Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Miejscówka ciekawa, ci co tak pragnęli mroku wreszcie go dostali, ale ta kamera... nawet nie wiem jak ją skomentować. Chyba się wypaliłem. Będę ją nienawidził w ciszy...
 
a dokladnie:

Poniedziałek - Introducing Witcher 3
Wtorek - Exploring The World of Wild Hunt
Środa - Unveiling Gameplay of Wild Hunt
 
podczas exploracji niech ta kamera będzie lepsza ... przy walce niech se odjeżdża bo daje ten taktyczny wydźwięk ale przy eksploracji no błagam..

Nie, niech nie odjeżdża, niech zołza ani drgnie. Żeby w pełni opisać, gdzie mam ten "taktyczny wydźwięk" musiałbym użyć nader szpetnej wiązanki. I jak widać nawet w trakcie eksploracji kamera próbuje uciekać, widać to zaraźliwe. Ech... Cholerstwo każdy, absolutnie każdy materiał z W3 mi psuje.
 
Ależ posucha... Jest coś na dzisiaj zaplanowane?

Wydaje mi się, że oprócz materiału od Gamespotu, w którym pewnie nie zobaczymy nowych fragmentów rozgrywki, będzie jeszcze coś od IGN w ramach cyklu IGN First :)

Co do kamery to twórca m.in moda zwiekszającego zasięg rysowania obiektów czy gęstości traw zapowiedział, że od razu po premierze zabierze się za odszyfrowanie plików i wyodrębnienie assetów po to, aby m.in polepszyć jakość roślinności, ale również zabrać się za kamerę :)

Jeżeli CDPR zawiedzie na tym polu to wydaje mi się, że dość szybko pojawią się modyfikacje od graczy :victory:
 
Last edited:

Attachments

  • a.png
    a.png
    335.1 KB · Views: 28
Mam taką prośbę: jeśli materiał pojawi się na YT, to gdy będziecie go wrzucać do wątku z linkami, dodajcie też, proszę, konkretny link. Z poziomu forum na telefonie widzę ciemność. Z góry Wam dziękuję. :)

---------- Zaktualizowano 16:11 ----------

To znaczy chodzi mi o sam adres.
 
Jeśli chodzi o Gamespot to u nich jest teraz bodajże 8 więc do "naszej" 24 max powinno coś wskoczyć.

A co do kamery to mi zdecydowanie bardziej przeszkadza bliska kamera niż daleka. Przez to nie mogłem ukończyć np. Dead Space, bo 1/3 ekranu zasłaniały plecy postaci. Mnie od czegoś takiego bolą oczy i głowa.
 
Sposób przedstawienia wcześniejszej historii i odpowiednie pokazanie związków łączących głównych bohaterów wpływa również na odbiór gry przez osoby, które znają to całe tło. Jest to dość istotny element rozgrywki i warto by się przekonać, jak został wykonany.
 
Wrażenia z ostatniego hands-onu. Film pełen jest fajnych przebitek z rozrywek, jakie zafundował youtuberom CDPR (pokazy walk na miecze w wiosce stylizowanej na Skellige, koncert Percivala itd.)

[video=youtube;FjW5-K4sVRU]https://www.youtube.com/watch?v=FjW5-K4sVRU[/video]
Tak przyglądałem się temu kolesiowi z tego filmiku z uwagą i nie mogłem dojść, skąd go kojarzę, bo twarz dziwnie znajoma... a tu okazuje się, że tylu memów się już z nim naoglądałem :D

BTW: Nie wiem, co to za język, YT wskazuje na portugalski, którego ja ni w ząb, więc postanowiłem skorzystać z jutjubowego tłumacza na polski "ze słuchu". Polecam, naprawdę fajne przeżycie, kompletnie nic nie zrozumiałem, ale ubaw miałem po pachy ;D Od dzisiaj moje ulubione polskie słowo z jutjubowej nowomowy to "provisiória" xD


---------- Zaktualizowano 17:49 ----------



:p
 
Top Bottom