Wiedźmin 3: platformy

+
W patchu na pierwszy dzień nie ma nic złego/ Taka gra jak W3 zawsze będzie miała coś do poprawy. Zawsze coś można zrobić lepiej. Ma się miesiąc czasu między premierą, a wysłaniem do produkcji to warto to wykorzystać

Będzie, każda wydana gra ma teraz łatki na premierę, to może same w sobie jakieś strasznie złe nie jest, ale za cholerę nie jest to dobra rzecz. I nie świadczy dobrze o firmie. Bo jest różnica między 500mb a 6-20GB które ciężko nazwać łatkami, prędzej łatą - brakującym czasem.
 
Ja też kupiłem bo grafika nie jest dla mnie ważna, a Wiedźmin dla mnie jest typem gry, która mi się spodoba, więc przejechać się, nie przejadę. Jeśli zaś chodzi o konsole, to wielu dziennikarzy miało okazję grać na obu konsolach i narzekań na jakość grafiki nie było. Jasne, nie będzie tak dobra jak na pececie ale powinno być ok. Poza tym, przed premierą, takie wersje moją się jeszcze pojawić.

Wiem, poprostu chyba hype i zniecierpliwienie bierze u mnie górę :)
 
Będzie, każda wydana gra ma teraz łatki na premierę, to może same w sobie jakieś strasznie złe nie jest, ale za cholerę nie jest to dobra rzecz. I nie świadczy dobrze o firmie. Bo jest różnica między 500mb a 6-20GB które ciężko nazwać łatkami, prędzej łatą - brakującym czasem.
Nie ma w tym absolutnie nic złego. Rozumiem, że gdyby odpuścili sobie tą robotę i zostawili grę tak jak jest, to by to o nich dobrze świadczyło.
 
No tak, przecież to ewenement w tym biznesie.

Jeśli grasz całe życie na PC, to w zasadzie żyjesz z łatkami za pan brat.
Jednak przypuszczam że takie 6GB w dniu premiery to nie jest coś co cieszy pecetowców. Choćby ostatnio te 8GB z GTAV
 
Krzywdzący zabieg dla przeciętnego gracza. Zlepek materiałów z pc, który z grą na ps4 będzie miał niewiele wspólnego pod względem wizualnym
 
Gra będzie ładna i tak, więc nie rozumiem tej paniki :p Oczywiście liczę na materiały z PS4 bo głównie po to kupiłem konsole, żeby grać w W3. Ale wątpie w to, że wersja PS4 czy XONE będzie się tak mocno różniła wizualnie od powiedzmy High ustawień na PC, że będzie to raziło po oczach. Już by dziennikarze o tym wspominali, bo widzieli grę we wszystkich wersjach na tych monitorach porównawczych zawieszonych na ścianie. Jest nawet zdjęcie tych telewizorów, co prawda szczegółów próżno tam szukać, ale na pierwszy rzut oka nie widać różnic.
 
Gra będzie ładna i tak, więc nie rozumiem tej paniki :p Oczywiście liczę na materiały z PS4 bo głównie po to kupiłem konsole, żeby grać w W3. Ale wątpie w to, że wersja PS4 czy XONE będzie się tak mocno różniła wizualnie od powiedzmy High ustawień na PC, że będzie to raziło po oczach. Już by dziennikarze o tym wspominali, bo widzieli grę we wszystkich wersjach na tych monitorach porównawczych zawieszonych na ścianie. Jest nawet zdjęcie tych telewizorów, co prawda szczegółów próżno tam szukać, ale na pierwszy rzut oka nie widać różnic.
Wystarczy przeczytać to co napisali w PSX Extreme aby nie potrzebować tego gameplay-a ;)
 
Nie znam tych ludzi(nigdy nie kupiłem żadnego magazynu PSX Extreme) więc nie umiem im zaufać :p
Niektórzy na tym forum ślepo wierzą w to co piszą w CDA, a te bambaryły nawet nie raczyły zagrać na którejkolwiek konsoli w styczniu więc możesz spróbować :p
 
Wystarczy przeczytać to co napisali w PSX Extreme aby nie potrzebować tego gameplay-a ;)
Akurat czytałem ich artykuł i w 80-90% to informacje o fabule, misjach, systemie walki czyli ogólnikowo o wszystkim tylko nie o tytułowym ogrywaniu wersji ps4:D, z czego czytając to miałem wrażenie deja vi . No a ich wrażenia z wersji konsolowej to raptem końcowe 10-20%, w których jest dużo ciekawych informacji ale na główne pytanie jak wygląda wizualnie i jak wypada grafika na ps4 to tylko wzmianka , że nie będzie to najpiękniejsza oprawa graficzna jaka widzieliśmy na ps4.
Mimo wszystko pre order na wersje ps4 już dawno zamówiony i czekam na pierwszy gameplay z konsol.
 
