Grand Theft Auto

+
@Psyhe

GTA V nie mam na Steam'ie, więc dokładnie nie wiem. Jednak jeśli wierzyć statystyką gry to wygląda to jak poniżej:

 
Ja właśnie siadam do GTA. Na ten moment u mnie statystyki wyglądają tak:

View attachment 13034

EDIT:

+5h grania i wygląda to tak:

View attachment 13102

Przy obecnym tempie, chyba 100% jest do osiągnięcia w 45-50h
 

Attachments

  • Zrzut ekranu 2015-04-27 o 16.08.32.png
    Zrzut ekranu 2015-04-27 o 16.08.32.png
    188.8 KB · Views: 82
  • Zrzut ekranu 2015-04-28 o 20.27.53.png
    Zrzut ekranu 2015-04-28 o 20.27.53.png
    152.5 KB · Views: 63
Last edited:
Czy jest jakikolwiek sens kupować samochody w internecie? Właśnie jestem w plecy jakieś 700 patyków, bo samochód nie wrócił do garażu po tym jak go zostawiłem podczas misji :cry: Skoro domyślna bryka zawsze wraca to byłem pewien że teraz będzie tak samo.
 
Jeśli masz kupiony garaż to samochód teoretycznie powinien tam wrócić. W innym przypadku zostanie odholowany na parking policyjny. Powinna pojawić się ikonka auta gdzieś na mapie. Generalnie nie polecam kupować samochodów w singlu.
 
Tak, mówię o singlu, w online jeszcze nie grałem :p Tak czy siak, auta nie ma ani pod domem ani na parkingu policyjnym ani w zakupionym garażu.
 
No to grubo. Prawdopodobnie stracony na amen. Niestety auta kupione przez internet nadają się tylko do jazdy rekreacyjnej, po której trzeba odstawić je do garażu. Jeśli zginiesz lub samochód zostanie zniszczony, stracisz go bezpowrotnie. Misji też lepiej nimi nie wykonywać. Współczuję zakupu. :p
 
Last edited:
Totalna głupota, na chwilę obecną to chyba jedyny minus tej gry jak dla mnie (poza okazjonalnymi przycinkami, ale myślę że to poprawią). Kupowanie fur może nie jest jakoś bardzo istotne, w końcu każdy ma swoje autko + zawsze można komuś zakosić (tytuł gry zobowiązuje), ale skoro już jest w grze taka opcja to szkoda że została w taki sposób okrojona. Po jakimś czasie każdy z bohaterów ma tyle kasy że nie ma co z nią robić, kolekcjonowanie fajnych pojazdów wydawało mi się niezłym sposobem na trwonienie pieniędzy przy okazji zachęcając do powiększania majątku w celu zakupu kolejnych. Co mi jednak po autach jeśli mogę z nich skorzystać tylko żeby sobie pojeździć po okolicy? Strach wysiąść pod barem żeby się nie okazało że mi nagle zniknie. Mówiąc szczerze, jeżdżenie dla samego jeżdżenia jakoś mnie nie jara w tej grze, lubię mieć konkretny cel który rzuca mnie w różne części mapy. Dobrze jeśli przejażdżka od misji do misji jest urozmaicona (losowe wydarzenia, poboczne misje, ciekawe miejsca które kuszą żeby zobaczyć co tam jest itp.), ale ostatecznie zawsze jadę w konkretne miejsce nawet jeśli czasem mnie coś odciąga i podróż się wydłuża. Przy takim stylu gry, kupno pojazdów nie ma sensu, wielka szkoda.
 
Skończyłem, trochę mi się nie spieszyło



Sprawdziłem różne zakończenie
C najlepsze.... za to Trevor jak ginął naprawdę mi się go żal zrobiło pomimo że szajbus
 
Last edited:
Ja sprawdziłem tylko jedno zakończenie (może z ciekawości kiedyś zagram i zobaczę pozostałe).

Nie miałem serca aby poświęcać kogoś z ekipy.

Odnośnie samochodów, to praktycznie cały czas albo brałem te przypisane do postaci albo kradłem ;D .
 
