Wiedźmin 3 - grafika

+
Proponuję ten filmik obejrzeć dokładnie ze dwa - trzy razy, a później możemy podyskutować o dałngrejdzie w Wiedźminie 3. Ciekawe, czy znajdzie się ktoś, kto po obejrzeniu tej kaszany będzie jeszcze na grafikę w Dzikim Gonie narzekał

Downgrade był, to nie ulega wątpliwości, choć mnie akurat niespecjalnie to obchodzi. Skoro gra w dalszym ciągu jest niezwykle urokliwa, to nad czym tu drzeć szaty? Nie wiem jednak co nazywasz kaszaną i w czym niby Wiedźmin jest taki super w porównaniu do GTA V? Bo jak dla mnie "piątka" jest produkcją szalenie ładną i jak dotąd wiele razy zdołała mnie zauroczyć (a wcale nie wymaksowałem ustawień), tak że zmuszony byłem się zatrzymać i pogapić (co np. w przypadku W2 nie zdarzyło się ni razu). Przewaga W3 jeśli o grafikę idzie jest, jak dla mnie niewielka. Na korzyść Wieśka zaliczyłbym lepsze modele postaci i ewentualnie, co niektóre tekstury (zwłaszcza podłoża). To wszystko.

PS No i zobaczy się jak ten nieco ładniejszy Witcher działa na tle niezgorzej zoptymalizowanej produkcji Rockstara i czy, w dajmy na to ustawieniach medium, nadal przewaga, nad choćby wysokimi ustawieniami GTA, będzie po stronie gry CDP. ja tam nie jestem tego pewien.
 
Last edited:
I ten wiaterek robi wrażenie.



Tylko coś pochodnia ma dziwnie ograniczony zasięg oświetlania. Dookoła Geralta robi się równiutka kopuła światła, które nie dosięga chatki obok której Geralt przechodzi.
 
Swoją drogą, na tym ujęciu od Adventusa wreszcie widać, że Geralt to mutant, a nie podstarzały mistrz miecza. Jest coś takiego nieludzkiego w tej twarzy :)
 
Pełnia to chyba jest, tylko księżyc chmury zakryły...

Według znacznika na radarze to nie pełnia, podczas takowej będzie zapewne jaśniej, tak czy inaczej noc prezentuje się dobrze. Widoczność jest niezła i nie przypomina pochmurnego dnia. Jak dla mnie idealny kompromis. Jestem kontent.

Do pełni szczęścia brakuje tylko

Normalnej, najlepiej manualnej kamery walki jako alternatywy dla tej automatycznej. Cała reszta jest jak najbardziej w porządku.
 
Do pełni szczęścia brakuje tylko
-Zgolić to brodzisko
-Ubrać go w coś porządniejszego
-Dać głos Rozenka
-Rozpuścić włosy

Nie rozumiem tej nienawiści wielu osób co do brody i włosów. Rozumiem, że Sapkowski opisywał, że Geraltowi ona przeszkadzała i zazwyczaj jej nie nosił, ale niemożliwym jest, że Wiedźmin przebywający czasem i miesiące na szlaku, golił się codziennie w tafli wody, jak w reklamie Gilette. To samo tyczy się rozpuszczonych włosów- co z tego, że teraz są spięte. Też wygląda to fajnie.
Po drugie podoba mi się to, że RED`zi dają też upust własnym wizjom. Tak- wzorują się na prozie Sapkowskiego, ale dla artystów ważne jest móc się samemu rozwijać i puścić wodze fantazji i kreatywności.
Wiem, że mnóstwo osób się z tym nie zgodzi, ale takie jest moje zdanie. Geralt teraz wygląda dalej świetnie. Inaczej niż w książkach- ale to dalej ten sam Geralt.
 
Ten nowy gameplay pochodzi z Xboxa?

Pomijam już inne tematy na forum, aby spojlerow nie łapać. Obejrzałem tylko początek i widzę napis "xbox", a wygląda to "całkiem pięknie" :D
 
Akurat ta fryzura z gejmpleja jest idealna. W przeciwieństwie do ohydztwa zwanego "Cintryjskim Wahadłem".... Chociaż długie, rozpuszczone włosy z W1 też chętnie zobaczę, mam tylko nadzieję, że nie będą się źle komponować z twarzą.
A broda może być, akurat taka długość jak na gejmpleju jest OK. Dłuższa faktycznie byłaby już lekką przesadą.
 
Fryzurę w przeciwieństwie do kamery, to sobie każdy dobierze taką, jaka mu do gustu przypadnie. To samo tyczy się brody lub jej braku. Co za różnica więc jaką brodę i fryz ma Geralt na gameplayu?
 
Top Bottom