Wiedźmin 3 - grafika

+
Może wygląda trochę gorzej, ale też dramatu moim zdaniem nie ma... Najbardziej na niekorzyść chyba zmienił się ogień. A pioruny Yennefer mocno średnie.

A ten post:
adventus.991 któe ujęcie po downgradzie, to drugie?
Potwierdza że w tej cutscenie aż tak ogromnej różnicy nie ma;)

Tzn. ja ją widzę , ale nie ma co siać paniki.
 
Last edited:
@adventus.991



Przeczuwam dzisiaj gównoburzę
 
adventus.991 któe ujęcie po downgradzie, to drugie?
Zgaduj zgadula :cool:

Też sądzę, że dramatu nie ma. Znaczy, fakt, porównanie to bardzo boli i smuci. Ale przecież wiemy, że gra przez większość czasu wygląda i tak przepięknie. Po prostu niektóre cut-sceny są zrobione tak, że wyjmują na wierzch wszelkie niedoskonałości. Trzeba się z tym pogodzić.
 
"Trochę", forumowicze są strasznie wyrozumiali ostatnio...

Reszta mi się podoba, ale niestety scena w której opadała kopara do samej podłogi jest gorsza i nikt nie ma chyba złudzeń, że ten piękny ogień poszedł daleko stąd i już nie wróci. Szkoda, ale szat rwał nie będę.
 
ten piękny ogień poszedł daleko stąd i już nie wróci.
Z ogniem to się nie zgodzę. Płomyki same w sobie nadal wyglądają świetnie. Pochodnia w ostatnim gameplay'u miała ogień najładniejszy / najrealistyczniejszy jaki chyba widywałem w grach.

Tylko na tej scenie dziwnie zadziałało oświetlenie, dziwnie rozłożono te płomienie.
 
Hmm w sumie po wrzuceniu tego przez HDMI na telewizor faktycznie same płomyki jakby podobne, ale z oświetleniem coś się zadziało. Dziwne.
 
Też sądzę, że dramatu nie ma. Znaczy, fakt, porównanie to bardzo boli i smuci. Ale przecież wiemy, że gra przez większość czasu wygląda i tak przepięknie. Po prostu niektóre cut-sceny są zrobione tak, że wyjmują na wierzch wszelkie niedoskonałości. Trzeba się z tym pogodzić.

To wygląda tak, jakby REDzi doszli do wniosku że nie dadzą rady czegoś takiego zrobić, więc przynajmniej pozmieniają miejsce scenek, żeby trudniej było robić porównania (bo w końcu nie ta sama pora dnia, otoczenie, itd.) żeby tylko nie było tak jak w WD... albo ktoś z BioWare ich za sabotował :p

Szkoda, ale szat rwał nie będę.

A ja niestety będę, bo nie lubię być oszukiwany i nawet gdy gra mi się będzie podobała, wszystko inne będzie perfekcyjne, itd. to zawsze będę brał poprawkę na te sceny w ocenie całości.
 
Dobrze że nie zrobiłem tego porównania publicznym. Jeszcze by media znowu podchwyciły i REDzi mieliby nieprzyjemną antyreklamę. A dzisiaj i tak zaraz wychodzi masa pięknego gameplay'u, wszyscy zapomną o tym VGX :p
 
Ta sama. Nadal jest to noc. Po prostu wtedy oświetlenie lepiej działało, ogień ładnie wszystko oświetlał, noc była ciemna. Teraz trawa jest bardziej oświetlona przez niebieski hiperksiężyc niż przez płonące chaty.
Byłoby to dziwne, choćby biorąc pod uwagę ostatni gameplay z pochodnią, gdzie było dość ciemno, a pochodnia znacząco rozjaśniała otoczenie.
 
Trailery też są nagrywane na miksie ustawień wysokich i ultra? Bo jeśli nie to całe porównanie jest nic nie warte. Wiadomo różnice względem wcześniejszych wersji gry na pewno są, ale chyba przed premierą nie sposób ocenić jak duże one są.
 
Obejrzałem kilka to razy porównanie i uważam że płomienie wyglądają lepiej, przynajmniej równie dobrze. Dochodzi jakieś źródło oświetlenia, pewnie księżyc, przez co nieszczęsna trawa nabiera dziwnych barw.
Powodów do lamentu nie ma, przynajmniej ja nie widzę.
 
To wszystko przez te jasne noce mówię wam :D była fajna ciemna to pojaśnili ...

---------- Zaktualizowano 14:50 ----------


Zdaje się że ludzie to olali bo śledziłem ten wątek przez chwilę i przyjęli że inna pora dnia itd więc inaczej wygląda po prostu - ja też tak myślę poza tym chyba to albo jest inna scena bo wygląda całkiem inaczej albo ją bardzo zmodyfikowali
 
A wiesz w sumie jakby pomyśleć to możesz mieć rację. No nic zobaczymy może wrzucą w lepszej jakości, to wtedy rozstrzygniemy.
 
Te krzaki nie są niebieskie od księżyca, tylko jest na nich śnieg/szron. Tak mi się wydaję.

Dokładnie. Ewidentnie jeden screen jest z okresu wiosennego/letniego a drugi z zimowego. Innymi słowy to dwie różne sceny, które mogą wynikać z wielu rzeczy, w tym z różnych wyborów w grze. Ja osobiście żadnego downgrade`a nie widzę.
 
Top Bottom