Wiedźmin 3: Dziki Gon Rozgrywka + sesja pytań i odpowiedzi

+
Wiedźmin 3: Dziki Gon Rozgrywka + sesja pytań i odpowiedzi



Razem z GOG.com chcemy zaprosić Was na specjalne wydarzenie na żywo, które już w najbliższy wtorek odbędzie sie na kanale Twitch GOG.com.

Podczas 45-minutowej rozgrywki na żywo Łukasz “LUq” Wnęk, legenda Counter-Strike’a 1.6, a obecnie członek zespołu CD PROJEKT RED, wcieli się w rolę Geralta z Rivii. Towarzyszyć mu będzie Miles Tost, który opowie Wam o różnych aspektach gry, w tym o walce wręcz i walce dystansowej, alchemii, eksploracji, polowaniu na potwory i sposobach podróżowania po świecie.

Po zakończeniu rozgrywki przyjdzie czas na sesję, w trakcie której Miles odpowie na wybrane pytania zarówno z czatu Twitch, jak i forum GOG.com. To wyjątkowa okazja, by zapytać o rozmaite ciekawostki związane z produkcją gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Część wydarzenia będzie także stanowić Wiedźmiński konkurs wiedzy, w którym bezbłędna znajomość książek i gier o Geralcie może okazać się kluczem do zgarnięcia upominków od CD PROJEKT RED.

Jeśli chcielibyście zadać własne pytania, na które podczas streamu odpowie Miles, śmiało zadawajcie je w tym temacie na forum GOG.com. Macie na to czas do poniedziałku, 4 maja, do godziny 12:59.

Wydarzenie odbędzie się we Wtorek, 5 maja, o godzinie 20:00 na Twitch.tv/GOGcom. Do zobaczenia!

 
Oglądać, czy nie oglądać? Oto jest pytanie.

Z jednej strony człowiek chciałby poznać odpowiedzi na te pytania graczy, a z drugiej nie chciałby popaść w kolejne spoilery.

P.S. Może pytanie niezbyt na miejscu, ale - czy RED'zi planują jakąś "premierową imprezę"?
 
@Marcin Momot Łukasz będzie grał na live, czy będą razem z Milesem komentować wcześniej nagrany materiał? Jeżeli będą grać na live to poproś chłopaków żeby nam zaprezentowali najtrudniejszy poziom trudności :p . Fajnie też jakbyście po live udostępnili ten materiał bez kompresji. :D
 
A po co? Jwstem tak najarany Moją kolekcjonerką/, kalendarzyk mię odlicza dni do zdewastowania InPosta o północy /Połowicy nie powiedziałem,boby Drabów pewnie nasłała/, a zagram se sam. UOO pziomy trudności,damy radę
 
@ raison...aaA, to pardonsiK,ale mnie to nieco bawi. Informacja dla Wybitnie Zainteresowanych Wiesławem Trzecim średnia,a propozycja oglądania spożycia cukierka przez szybę zanim mama kupi? Wyrosłem, poczekam. edit i ożywiłem co nieco
 
Zdecydowanie dziwnie temat wygląda.
WiedŹmin 3: Dziki gon rozgrywka + sesja pytaŃ i odpowiedzi

Czyżby czcionka nazw tematów nie miała polskich znaków? :teeth:

Również apeluję o jak najmniej spoilerów, chociaż pewnie oglądać jednak nie będę.
 
Mam nadzieję na wyjaśnienie tematu wyboru Yennefer i Triss. Nie interesuję mnie zupełnie Yennefer, jestem zwolennikiem Tris od ponad 15 lat. Dla mnie czarna jest jak wrzód na tyłku z przypadku. Na dokładne wyjaśnienie optymalizacji rozgrywki. I kilka innych pomniejszych aspektów.
 
Jezuuuuuu że zapomniałem wcześniej o tym wspomnieć, przecież lepszej szansy nie będzie. Dajcie Łukaszowi klawiature i myszkę!!!! Jak was Redzi proszę, nie będzie lepszej osoby która mogłaby nam zaprezentować sterowanie K/M przy okazji pokazalibyście ekwipunek i tak dalej!!!


@Marcin Momot spraw żeby tak się stało, proszę! Wesprzyjcie mnie ludzie!!! :p
 
Tak dla pewności, będziecie grać czy komentować filmik? Bo z wami różnie bywa.
I kiedy gamelay z PS4, bo czuję się już od dwóch lat jak gracz trzeciej kategorii którego nie dość że się ignoruje, to jeszcze płaci dwa razy.
 
Top Bottom