My forumowicze

+
Tyle ludu życzenia składa. Podziękować, podziękować :D Jednocześnie chciałbym życzyć wam, aby ten miesiąc minął szybko. Wiedźmin 3 coraz bliżej :D
 
Hej. Jestem Koen. Koen Strass. Egzorcysta słów i charyzmatyk znaczeń. Albo po prostu - aspirujący do miana pisarza młodzian, któremu zamarzyło się wojować piórem niźli mieczem. Acz mieczem też potrafi.

Lat liczę sobie dwadzieścia i dwa, z niejednego żem pieca chleb jadł, choć młodym, ledwie co to mleko stracił spod nosa. Świata ciekaw i odważny, wśród rębajłów pozostałych mam nadzieję, że opinię sobie wyrobię dobrą. Oxenfurt mnie nigdy nie pociągał, choć nie powiem, żem łebski nie jestem - te cechy jednak i pozostałe ocenicie, towarzysze szlaku, sami. Powitajcie tedy tutaj, wśród tak zacnego grona, coby nikt nie pił w samotności lub co gorsza - masturbował się publicznie.

W razie czego - mogę służyć pomocą tłumacza anglojęzycznego, radą literacką i kulturną dyskusją (acz niekonfesjonalną!) przy rzucaniu Frisbee :) Lub po prostu tutaj!

Dziękuję za uwagę, za lanie wody przepraszam - aczkolwiek daleko mi do poziomu Reymonta :D
 
Last edited:
Wszystkiego najlepszego! 100 lat, @SMiki55 !
 
@SMiki55 Nie pamiętam, które z twoich postulatów dotyczących W3 pozostały jeszcze nie spełnione, ale z okazji twoich urodzin życzę ci, żeby Redzi wprowadzili do gry wszystko co się da :). No i wszystkiego najlepszego oczywiście :cheers:.
 
Wyznawcom prawosławia starowiercom oraz wszystkim wyznawcom obrządków wschodnich chciałbym z całego serca życzyć zdrowych pogodnych i ciepłych świąt Wielkanocnych.
 
Top Bottom