Wiedźmin 3 - Nie zabija się legendy (fanowski zwiastun)

+
Wiedźmin 3 - Nie zabija się legendy (fanowski zwiastun)

Premiera trzeciej części gry już niedługo. Postanowiłem więc ostatnio zacząć ponownie czytać sagę oraz przesłuchać audiobooki "superprodukcji" (opowiadania + Krew Elfów). W czasie odsłuchu naszedł mnie pomysł na stworzenie zwiastuna gry. Montaż nie jest może profesjonalny, ale wielu przypadł do gustu.
https://www.youtube.com/watch?v=uoRzU5LX7qw

Film jest wytworem hype'u, który po prostu mi się udzielił ^ ^
W komentarzu pod filmem zamieściłem również link do oryginalnego filmu (nieskompresowanego przez youtube).

Pozdrawiam wszystkich, którzy czekają na Wieśka tak mocno jak ja :)
 
Fajnie Ci to wyszło, ciekawie wplecione kwestie. Szczególnie moment w 2:03, świetnie dobrane słowa do ujęcia :thumbsup:.
Montaż nie jest może profesjonalny, ale wielu przypadł do gustu.
Nie przesadzaj :p.
Nie wiem czy już to oglądałeś, ale jakby co to otwierasz na własną odpowiedzialność: buu!
Nie to, żebym jakoś hejcił ten materiał IGN-u, ale rzeczywiście trochę im to kijowato wyszło, dopasowanie montażu, te "efekty" i muzyka...
 
Fajnie Ci to wyszło, ciekawie wplecione kwestie. Szczególnie moment w 2:03, świetnie dobrane słowa do ujęcia :thumbsup:.

Nie przesadzaj :p.
Nie wiem czy już to oglądałeś, ale jakby co to otwierasz na własną odpowiedzialność: buu!
Nie to, żebym jakoś hejcił ten materiał IGN-u, ale rzeczywiście trochę im to kijowato wyszło, dopasowanie montażu, te "efekty" i muzyka...

Dzięki Panowie za wszystkie przychylne opnie - swoją drogą nie spodziewałem się ;d
Co do dopasowania scen, niestety materiał, z którego mogłem skorzystać był jak wiadomo dość ograniczony (tylko to co redzi wrzuci w sieć) ;(
Muzyki z filmiku IGN nawet nie skomentuje

Pozdrawiam słuchając w tle "Luned me"
 
Bardzo mi się podobało. Rzeczywiście ten cały 'hype' uruchamia wiele twórczych emocji, czuć to w tym filmie. Pozytywnie :)
 
Top Bottom