Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
No.. I kiedy zobaczymy caly prolog i cześć dalszej gry.. I grając w grę będziemy znali większość ciekawszych zadań i większość lokacji :p

Dlatego się waham, czy w ogóle odpalać te materiały youtuberów... Może poczekam na opinię tu na forum, czy nie ma spojlerów fabularnych ...
 
Dlatego się waham, czy w ogóle odpalać te materiały youtuberów... Może poczekam na opinię tu na forum, czy nie ma spojlerów fabularnych ...
Nie może ich nie być, nie będą przez 45 minut materiału biegać po świecie bez wykonywania zadań. Ja już sobie odpuściłem ten gameplay z zadaniem pobocznym.
 
Też chciałem już nie oglądać nic, ale znając życie obejrzę wszystko :( :p Dziwi mnie że Redzi pozwolili udostępnić youtuberom az 40 minut gry.. Przecież to będzie masa materiału, tylu ich tam było, ze oglądania gry starczy na sporo godzin... a REdom powinno zależeć by każdy odkrył co najważniejsze w grze samemu. Rozumiem 10 minut, ale 40? Przecież po tych materiałach będziemy znać cały prolog na wylot. Wszystkie zadanie pewnie też(przynajmniej poboczne) Oraz sporo z dalszej części gry.
 
Są absolutnie pewni jakości swojej gry, to chyba ewenement, żeby pozwalać przed premierą wypuszczać tyle materiałów.
 
IMO to bardzo dobry ruch. Dzisiaj youtuberzy to świetny sposób na reklamowanie gier. Pomyślcie ile produkcji indie (i nie tylko) odniosło sukces tylko dlatego, że taki PewDiePie w nie zagrał.

Co prawda Ci zaproszeni do studia nie mają 36 milionów widzów, ale też zrobią swoją robotę.
 
Uwaga, magiczna sztuczka na dziś. Weź obrazek z Twittera i do linka dopisz na końcu dwukropek i "large". Voila: https://pbs.twimg.com/media/CDR3VyjW0AE140X.jpg:large

 
Some new information from Official Playstation Magazine (courtesy of CDPRed forums user Vigilance.492). Warning, the long spoiler is kinda huge (major detail about the prologue):

- "Game looks gorgeous" on the PS4.

- Whales (As seen in very early screenshots) are still in the game and pop up as you traverse the ocean. Also you can be attacked by Sirens while on your boat (No mention of whether you can fight back from the boat), and there will be tons of other ships around too.

- Diving was a complete "spur of the moment" addition, and never initially planned. Apparently it was added when the game was around 60% feature complete, and ended up being a huge amount of work, but they feel it was worth it due to the extra layer it adds to the world/gameplay.

- It's possible that ice skating will be added in DLC.

- According to the article, Dark difficulty has permadeath.

- Mutagens are obtained from killing large monsters, and offer significant bonuses. The Griffin in the Prologue for example gives you a +120% Vitality Mutagen.

- They confirmed that at least one Succubus will appear in the game.

- Apparently there is over 100 pieces of Battle Music in the game
 
Last edited:
Jutro wysyp od Youtuberów Rock Rojo i Angry Joe pokażą swoje materiały. Po 45 min każdy moze opublikować
Rock 45 min podzielił na 2 filmy, a Rojo wypuści chyba jeden zobaczymy sam jestem ciekaw co pokażą zreszta sami mogli montować zobaczymy co z tego wyjdzie ? Jutro duzo kart sie odkryje po tych filmach ile to zalezy od nich co pokażą
i przede wszystkim po polsku :)
 
Last edited:
No Joe akurat chyba nie po polsku, ale ogólnie - czekam z zainteresowaniem na te materiały.

---------- Zaktualizowano 09:56 ----------

Mam nadzieję, że Rojo niebędzie nadużywał słowa "Redziaki", :D
 
Angry nie po polsku to oczywiste ale materiały ma rzetelne i nie bedzie słodził jak by co :)
A Redziaki Rojo ma te swoje teksty czasem sa dziwne :)
 
Top Bottom