Wiedźmin 3: świat

+
Wiecie co, dyskusja jest trochę jałowa.
Po pierwsze: nic już się nie zmieni, bo gra jest już w tłoczni.
Po drugie: ważny jest nie rozmiar lokacji, ale ich zawartość. Co z tego, jak teren duży, jak nudny?
Po trzecie: Liczenie ile czasu zajmie przejście z jednego końca mapy na drugi jest bez sensu, bo w praktyce nie sądzę, żeby ktoś był zmuszony do tak bezproduktywnego biegania.
 
Prośba - czy ktoś mógłby tutaj wrzucić linki do jak najdokładniejszych "składakowych" map Ziemi Niczyjej i Skellige? Gdzieś je widziałem, nie zapisałem... i teraz znaleźć nie mogę.
 
Trochę dziwne jest to, że nie można oddalić widoku tak, żeby obejmował całą mapę - w materiałach od tuberów widać, że w pewnym momencie następuje przeskok do okna z wyborem hubów. Chciało by się zobaczyć cały obszar w pełni glorii i chwały, ale wygląda na to, że w oknie zobaczymy tylko wycinek mapy.
 
Last edited:
Zauważył ktoś, że te screeny przedstawiają dokładnie to samo miejsce, oglądane dokładnie z tej samej perspektywy? Kształt gór idealnie się zgadza. Można porównać, jak to wyglądało na początku produkcji (screen z lutego 2013), z tym, jak wygląda tuż przed premierą :)



PS. nawet ognisko jest :D
 
Przede wszystkim Skellige jest mniej zimowe. Mam nadzieję, że znajdą się również zaśnieżone lokacje, a nie tylko wierzchołki gór.
 
Pewnie różne wyspy będą miały różny klimat. Ard Skellig to takie pół na pół, troszkę śniegu, troszkę zieleni. Ale jestem pewien ze co najmniej jedna z innych wysp będzie całkowicie "zimowa". Na jednym ze screenów była pokazana taka lokacja zasypana śniegiem.

Mapka już się robi :p Przy okazji zrobię drugi, dłuższy filmik pokazujący przejażdżki po różnych lokacjach ze znacznikiem na mapie.

---------- Zaktualizowano 19:27 ----------

Ufff. Jednak sporo czasu zajmuje takie sklejanie :p

Na razie daję tylko Skellige. Brakuje wielu wysepek, ale wszystkie główne są.

http://i.imgur.com/m1Blla9.jpg

Obraz waży ponad 25 mb, uwaga dla osób ze słabym łączem :p
 
Bardzo fajnie to wygląda, ucięło Ci jedynie ten obóz z niemieckiego gameplaya.

Swoją drogą Redzi to spryciarze: jakaś połowa obszaru wyspy to masywy górskie :D
 
Top Bottom