Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

+
Tylko po cóż wrzucać zdjęcia ze stycznia? W co drugim poście w temacie użytkownicy donoszą, że chłopięcy niemal wygląd na tym jednym screenie z kilkoma ujęciami, to ewidentny efekt kompresji i nic więcej. Po co informować o rzeczach oczywistych i robić z tego poważną dyskusję, skoro sama sprawa jest niepoważna?

Ja się tym screenem odnosiłem do tej poważnej argumentacji, bo nawet w temacie z dyskusją o artykułach były głosy, że wtf, jak on wygląda.
A nie konkretnie do ciebie.
 
Nom, była już na jednym albo dwóch gameplayach od IGNu. To raczej bardziej kaftan niż kurtka.

A, to trochę wyjaśnia. Materiały IGN wywołują u mnie wrażenia jak po spożyciu fisstechu, więc jestem usprawiedliwiony w swojej niepamięci.

Chodziło mi raczej o to, że to zdaje się najbliższy oryginalnemu Wieśkowi kubraczek jaki dotąd widzieliśmy
 
Rock na swoim live powiedział co nieco o wiedźmińskich pancerzach. Pancerz Kota to pancerz lekki, Gryfa - średni, a Niedźwiedzia - ciężki. Ponadto, nie znajdziemy ich w świecie gry, zdobyć je można tylko poprzez crafting.
A i możemy zakładać zbroje NPCów, ale to już było wiadomo.
 
Rock na swoim live powiedział co nieco o wiedźmińskich pancerzach. Pancerz Kota to pancerz lekki, Gryfa - średni, a Niedźwiedzia - ciężki. Ponadto, nie znajdziemy ich w świecie gry, zdobyć je można tylko poprzez crafting.
A i możemy zakładać zbroje NPCów, ale to już było wiadomo

W sumie całkiem mądre - to są tajemne projekty wiedźmińskich kurtek, inaczej nosiłby je co drugi bandzior. Tylko żeby tego nie spierniczyli dając materiały potrzebne do ich wytworzenia u pierwszego lepszego ludzkiego kowala z zapadłej wsi.
 

Tutaj Geralt ma fajną kurtkę, chyba ze skóry. Nie widać przodu niestety :/
 

Attachments

  • z00001.jpg
    z00001.jpg
    331.9 KB · Views: 52
Przyznaj się, masz na nazwisko Szczerbic. :p

@Rustine, chciałeś rzec: po zmianie stalowego koloru kolczego na czerń skóry?
 
Last edited:
To w sumie już pewne, że będą tylko te 3 zbroje wiedźmińskie + 1 kaer morhen, mało, szkoda. Ponadto jeżeli chcemy grac szybkim i zwinnym Geraltem jesteśmy ograniczeni do jednej zbroi - kota. Żałuje trochę braku wyboru, no ale cóż, przeżyje. :)
 
Tylko najdziwniejsze jest to, że żadna ze zbroi wiedźmińskich nie jest najlepszą w grze, bo Damien pisał, że te mają pięć tierów ulepszeń.
 
Coś mi się wydaje, że to była pomyłka. Zgadza się ich liczba, no i są wiedźmińskie, cóż mogłoby być lepszego? Temerska Zbroja? :D
 
Bo więcej nie ma :D

Tak w sumie nie wiemy, ale logika podpowiada, że jest właśnie tyle. Skoro perki nazywają się od ich nazw, czyli Kot, Gryf i Niedźwiedź, i odnoszą się odpowiednio do pancerzy lekkich, średnich i ciężkich, to trudno coś tam jeszcze wcisnąć.
 
Top Bottom