Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Trochę się zawiodłem na Gamespocie. Naszpikowali materiał starym gameplayem z poprzedniego roku. Są nowe ujęcia, ale taki pomieszany pod względem jakości materiał nie wygląda moim zdaniem korzystnie.
 
W ogóle bardzo klimatyczna ta cutescena z porońcem jest. Deszczyk zacina, aż poczułem chłód, nie lubię takiej pogody. A i krople wody na ekranie są, mnie się taki patent podoba.
 

Attachments

  • 4555555555555.jpg
    4555555555555.jpg
    303 KB · Views: 35
Co jak co, ale w 60klatkach i na high/ultra ta gra wygląda zajedwabiście. A ten poroniec... już się nie mogę doczekać, gdy go spotkam w grze.
 
Zauważyliście, że gdy Geralt dostał w twarz błotem od Baby Wodnej, to próbował w trakcie uników wycierać ją rękawem? :) Fajny ficzer :D

A co do tego Porońca - przypominał mi strasznie Demon Child'a z Berserka (który - było, nie było - też jest porońcem :p):

 
Ten materiał jest FENOMENALNY! Gamespot się postarał, propsy olbrzymie dla Danny`ego. W 60 klatkach gra wygląda cholernie zajebiście ;)
Kamera? Mi w niej nic nie przeszkadza. Jest oryginalna, świetna zrobiona i w grze jak widać spisuję się znakomicie ;)

@Marcin Momot mógłbyś/mógłby Pan złożyć gratulację ode mnie wszystkim pracownikom studia?
 
Top Bottom