Wiedźmin 3 - grafika

+
Miesiąc do premiery, a ŻADNEGO gameplayu z konsol, jedynie to co mówili ludzie z gry-online.pl. Czyżby szykowała się powtórka z Watch_dogs? :( Hope not.
 
Miesiąc do premiery, a ŻADNEGO gameplayu z konsol, jedynie to co mówili ludzie z gry-online.pl. Czyżby szykowała się powtórka z Watch_dogs? Hope not.

 
Miesiąc do premiery, a ŻADNEGO gameplayu z konsol, jedynie to co mówili ludzie z gry-online.pl. Czyżby szykowała się powtórka z Watch_dogs? :( Hope not.

Jaka powtórka z Watch Dogs? Masz na myśli powtórka z każdej multiplatformowej gry? To logiczne że na PC Wiedźmin 3 będzie wyglądał lepiej, tak jak każda inna gra.
 
Obejrzałem sobie te dzisiejsze gameplaye gamespotu i kurde LOD na pc jest naprawdę kiepski.Bardzo podobny do tego w Unity gdzie centralnie się wszystko wczytywało jak się szło ludkiem....jak na konsolach będzie gorzej to masakra,nie powiem.
 
Obejrzałem sobie te dzisiejsze gameplaye gamespotu i kurde LOD na pc jest naprawdę kiepski.Bardzo podobny do tego w Unity gdzie centralnie się wszystko wczytywało jak się szło ludkiem....jak na konsolach będzie gorzej to masakra,nie powiem.

Ma być taki sam jeśli dobrze pamiętam
 
Nie wyglądają Wam te chmury na nieco dziwne? Jakby ktoś w programie do obróbki graficznej zrobił efekt wytłoczenia. Brzydko i płasko to wygląda.



A może to tylko skutek uboczny kompresji filmu?
 
A jak te płasko wyglądają. To dopiero musiał być downgrade... Pan Bóg się nie postarał:





Słabo 'wytłoczone' i jakieś takie brzydkie.

Paranoi ciąg dalszy.
Z ostatnich kilku dni jednak i tak najlepsza była panika '10 głównych questów', musisz się bardziej postarać aby to przebić.
 
Last edited:
@dexter2 Chmury na Twoich zdjęciach wyglądają całkiem normalnie. Nie widzę żadnego podobieństwa do efektu widocznego na screenie. Napisałeś tego posta na poważnie czy tylko po to, by ponarzekać na obecność krytyki?
 
Last edited:
Błąd! To ja krytykuję narzekanctwo. Także jest zupełnie na odwrót.
To chyba znamy różne definicje narzekania. Zauważam coś w grze, co mnie niepokoi, zwracam na to uwagę na forum, zapraszam do dyskusji (bo być może jest to coś, co REDzi mogą poprawić w jakiejś łatce). Piszę, że mi się coś nie podoba, ale przy tym nie płaczę i nie mówię, że gra z tego powodu będzie gorsza i że w ogóle 1/10.

Wchodzisz Ty i kąśliwie komentujesz moją wypowiedź, rzucasz tekstami w stylu "musisz się bardziej postarać", tak, jakbym był jakimś trollem. Nie wnosi to nic do tematu, nie jest ani poważne, ani dojrzałe -Więc tak, nazwałbym to narzekaniem dla samego narzekania. Bo nie podoba Ci się to, że ktoś ma inne, krytyczne zdanie.
 
Last edited:
To chyba znamy różne definicje narzekania. Zauważam coś w grze, co mnie niepokoi, zwracam na to uwagę na forum, zapraszam do dyskusji (bo być może jest to coś, co REDzi mogą poprawić w jakiejś łatce). Piszę, że mi się coś nie podoba, ale przy tym nie płaczę i nie mówię, że gra z tego powodu będzie gorsza i że w ogóle 1/10.
No widzisz, może w tym leży problem. Mnie uczyli, że jak się komuś zwraca uwagę, to wypada to zrobić w sposób w miarę grzeczny, naturalny. Np 'niepokoją mnie te chmury, wg mnie wyglądają płasko, co o tym sądzicie?'. Natomiast tutaj wali się jakoś tak zawsze prosto z mostu, na zasadzie 'spojrzałem na próbę w teatrze przez dziurkę od klucza i mi się nie podoba, więc na wszelki wypadek pokrzyczę przez drzwi, że brzydko tańczycie [choć nie jestem reżyserem, a bilet mam na premierę za miesiąc]'.
Nie lubię i nie chcę robić za mamuśkę, która tutaj wszystkich wychowuje, ale po prostu kłóci się takie coś z moim poczuciem przyzwoitości, szczególnie, jeśli dotyczy takich kompletnych pierdół.
 
Nie wyglądają Wam te chmury na nieco dziwne? Jakby ktoś w programie do obróbki graficznej zrobił efekt wytłoczenia. Brzydko i płasko to wygląda. A może to tylko skutek uboczny kompresji filmu?

@dexter2 Nie widzę w tym tekście żadnego ataku. Ba, nawet jest przypuszczenie, że to po prostu kompresja popsuła efekt.
 
Mnie uczyli, że jak się komuś zwraca uwagę, to wypada to zrobić w sposób w miarę grzeczny, naturalny.
No, zwracając mi uwagę zrobiłeś to w bardzo grzeczny i przyzwoity sposób :p

Ja w swoim pierwszym poście nie widzę niczego nieprzyzwoitego czy niegrzecznego. Pokazałem screena, napisałem co konkretnie mi na tym screenie nie pasuje. Prosto z mostu, bo jak inaczej?

---------- Zaktualizowano 00:50 ----------

Żeby już dłużej nie robić offtupu, dorzucam taką przeróbkę, o jaki mniej więcej mi efekt chodzi z tymi chmurami



Na screenie jest to tylko bardziej intensywne.
 
Na moje oko te fotki nie mają takiego samego nieprzyjemnego efektu jaki widzę na screenie. Zdjęcie które pokazałeś w poście jest przerobione chyba, aż widać białą otoczkę wokół krawędzi. Ktoś za mocno to wyostrzył.

Sęk w tym, że w realu te chmury nadal wyglądają jak chmury, tzn. obłoki. A na podanym przeze mnie screenie sprawiają wrażenie ciała stałego. Jak kształty wytłoczone w niebieskiej formie i pomalowane na pomarańczowo.

Ale bardzo możliwe, że jest to, jak wspominałem, efekt kompresji.
 
Last edited:
Obejrzałem sobie te dzisiejsze gameplaye gamespotu i kurde LOD na pc jest naprawdę kiepski.Bardzo podobny do tego w Unity gdzie centralnie się wszystko wczytywało jak się szło ludkiem....jak na konsolach będzie gorzej to masakra,nie powiem.

Chyba nie grałeś w Unity w dniu premiery w ogóle cały czas tam przed ryjem ci się wczytują tekstury non stop, a w Wiedźminie masz dosyć duży okrąg który doczytuje ostatnie detale, a nie jakiekolwiek detale...
 
Last edited:
@dexter2, ja wyraźnie widzę to, o czym pisze adventus. Wnioskuję więc, że albo próbujesz być złośliwy, niedowidzisz lub masz niskiej jakości wyświetlacz.

I proszę Cię, nie ucz innych kultury wypowiedzi, skoro sam masz na nią poważne problemy.
 
Last edited:
Top Bottom