Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Chlasnął konia. Takie przynajmniej odniosłem wrażenie.

Nie chlasnął konia.

 
Dokładnie. RED na interze potwierdził, że Geralt niegroźnie ranił mieczem uciekiniera. Nie byłoby problemów, gdyby nie pojawiła się krew. Ot taki cios boczną częścią miecza, ogłuszający lub wytrącający z równowagi. Krew moim zdaniem nie potrzebna.
 
Dla mnie to wygląda jakby chlasnął konia. Ale niech im będzie :p


Opcja 1.

Mógł po prostu go Ardem zwalić (z) konia ;DD i było by po problemie ;D

Opcja 2.

Mógł zaczarować jego konika Aksji

Opcja 3.


Mógł rzucić petardą ogłuszającą (nie wiem czy można rzucać jadąc konno)

Wybrali jak dla mnie dość kontrowersyjną opcje pochwycenia zbója !
 
Last edited:
Najlepsze jest to, że smuga krwi zaczyna się jeszcze przed uderzeniem :facepalm:


Edit:
Teraz widzę, że chlasnął też swojego konia :wat:
 
Widzieliście na Originie Geralt prawie po 150 zł jednak przeceniony na 134,99 zł. w edycji cyfrowej :D
 

Attachments

  • origin.jpg
    origin.jpg
    160.7 KB · Views: 31
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1034074
Redzi dostają rykoszetem w sumie przez swój błąd, bo M$ wstawia na kanał to co im oni dadzą... a że zieloni wstawili gameplay z PC w 60 klatkach i dodali do tego znaczek xboxa na filmie no cóż :p Zresztą widać, że coraz więcej osób narzeka na brak materiału z konsol. Gaf to jednak gaf - tam się nie wybacza.
 
Pojawiają się już kolejne materiały (na razie tylko ze studia)
Heh. Muszę obejrzeć jeszcze raz, bo cały czas gapiłem się na tę laskę :p
Najlepsze "siema" pod koniec xD

Swoją drogą, ciekawe o której pojawi się ten czysty gejmplej od Gamespotu, i kiedy w końcu IGN zacznie wypuszczać swoje materiały... Chociaż po nich nie spodziewam się niczego konkretnego. Pewnie kolejne zasypywanie widzów latającymi kończynami i odciętymi głowami.
Właściwie jedyny materiał na który naprawdę się jaram, to trailer premierowy, który ponoć zmiata czapki z głów i odrywa szczęki.
 
Te wszystkie materiały z GAMESPOT i IGN zamienił bym na jeden dobry materiał z ps4 może być nawet z Xboxa, byle żeby zobaczyć wersje konsolową na którą jest teraz duży nacisk graczy bo trochę to dziwne, że jej jeszcze nie ma. Sam czekam z złożeniem preordera na konkretny gameplay z ps4 a wiem, że dużo osób czeka tak jak ja.
 
Te wszystkie materiały z GAMESPOT i IGN zamienił bym na jeden dobry materiał z ps4 może być nawet z Xboxa, byle żeby zobaczyć wersje konsolową na którą jest teraz duży nacisk graczy bo trochę to dziwne, że jej jeszcze nie ma. Sam czekam z złożeniem preordera na konkretny gameplay z ps4 a wiem, że dużo osób czeka tak jak ja.

Wczoraj wpadła do nas załoga Playstation. Materiału z konsoli Sony można spodziewać się naprawdę niedługo.
 
Top Bottom