Updater could not download update metadata

+
Updater could not download update metadata

Witajcie ludziska, mam do was takie zasadnicze pytanie. Otóż od wczoraj mam problem z uruchomieniem trybu online ponieważ wyskakuje mi taki błąd - "Galaxy Updater encountered an error and could not continue: "Updater could not download update metadata." Gra oczywiście działa w trybie offline, ale przez internet nie dam rady zagrać.

Sądziłem, że to tymczasowe, ale niestety okazało się, że to coś poważnego. Co zabawne, mój kumpel ma to samo i zastanawiałem się po prostu czy przypadkiem GOG czegoś nie odwalił dla naszego regionu czy ogólnie coś tam im się stało z oprogramowaniem Galaxy. Znacie może rozwiązanie tego problemu? Albo wiecie czego to przyczyna?

Pozdrawiam.
 
Witajcie ludziska, mam do was takie zasadnicze pytanie. Otóż od wczoraj mam problem z uruchomieniem trybu online ponieważ wyskakuje mi taki błąd - "Galaxy Updater encountered an error and could not continue: "Updater could not download update metadata." Gra oczywiście działa w trybie offline, ale przez internet nie dam rady zagrać.

Sądziłem, że to tymczasowe, ale niestety okazało się, że to coś poważnego. Co zabawne, mój kumpel ma to samo i zastanawiałem się po prostu czy przypadkiem GOG czegoś nie odwalił dla naszego regionu czy ogólnie coś tam im się stało z oprogramowaniem Galaxy. Znacie może rozwiązanie tego problemu? Albo wiecie czego to przyczyna?

Pozdrawiam.
Podejrzewam, że CDPR już nie wspiera swej gry w trybie online. Nie mogę się już zalogować od dłuższego czasu.
Teraz REDzi są zajęci premierą Wiedźmina 3 więc raczej nic się nie zmieni. Szkoda.
 
W takim razie niech udostępnią chociaż opcję gry przez LAN ;/ Ale to jest niemożliwe by przestali wspierać. Może rozwiązali umowę z GOGiem, nie wiem. Na steamie jakiegoś ruska pytałem to mówił, że jemu gra online działa. (Chyba, że kłamał).
 
W takim razie niech udostępnią chociaż opcję gry przez LAN ;/ Ale to jest niemożliwe by przestali wspierać. Może rozwiązali umowę z GOGiem, nie wiem. Na steamie jakiegoś ruska pytałem to mówił, że jemu gra online działa. (Chyba, że kłamał).
STEAM to inne serwery.
Może to być też związane z tym, że GOG ma problemy z systemem?
Mam np. problem, od jakiegoś czasu, z dostępem do gry Fallout (czasem "znika" z konta). tłumaczą, że pracują nad tym i niedługo powinno być OK.
 
Pan MC z GOGu mi tak odpisał - Thank you for reporting. It is not your machine or software which is causing the issue. The Launcher application is recently having problems connecting our servers. Please contact GOG.com support (http://www.gog.com/support) to get access to GOG Galaxy Client Alpha. With the GOG Galaxy Client you should be able to make the game work again. Sorry for the inconvenience.

Zamiast poinformować normalnie przez pocztę to człowiek musi się najpierw powkurzać by samemu się zainteresować problemem ;/
 
A jak tam z liczbą graczy ONLINE?
Jest z kim zagrać czy trzeba czekać po dwie godziny choćby na jednego człowieka...
:hai:
 
Grają, grają. Są czasem dni gdzie mało jest osób, ale ogólnie idzie znaleźć osoby do gry. Ja tam stosuje metodę zapraszania ludzi do grona znajomych by łatwiej się umawiać na partie.
 
Last edited:
Top Bottom