Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Na gameplayu tej babki jeszcze o 3 było ciemno. Świt i mgły prezentowały się bardzo klimatycznie. Noc (przynajmniej podczas deszczu) jest jednak wystarczająco ciemna. Burza nadal mnie nie przekonuje.

Tak, ale widać już było rozjasniające się niebo ;) Zgadzam się co do burzy. Liczyłem że jak zacznie się burza, to niebo całe spowije się gęstymi chmurami, a tymczasem podczas każdej burzy mamy słońce? ;/ I deszcz jakiś lichy. No ale zobaczymy
 
@deffroge Masz na myśli Serę? Najbardziej irytującą, głupią (w sensie inteligentną inaczej) i nieciekawą postać w DA:I?
Wspominałem, że jest irytująca?

Słyszałem tylko kilka dialogów z DA:I więc nie wiem czy faktycznie jest źle, może to kwestia oś... ble gustu.
Nie chciałem sobie gry spoilować, na wypadek gdybym zdecydował kupić. Po premierze W3 pewnie cena DA poleci na ryj, więc może gdzieś tanio wypatrzę i się przekonam czy masz rację. Tak czy inaczej, projekt twarzy wizualnie bardzo mi się podoba, sam nie wiem czemu.
 
Słyszałem tylko kilka dialogów z DA:I więc nie wiem czy faktycznie jest źle, może to kwestia oś... ble gustu.
Nie chciałem sobie gry spoilować, na wypadek gdybym zdecydował kupić. Po premierze W3 pewnie cena DA poleci na ryj, więc może gdzieś tanio wypatrzę i się przekonam czy masz rację. Tak czy inaczej, projekt twarzy wizualnie bardzo mi się podoba, sam nie wiem czemu.

W 90% mógłbym się zgodzić, że wszystko jest kwestią gustu, ale ta elfka... Ona jest przegiętą świruską, naprawdę. Zgadzam się z Kuboniuszem w 100%. Miałem jej dość już w pierwszej scenie, a potem (mimo kilku dość ciekawych komentarzy w jej wykonaniu) nie było lepiej. :)
 
...lub też dochować wierności wielkiej miłości swojego życia - potężnej czarodziejce yennefer z vengerbergu.
W KOŃCU

A nowe screeny / tapety -Świetne. Nowa wersja strony jest zrobiona tak, że ktokolwiek nieznający serii do niej zerknie, kupi grę od razu po jej opszczeniu :p
 
Last edited:
...dochować wierności wielkiej miłości swojego życia - potężnej czarodziejce Yennefer z Vengerbergu.

 
Cóż, oglądam właśnie gameplay od Melonie Mac i ta kobieta walczy, moim zdaniem, najlepiej spośród całej zgrai tych, którzy coś nagrywali.
Chociaż używa uników i kontr, i nie jest to "roll-fest" tak jak w sporej większości gameplayów.

Dokładnie. Miałem oczy jak 5 zł, jak zobaczyłem co ona wyprawia w tym pojedynku na początku. „Profesjonalni dziennikarze” mogą jej co najwyżej pada czyścić i podawać. Nie spodziewałem się tego po niej.
 
bardzo dobre rozwiązanie użycia / nie nadużycia axii w dialogach

Podoba mi się to że będzie podział na przekonywanie od levela umiejętności
 
Last edited:
Spore te spoilery? Dotyczą fabuły? Świata? Nowych potworów?
Dla kogoś kto uważa za spoiler dwa budynki w Oxenfurcie jest tam cała masa spoilerów.

---------- Zaktualizowano 08:24 ----------

xD jak wywalić to pole miniatur żeby nie pokazywało co załączyłem
Wystarczy nie korzystać z załączników które są denne. Są przecież znaczniki .

[SPOILER=OBRAZEK][IMG]http://forums.cdprojektred.com/attachment.php?attachmentid=13132&stc=1[/SPOILER]
 
Last edited:
Dobra chyba jednak nie to co myślałem że będzie, są jakieś próbki głosów do wieśka w wersji polskiej poza tym?
 
Last edited:
Dużo ładniejsza niż poprzednia :) I praktyczniejsza.

Dzięki. To było nasze główne założenie.

---------- Zaktualizowano 08:11 ----------

Strona w 1366x768 jest nieco rozwalona, ucina dwa dolne obrazki z czterech widocznych w każdej kategorii(pomaga Ctrl+- by oddalić obraz). Znalazłem też literówkę, Łowca Potworów, podpunkt Mutacje i Zdolności, wywerna=>wiwerna. :p No i tak Triss jako flagowy obrazek romansów? :D Dobrze, że chociaż w opisie jest tylko Yennefer ;)

No właśnie ta rozdziałka jeszcze nie jest oficjalnie wspierana. Dziś mam nadzieję to poprawimy. Dzięki za uiwagi:)
 
Wielkość nie ma znaczenia :D Marcin możesz powiedzieć czy ten poziom Dead March! czy jak się tam zowie, to czy grając na nim można grać normalnie z zapisami czy zginiesz to zaczynasz od początku bo zastanawiam się między ostatnim a przed ostatnim poziomem trudności :)
 
Dzięki. To było nasze główne założenie.

---------- Zaktualizowano 08:11 ----------



No właśnie ta rozdziałka jeszcze nie jest oficjalnie wspierana. Dziś mam nadzieję to poprawimy. Dzięki za uiwagi:)

Jest praktycznie o przejrzyście duzo fajnych informacji krótko i treściwie :)
 
Last edited:
Chciałbym wiedzieć czym się charakteryzują 2 ostatnie poziomy trudności bo plotki są sprzeczne więc przydałoby się wytłumaczenie, @Marcin Momot proszę możesz coś powiedzieć na ten temat :)
 
@Naxemar podobno minecraft ma mapę większą niż powierzchnia ziemi. Gdzies w necie jest taka aplikacja flashowa z suwakiem gdzie na lewo sa rzeczy najmniejsze znane czlowiekowi a na prawo najwieksze(chodzi oczywiście o kierunek ruchu suwaka) i wg tego tak jest.

Znalazłem tę strone chyba(bo jestem na tablecie i mi flasha każą zainstalować) http://scaleofuniverse.com
 
Last edited:
Top Bottom