Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Ja tam wolę namacalną rzecz. Co pudełko, to pudełko.
Jestem chyba w pewnym sensie staromodna i tego samego zdania. Choć moja "kolekcja" wyglądać będzie komicznie. Nawet w pudełkach. Jak dojdzie Wiedźmin 3, to nawet może się pochwalę. Choć nie będzie to kolekcja pasująca do siebie ;)
 
Wrażenia z ostatniego hands-onu. Film pełen jest fajnych przebitek z rozrywek, jakie zafundował youtuberom CDPR (pokazy walk na miecze w wiosce stylizowanej na Skellige, koncert Percivala itd.)

[video=youtube;FjW5-K4sVRU]https://www.youtube.com/watch?v=FjW5-K4sVRU[/video]

I w kościanego pokera grają :p Nawet polski akcent(Rojo) się pojawił :D
 
No właśnie. Więc na premierę taniej jest w pudełku. A później jest porównywalnie.

No może rzeczywiście znaczna część gier AAA jest tańsza w wydaniu pudełkowym w momencie premiery (przynajmniej na naszym rynku), ale ja niezbyt często kupuje gry AAA. Zazwyczaj sięgam po starsze tytuły, albo jakieś "indyki", więc w takich przypadkach cyfrowe wydania są już tańsze lub po prostu pudełkowe wersje nie występują ;) Wiedźmin 3 będzie moim drugim tytułem AAA w tym roku i najprawdopodobniej ostatnim :p (w tym roku oczywiście).
 
Mi się wydaję, że jest to znacznik tego, iż broń jest niezdatna do użytku... "X" to dziwny znacznik jak na skalowanie broni

Zgoda, X to dziwny znacznik na skalowanie broni. Jednak nie taka jego rola. To ma być od przysłowiowego "szczała" widoczne żeby gracz sobie nie przeciągnął kosy do ekwipunku. Jakis znacznik w rogu mógłby byc niezauważony. Zasada jest taka jak w pulpitach przy maszynach CNC, zatrzymanie awaryjne czyli grzybek, to zawsze pierwszy rzucający sie w oczy element (ergonomia).
 
http://www.gamespot.com/videos/introducing-the-witcher-3-wild-hunt/2300-6424503/

~7:40
Tyle lat minęło a oni wciąż siekają echinopsy stalowym :p No i floatuje im mana (i to w dodatku na echinopsy) F:

Poza tym podoba mi się dezinformowanie i rozpowszechnianie kłamstw podczas wspominania W1 i W2 (W1 i picie eliksirów tylko w medytacji!?) a także ogólne często krytykowanie czy też arbitralne chwalenie czy też krytykowanie aspektów poprzednich części bez żadnych podstaw w stanie faktycznym :p
 
Last edited:
Gamespot > IGN. Te nowe fragmenty wyglądają naprawdę fajnie, jutro będzie chyba jeszcze lepszy materiał :).
 
Oczywiście, że dostaniemy. Inne będą do pomieszczeń, inne do walki, inne do eksploracji. Marcin to już wielokrotnie potwierdzał.
 
Do tej pory miałem kamerę gdzieś daleko w... ale po materiale gamespotu sądzę, że walka to niezbyt dobra chwila na to żeby pokazywać otaczający nas krajobraz. (delikatnie mówiąc) :sad:
 

Attachments

  • fire.jpg
    fire.jpg
    303.8 KB · Views: 27
  • fight.jpg
    fight.jpg
    295.2 KB · Views: 32
  • horse fear level.jpg
    horse fear level.jpg
    283.8 KB · Views: 31
Last edited:
Top Bottom