Wiedźmin - Kompendium o świecie gier

+
Witam.

Ważne pytanie do kogoś z Redów - czy w tym kompendium są jakieś spoilery fabularne z Wiedźmina 3? Jeśli tak to nie kupuję, a jeśli nie ma jakichś znaczących spoilerów co do miejsc, potworów, postaci i przede wszystkim fabuły Dzikiego Gonu to biorę w ciemno :)

Pytam, jako iż w 3 zagram dopiero za około rok i nie chce sobie psuć zabawy bo w 1szej i 2giej części gry już wystarczająco dużo miałem "zaspoilowane".

Pozdro
 
Witam. Mam pytanie co do edycji z przypinkami i innymi dodatkami. Gdzie można ją zakupić? W każdym sklepie jest tylko sama książka, a mi zależy też na czymś, żeby pochwalić się znajomym :)
 
Gdzieś na internetach
Stronę wcześniej :p

@theta77 @Rafal_Jaki @Marcin Momot
Woah. Jestem pod wrażeniem. Dotychczas nie spodziewałem się po lorebooku czegoś więcej ponad reklamówkę gry - z zadowoleniem stwierdzam swoją pomyłkę. Przykładowe strony z Amazona i ukazane przez Was osobiście sugerują naprawdę spory kawał dobrej roboty - opisy mieczy, potworów, Wożgorowie i Daukowie, wstawki z cytatami fikcyjnych postaci... z miejsca przestałem żałować nad anulowaniem wydania podręcznika II edycji Gry Wyobraźni. Mam nadzieję, że popełniliście jakieś szczerbizmy w herbach czy historii, wszak jak nie będę miał czego prostować, w życiu nie zmobilizuję się do napisania tamtych artykułów na stronę W:GW, a parę osób jest dość zirytowanych moim brakiem "natchnienia" :p

W sumie nie wiem, co by było gorsze. Brak szczerbizmów i wynikający z niego brak materiału do konstruktywnych sprostowań, czy też ich obecność i płakanie nad kolejnym dziełem skażonym błędami
:hmm:
 
W polskiej wersji tego nie kupisz. To wydanie limitowane dostępne chyba tylko na Amazonie.

Będzie polska wersja. Mniej więcej równo z premierą gry (nie wiem kiedy dokładnie). Chyba nawet pojawiłu się już zapowiedzi w sklepach internetowych i można wygooglać. To jest książka głównie o świecie, taki "lorebook", są w niej ilustracje z wszystkich części gry (ekipa, która składała książkę przekopała archiwa i dogrzebała się do różnych smakowitych kąsków).

W sumie nie wiem, co by było gorsze. Brak szczerbizmów i wynikający z niego brak materiału do konstruktywnych sprostowań, czy też ich obecność i płakanie nad kolejnym dziełem skażonym błędami.

Racja. Dobra książka, powinna inspirować w ten czy inny sposób. ;)
 
Będzie polska wersja. Mniej więcej równo z premierą gry (nie wiem kiedy dokładnie). Chyba nawet pojawiłu się już zapowiedzi w sklepach internetowych i można wygooglać. To jest książka głównie o świecie, taki "lorebook", są w niej ilustracje z wszystkich części gry (ekipa, która składała książkę przekopała archiwa i dogrzebała się do różnych smakowitych kąsków).
Ale kolega pytał o wersję kolekcjonerską tejże, tę z przypinkami i ozdobnym pudełkiem. Jej nie ma w Polsce, jest na razie ekskluzywna dla tamtego amerykańskiego sklepu.
 
Będzie polska wersja. Mniej więcej równo z premierą gry (nie wiem kiedy dokładnie). Chyba nawet pojawiłu się już zapowiedzi w sklepach internetowych i można wygooglać. To jest książka głównie o świecie, taki "lorebook", są w niej ilustracje z wszystkich części gry (ekipa, która składała książkę przekopała archiwa i dogrzebała się do różnych smakowitych kąsków).



Racja. Dobra książka, powinna inspirować w ten czy inny sposób. ;)

Sprostowanie :)
Nie bedzie po PL edycji kolekcjonerskiej bo jest jej tylko 1000 egz w języky ang.
 

Attachments

  • wodz.jpg
    wodz.jpg
    26.6 KB · Views: 44
Cóż rzec. Skusiłem się na kolekcjonerkę, skusiłem się na koszulkę ze steelbookiem w Saturnie (choć zniżki i tak nie wykorzystam), mus się skusić również na kompendium :D. No podoba mi się, choć objętościowo mogła by ta książka być trochę większa niż 173 strony :p.
 
@theta77
Błagam, powiedz mi, że do kompendium będzie dołączona mapa z poprawnie zaznaczonymi granicami... łudziłem się, ale ta mapa z trójki...


Przespaliście wszystkie moje hejty czy jak? Przecie od 2012 psioczę na te granice :p Carbon w Aedirn, Kovir i Hengfors rozbite dzielnicowo, Dol Blathanna teleportowane kilkaset mil na południe, halucynacja, taka sytuacja -_-
 
Nie rozumiem Cię SMiki. Mieli zmienić granice na jedną grę? Od początku mieli takie a nie inne, wolę, żeby byli konsekwentni, niż żeby ruchy płyt tektonicznych zmieniły rozmieszczenie państw i granic.
 
Top Bottom