Niektórzy na tym forum ślepo wierzą w to co piszą w CDA, a te bambaryły nawet nie raczyły zagrać na którejkolwiek konsoli w styczniu więc możesz spróbować :p

CDA kupię, bo chcę mieć wszystkie numery CDA z Geraltem na okładce :p Czytać tego co tam w środku jest nie będę bo pewnie masa spoilerów. Może sobie kupię te PSX Extreme gdy będzie w kiosku a jeszcze nie będzie żadnych materiałów z PS4 :p

@Adrian.M. to jednak nie kupię :p
 
Niektórzy na tym forum ślepo wierzą w to co piszą w CDA, a te bambaryły nawet nie raczyły zagrać na którejkolwiek konsoli w styczniu więc możesz spróbować :p

Ja nie wierzę żadnej gazecie(np. Dying Light dostało od PSX Extreme ocenę 9 a nie jest to aż tak wybitna gra), a gameplay pozwala każdemu osądzić jak wygląda gra i będzie wiedzieć na czym stoi
 
Wystarczy przeczytać to co napisali w PSX Extreme aby nie potrzebować tego gameplay-a

Czytałem i o grafice prawie nic nie napisali.
Screeny wrzucone do artykułu są zbyt jasne, albo, jeśli pokazują ps4, cienie i oświetlenie leży totalnie. Jak Geralt z Yenn siedzą na koniu to jakaś masakra.
 
Last edited:
CDA kupię, bo chcę mieć wszystkie numery CDA z Geraltem na okładce :p Czytać tego co tam w środku jest nie będę bo pewnie masa spoilerów. Może sobie kupię te PSX Extreme gdy będzie w kiosku a jeszcze nie będzie żadnych materiałów z PS4 :p

@Adrian.M. to jednak nie kupię :p

Nie ma za co, 10 zł masz zaoszczędzone w kieszeni:p
 
Akurat czytałem ich artykuł i w 80-90% to informacje o fabule, misjach, systemie walki czyli ogólnikowo o wszystkim tylko nie o tytułowym ogrywaniu wersji ps4:D, z czego czytając to miałem wrażenie deja vi . No a ich wrażenia z wersji konsolowej to raptem końcowe 10-20%, w których jest dużo ciekawych informacji ale na główne pytanie jak wygląda wizualnie i jak wypada grafika na ps4 to tylko wzmianka , że nie będzie to najpiękniejsza oprawa graficzna jaka widzieliśmy na ps4.
Mimo wszystko pre order na wersje ps4 już dawno zamówiony i czekam na pierwszy gameplay z konsol.
Przecież nie będą opisywać wyglądu każdego krzaka w grze, bo wtedy zabrakłoby stron :p Mi tam wystarczy to co napisali.
 
Na razie mam straszne obawy co do tego jak to będzie wyglądać... Znaczy się bawić się będę przednio tak czy owak, ale 18 dni do premiery, a nie wiemy o grze kompletnie nic (wersja konsolowa), nawet nie mamy screena pojedyńczego, to troszkę robienie ludzi w balona... Najbardziej martwi mnie to, że Redzi pierwszy raz zetknęli się z konsolami i może być różnie. Mam nadzieję na dystans PS4-PC jak ten w GTA V, byłbym mega zadowolony, jednak intuicja podpowiada mi, że będzie inaczej. Ale... Zawsze lepiej nastawić się negatywnie, a zaskoczyć pozytywnie :D
 
Przecież nie będą opisywać wyglądu każdego krzaka w grze, bo wtedy zabrakłoby stron :p Mi tam wystarczy to co napisali.

To że tobie wystarcza to nie znaczy że innym musi. Ja np chciałbym wiedzieć co sprawiło że stwierdzają, że nie będzie to najładniejsza gra jaka na ps4 wyszła, czy też jak wygląda sprawa z framerate. To są sprawy ważne i każdy kto wybierze wersję konsolową chciałby wiedzieć jak będzie wyglądać sytuacja (żeby nie było jak z Risenem gdzie na kilka dni przed premierą okazało się że wersja PC i konsolowa to praktycznie 2 różne gry) Dlatego dla wielu ten gameplay jest ważny
 
Top Bottom