Wiedźmin 3 - grafika

+
Generalnie w książkach Sapkwoski chyba tylko raz napisał cokolwiek o fryzurze Geralta (nic w tym dziwnego w końcu), i był to opis rozpuszczonych włosów w opasce.
Wielce nieprawdopodobnym jest, by nasz Gerwant przez wszystkie lata i w każdych warunkach chodził tylko z jedną słuszną fryzurą. Więc każdą wersję akceptuję, a wybiorę ta, która najbardziej będzie mi się podobała.
Swoją drogą, od tego typu rozważań mamy chyba osobny temat, nie sądzicie? :p
 
Tylko coś pochodnia ma dziwnie ograniczony zasięg oświetlania. Dookoła Geralta robi się równiutka kopuła światła, które nie dosięga chatki obok której Geralt przechodzi.

Ale pochodnia jest jak najbardziej w porządku. Światło pochodni to nie jest skupione światło latarki.
 
Ale pochodnia jest jak najbardziej w porządku. Światło pochodni to nie jest skupione światło latarki.

I własnie dlatego, że nie jest skupione, to powinno oświetlać otoczenie i nie być równą kopułą światła :)

Swoją drogą jak dla mnie to nie wygląda to źle. Odnoszę się tylko do kwestii nieskupionego światła .
 
Last edited:
Graficznie bardzo na plus. Szkoda tylko, że nie ma tego filmu w nieskompresowanej jakości. YT niestety zabija szczegóły, szczególnie podczas nocnych fragmentów.
 
Konsole mają mieć high i medium, a gtx 660 i i5-2500k, czyli specyfikacja minimalna i porównywalna na forach do mocy ps4 - tylko low.. Teraz dopiero zatrybiłem....
 
To jest akurat bzdura co piszesz - bo konsole to miż masz wszelakich ustawień graficznych, a nie żadne medium-high

Rozumiem. Dalej Jednak jest to więcej niż low, które ma dać 660 i 2500k.
No nic. Tyle warte było porównywanie specyfikacji ps4 i pc.
 
Rozumiem. Dalej Jednak jest to więcej niż low, które ma dać 660 i 2500k.
No nic. Tyle warte było porównywanie specyfikacji ps4 i pc.

Ta w każdej grze mówią high a potem jest porownanie hands to hands i konsole są gorsze niż low. No sorry ale to nie są tajemnicze pudełka z magicznym softem który daje im niewidoczną moc , ot to zwykłe komputery z innym systemem i innymi pamięciami które i tak zaniedługo wejdą do zwykłych blaszaków a karty graficzne i procesory w nich "drzemiące" albo pocące się przy każdej możliwej grze bo one już na starcie są słabe jak barszcz i to tyle z porównywania specyfikacji konsol i komputerów czyli z goła tego samego tylko działającego na innym systemie.
 
Ta w każdej grze mówią high a potem jest porownanie hands to hands i konsole są gorsze niż low

Wybacz kolego ale to jest zwykła papka totalnego PCfaga, bo tego nawet fanbojstwem nie można nazwać. Ja stąd znikam, bo widzę że dla niektórych sprzęt= długość e-penisa i nie zrozumieją, że niektórzy po prostu wolą grać na konsoli nawet kosztem gorszej grafiki (swoją drogą warto mieć obie platfromy, bo oferują wiele dobrych gier np. bloodborne na ps4 lub pilarsy po stronie PC - ale dla Ciebie pewnie nawet takie Pilarsy są mech bo grafika w nich nie "urywa")

PS
Wersja PC to nie będzie nawet 20% sumy całości sprzedanych kopii gry, którą redzi opchną na konsolach (biorąc pod uwagę, że w Maju nic wielkiego nie wychodzi, a konsolowcy łykną Wieśka bez popitki). Pogódźcie się z tym, że wersja konsolowa będzie dobrze zrobiona, bo taka musi być z marketingowego punktu widzenia i przyszłego wizerunku firmy.
 