Rozumiem, że zakończenie można sobie sprawdzić włączając sejva przed ostatnią misją i przechodzić kilka razy na różne sposoby/wybory?
 
Raczej nie ma innego sposobu.

Poza tym chyba możesz rozegrać dowolną z ukończonych już misji (przy okazji poprawiając swój wynik).
 
Czyli misja, w której wybieramy zakończenie może być*powtarzana tak, by rozegrać ją na 3 różne sposoby? :)

Zajrzyjcie na swoje konto na Social Club, tam dopiero są prezentowane 100% statystyki misji. Jest o wiele więcej zadań z "przypadkowych zdarzeń, hobby czy różnych" niż*te prezentowane w grze i zaliczane do 100%.
 
A do GTA V kolejny patch, znowu podobna wielkość jak zawsze 353,39mb coś wszystkie łatki mają podobną wielkośc ok. 350mb

ps: Po zainstalowaniu patcha wszystko chodzi pięknie, ZERO ŚCINEK! nic.
 
Last edited:
Mówiłem, że Rockstar tym razem nie da ciała! :) Jestem bardzo zadowolony z ich podejścia, czekam na wyniki sprzedaży po miesiącu. Jeśli na samym Steam na początku był milion, a wersji pudełkowych np. w Polsce wszędzie brakowało, to sprzedaż jest na pewno dobra. W naszym kraju liczę na 100 tyś (pudełko + cyfrowa).

Ktoś wie ile w Polsce sprzedało się*V na konsole stare i nowe?
 
Ktoś wie ile w Polsce sprzedało się*V na konsole stare i nowe?
Jedyny news o sprzedaży wersji na konsole u nas to było ponad 100 tysięcy pudełek, na ps3/x360

Wcale bym się nie zdziwił gdyby u nas na PC sprzedało się 80-100tyś pudełek, na steamie podobno już jest ponad 2 miliony łacznie, ciekawe kiedy R* poda łaczną sprzedaż, coś czuje że zamknie to usta malkontentom, że na PC się nie sprzeda bo piractwo.

Log dzisiejszego patcha

Vehicles in your garage can no longer be accidentally replaced with vehicles from the street.
Improved stability and fixed several crashes and hangs while transitioning between Jobs in GTA Online.
Fixed an issue where certain players were unable to exit their garages while inside of a personal vehicle.
Fixed an issue where the game could freeze if you were robbing a store while someone else was attempting to buy snacks there.
A rare issue has been fixed where some players received a “Purchase Failed” error when attempting to buy apartments.
Fixed an issue where players would be asked to quit the game while using text chat in Golf and pressing the “E” key.
GTA Online characters can now be added to your shortlist in the Rockstar Editor.
Fixed several clipping issues that occurred when taking Snapmatic selfies.
One-on-One Vehicle Deathmatches in Free Roam will now properly spawn all participants in vehicles.
Fixed a Steam-only issue where you could not alt-tab back into GTAV if you alt-tabbed out while the Steam overlay was active.
Various fixes to bring improved patch download speeds.
Improvements to matchmaking so players that have good connections to each other are matched together more frequently.
Fixed a Steam-only issue where players could not use Mexican Spanish as a subtitle language.
General stability fixes for director mode and video editor.
Various crash fixes.
Fixes for issues caused by launching the game in offline mode.
 
Last edited:
Niby po łatce jest lepiej - jeśli są "spadki" to w granicach 40- kilku klatek, a tak ładnie chodzi.

 
View attachment 13255

Skończyłem kampanię. Aż szkoda, że już koniec. Liczę na jakiś dodatek, bo jak następne GTA jest w okresie lat 80-tych, to trochę wolałbym jednak zostać w teraźniejszości z 3 bohaterów. Teraz lecimy ze wszystkimi dodatkowymi misjami, postaram się zrobić grę na 100% :)
 

Attachments

  • Zrzut ekranu 2015-05-01 o 21.55.43.png
    Zrzut ekranu 2015-05-01 o 21.55.43.png
    185.5 KB · Views: 71
Top Bottom