którzy twierdzą na obecną chwilę że jest jakaś mega przepaść miedzy wersja PC a konsolowa...to za przeproszeniem ale to brednie wyssane z palca ;)
 
Pod warunkiem, że ktoś zechce przysiąść nad wersją pc. A przy Wiedźminie takich chęci nie widać. Nie mają czasu, ludzi ani środków. Więc różnica może jakaś będzie, ale okupiona zapewne ogromnymi wymaganiami.

No comment :p Grałeś w W3 na każdej platformie, że tak się wypowiadasz?
 
@Psyhe

OK...No to ciekaw jestem jak bardzo, bardzo szczena Ci opadnie po premierze, kiedy zobaczysz różnicę między konsolą a dobrym PC i MOCNARNYM PC :)

Nie zobaczę !
Bo mnie to nie interesuje z automatu, bedę sobie siedział zanurzony po uszy w świecie W3
Mam wyebane za przeproszeniem na mocarne PC i u mnie ogólnego bólu d..y brak że ktoś coś tam ma lepiej na PC
To że masz mega kompa za 15 tys zł nie powoduje u mnie zazdrości ;)
Graj sobie w 100 klatkach, ciesze sie ;)
Tylko wkurza mnie jak takie typki jak ty nie widzieli na oczy gry a cisną gromami po wersji konsolowej jakby wręcz była do bani.
 
Gosu, przestań trollować, bo tak to wygląda, naprawdę. Jesteś trollem. Ale o ile w wiedźminie trolle są dotychczas sympatyczne, to Ty robisz odmienne wrażenie.
 
Nie zobaczę !
Bo mnie to nie interesuje z automatu, bedę sobie siedział zanurzony po uszy w świecie W3
Mam wyebane[...].

I na tym można by w zasadzie zakończyć dyskusję. Po co rozmawiać o czymś, co Cię nie obchodzi? Faktem jest, że gra na mocnym PC na Ultra będzie wyglądała lepiej niż na konsolach. O ile? Zobaczymy. W każdym razie, jeżeli ktokolwiek poczuje się urażony, że ktoś inny, płacąc za sprzęt 5 razy więcej, to jest niepoważny i jego zdania nie powinno się słuchać.
 
Stwierdzam fakt, nikogo nie obrażam itd. Serio, niektórzy to mają dziwne jakieś przemyślenia tutaj.

To, że Ty twierdzisz, że komuś (i to konkretnej osobie) opadnie szczęka, to fakt? Bo na ten Twój komentarz odpowiedziałem. Można o grafice rozmawiać z sensem, ale Ty po prostu sprawiasz, że robi się tu nieprzyjemnie.

Zdaje się, że na konsolach ma być mix średnich z wysokimi, co mi absolutnie nie przeszkadza, wręcz przeciwnie - czekam jak na żadna inną grę. Będzie jedna z najpiękniejszych gier i tyle :) Na każdej z trzech platform, a osoby, które będą lecieć KLATKA po KLATCE, żeby pokazać, że jakiś krzaczek na poboczu ładniej wygląda na PC... No cóż, niech to robią. Oni będą marnować czas, a ja będę grał w Wiedźmina.
 
Last edited:
Top Bottom