Krakowska inicjatywa

+
Ubolewam, ale 3 maja nie dam rady.
Wymieniłeś tyle osób, że aż się prosi o nowy rekord frekwencyjny. ;)
 
Kurcze, dzięki za zaproszenie, ale ja to chyba jestem na to za stary. Praca, żony, dzieci, prawnuki, obowiązki w stowarzyszeniu kombatantów... trudno znaleźć czas na rozrywki.

A nawet gdybym się zdobył na ten krok, to 3 maja nie dam rady.
 
@Iskor, szkoda :( Coś czuję że z tego spotkania 3 maja nic nie wypali.

@norolim, zwlekałeś z wejściem do tematu tak długo myśląc że to tylko pogadanka o krakowskim studiu że aż się prawnuków dorobiłeś? :eek:

PS. Jeśli jesteś już za stary żeby wyjść z ludźmi na piwo to chyba pora zacząć rozglądać się za wygodną trumną, bo koniec jest bliski :p
 
Nie gadaj że nic nie wypali bo może będę Ja Ty, nieśmiertelny kalen który zawsze się pojawia :D Keth, Patrol pewnie dojdzie później tak jak ostatnio gdy wracał tam ze swoich stron rodzinnych, no i Daniel jak widać też nie składa broni ;). A zdania reszty towarzystwa nawet jeszcze nie znasz więc na wstępie ich nie skreślaj ;).
 
Ja jestem na spływie kajakowym cały weekend majowy. Pewnie będę 3 maja w Krk już, ale nie wiem o której godzinie (raczej późno) i w jakim stanie (wiecie... spływ - wóda, wino, kobiety i śpiew... ;P). Także nic nie obiecuję.
 
Jestem zaangażowany w Off Camera 01-10.05 ze stuprocentową dyspozycyjnością, także odpadam. 03.05 już wygląda na pracowity dzień.
 
To chyba nic z tego, prawie każdy kto się wypowiedział nie da rady, a reszta się nie wypowiedziała w ogóle. Szkoda zaklepywać stolik jak będą 3-4 osoby i to jeszcze niepewne.
 
Top Bottom