Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Też mi się tak wydawało ale pudełko z zestawu przedsprzedażowego jest na froncie całe czarne a tutaj widać czerwono-białe barwy ;)
 
Czyżby to już był pudełka z grą? :p


Skąd to zdjęcie? Widzę logo cdp.pl ale na FB ani słuchu o tym. ;)
 
Czyli ich grubością nie ma się co sugerować?
Na 90% nie. Przedsprzedażowe pudła są grube, bo mają koszulkę i steelbook w środku.
Też mi się tak wydawało ale pudełko z zestawu przedsprzedażowego jest na froncie całe czarne a tutaj widać czerwono-białe barwy ;)
Otóż nie. Zobacz sobie na zdjęcie od @PATROL (jeśli jest na forum to może rozwiać wasze wątpliwości)


Edit:
Widać napis PC DVD więc na 100% są to juz pudełka z grą
Napis PC-DVD jest, ponieważ steelbook dla tej wersji ma 6 miejsc na płyty. Na konsolach steelbook będzie miał 1 miejsce na płyty.
 
Last edited:
Dokładnie. Trochę się zagalopowałem i napisałem to w temacie z linkami, nie wiedziałem że tutaj już taka dyskusja na temat pudełek :p
To nie są pudełka z grą, przecież tamte będą białe. Takie jak na zdjęciu powyżej stoi u mnie na półce, te w kartonie leżą na boku, widać biały pasek z "PC". No i grubość się zgadza.
 
Zawsze możesz rozpakować po odejściu od kasy i zostawić pudełko w koszu na śmieci. Chyba ochrona Cię za to nie zatrzyma :troll:
 
Kurde, ja chcę taką okładkę na pudełku jak na tym zestawie przedsprzedażowym :| O dokładnie taką prosiłem, o Geralta wyciągającego miecz, ale w ujęciu z frontu i na czarnym tle. Niby podobne rendery, ale te różne ujęcia robią olbrzymią różnicę, a Geralt z tego zestawu nie wygląda jak ziemniak :/
 
Top Bottom