Last edited:
Wybacz kolego ale to jest zwykła papka totalnego PCfaga, bo tego nawet fanbojstwem nie można nazwać. Ja stąd znikam, bo widzę że dla niektórych sprzęt= długość e-penisa i nie zrozumieją, że niektórzy po prostu wolą grać na konsoli nawet kosztem gorszej grafiki (swoją drogą warto mieć obie platfromy, bo oferują wiele dobrych gier np. bloodborne na ps4 lub pilarsy po stronie PC - ale dla Ciebie pewnie nawet takie Pilarsy są mech bo grafika w nich nie "urywa")

PS
Wersja PC to nie będzie nawet 20% sumy całości sprzedanych kopii gry, którą redzi opchną na konsolach (biorąc pod uwagę, że w Maju nic wielkiego nie wychodzi, a konsolowcy łykną Wieśka bez popitki). Pogódźcie się z tym, że wersja konsolowa będzie dobrze zrobiona, bo taka musi być z marketingowego punktu widzenia i przyszłego wizerunku firmy.

Konsole mam od zawsze od psx posiadam każdą:) nie wiem gdzie tu jakaś papka. Papke to macie wy myśląc ,że konsole serio mogą więcej niż sprzęt który jest w środku. Maluch w oprawie porche to też porche bo ktoś tak powie? Z techniczengo punktu widzenia z mojego zawodu wiem jak to działa , wystarczy poczytać a nie łykać wszystko jak małe pelikany.
 
Konsole mam od zawsze od psx posiadam każdą nie wiem gdzie tu jakaś papka. Papke to macie wy myśląc ,że konsole serio mogą więcej niż sprzęt który jest w środku. Maluch w oprawie porche to też porche bo ktoś tak powie? Z techniczengo punktu widzenia z mojego zawodu wiem jak to działa , wystarczy poczytać a nie łykać wszystko jak małe pelikany.

Kolego podaj lepiej przykład gry na ps4, która jest w całośći poniżej ustawień low PC. Zabrakło argumentów ? Bardzo jestem ciekawy, co tam wymyślisz, bo sprawdzałem wiele porównań, dużo mniej widziałem na oczy u kumpla, ale jednak coś widziałem i nigdzie nie mogłem stwierdzić większych różnic między pc a ps4. Pc jest lepsze, to fakt, ale zawsze będzie niewiele lepsze. Są gry, które wkorzystają moją 970, ale niewiele, a to dlatego, że większość tytułów wysokobudżetowych jest robiona z myślą o konsolach.
Tak więc jeszcze raz - podaj przykład chociaż jednej gry, gdzie jest poniżej low :D śmiało.
Ogólnie mi rzucił się Metal Gear Solid nowy, gdzie zasięg rysowania obiektów był mniejszy, to samo w Dying light (ale nie zawsze jest to widoczne), w nowym battlefield też zasięg i w gta5. W innych ciężko mi się dopatrzyć znaczących różnic, a te, a te gry, co wymieniłem wyglądają ogólnie lepiej niż ustawienia low na PC.

---------- Zaktualizowano 19:25 ----------

Ja stąd znikam, bo widzę że dla niektórych sprzęt= długość e-penisa i nie zrozumieją, że niektórzy po prostu wolą grać na konsoli nawet kosztem gorszej grafiki (swoją drogą warto mieć obie platfromy, bo oferują wiele dobrych gier np. bloodborne na ps4 lub pilarsy po stronie PC - ale dla Ciebie pewnie nawet takie Pilarsy są mech bo grafika w nich nie "urywa")

Dobry pomysł. Uciekam pograć w Pillarsy, bo od miesiąca łupię, a wciąż w drugim akcie :D
 
PS
Wersja PC to nie będzie nawet 20% sumy całości sprzedanych kopii gry, którą redzi opchną na konsolach (biorąc pod uwagę, że w Maju nic wielkiego nie wychodzi, a konsolowcy łykną Wieśka bez popitki). Pogódźcie się z tym, że wersja konsolowa będzie dobrze zrobiona, bo taka musi być z marketingowego punktu widzenia i przyszłego wizerunku firmy.

Moim zdaniem niedoceniasz rynku PC i mniej niż 20% sprzedaży to gruba przesada, no ale każdy może wyrażać swoje opinie.
 
Top Bottom