Wiedźmin 3: platformy

+
@Cisek.107 Według PSXE wersja na PS4 trzyma stałe 30FPS, bez żadnych spadków. Piszę to w tym temacie trzeci raz.
Co do grafiki - jak wyjdzie gameplay (najlepiej nieskompresowany) to się oceni, ale chyba żadna osoba, która grała w W3 na konsoli nie pisała/mówiła, że gra wygląda brzydko. Wręcz przeciwnie. A o najpiękniejszą grę na PS4 trudno przy takich tytułach jak The Order, InFamous czy Driveclub.
 
Czytałem i o grafice prawie nic nie napisali.
Screeny wrzucone do artykułu są zbyt jasne, albo, jeśli pokazują ps4, cienie i oświetlenie leży totalnie. Jak Geralt z Yenn siedzą na koniu to jakaś masakra.

To znaczy oni zrypali te obrazki do tej gazety czy mówisz że gra wygląda tak fatalnie ?
Masz tą gazetę ?
 
Też mam coraz większe obawy o wersje konsolowe... mam nadzieje, że redzi się ogarną i jeśli są naprawdę zadowoleni z wersji konsolowych to niech je udostępnią jak tego niedługo nie zrobią to potwierdza po prostu nasze obawy.

---------- Zaktualizowano 21:22 ----------

To znaczy oni zrypali te obrazki do tej gazety czy mówisz że gra wygląda tak fatalnie ?
Masz tą gazetę ?
Akurat obrazki z artykułu to są te same które są od xxx czasu dostępne na necie, najprawdopodobniej zwykłe kopiuj wklej z wersją ps4 nie maja nic wspólnego.
 
@Cisek.107 Według PSXE wersja na PS4 trzyma stałe 30FPS, bez żadnych spadków. Piszę to w tym temacie trzeci raz.
Co do grafiki - jak wyjdzie gameplay (najlepiej nieskompresowany) to się oceni, ale chyba żadna osoba, która grała w W3 na konsoli nie pisała/mówiła, że gra wygląda brzydko. Wręcz przeciwnie. A o najpiękniejszą grę na PS4 trudno przy takich tytułach jak The Order, InFamous czy Driveclub.

Okej 30FPS to dobrze, ale wypadałoby pokazać jak będzie wyglądać ta "nie najładniejsza gra na ps4" żeby nie było tak jak z wymienionym przeze mnie wcześniej Risenem gdzie w dniu premiery dopiero pokazano screeny z konsol i się okazało że gracze konsolowi poczuli się wydymani(w spoilerze jeden z takich screenów)

 
To znaczy oni zrypali te obrazki do tej gazety czy mówisz że gra wygląda tak fatalnie ?

No właśnie nie wiem- są dwie opcje, albo kiepskie obrazki albo słaby druk - chociaż na stronie psx widać te obrazki na miniaturce strony, już tam kiepsko wyglądają. Kumpel będzie grał na ps4 i zwrócił uwagę, że te obrazki strasznie brzydkie.
 
Przecież to klatka z trailera i jeden z kwietniowych screenów, po prostu zwiększyli kontrast z jakiegoś dziwnego powodu.
 
Mnie w tym momencie najbardziej uspokaja to, że chyba gra do recenzji pojechała w wersji na PS4. Na pewno taką dostał gamespot. Więc powinno być OK:)
 
Mnie w tym momencie najbardziej uspokaja to, że chyba gra do recenzji pojechała w wersji na PS4. Na pewno taką dostał gamespot. Więc powinno być OK:)
Mogli wysłać do recenzji wersję na PC i zastrzec, że to jedyna właściwa wersja i muszą sterować w jedyny prawilny sposób czyli mysz + klawiatura, bo innego sposobu grania nie certyfikują narzekacze na tym forum.
 
Ludzie mówią że tu na forum była gdzieś rozpiska sterowania na konsole.Możecie ją tu znowu dać bo nie mogę jej znaleźć :/
 
Bardzo dobre info z tym PPM. Bałem się, że będzie za to odpowiadał jakiś n-ty z kolei klawisz na klawiaturze i trzeba będzie go klikać raz, by włączyć zmysły, i drugi raz, by wyłączyć. Nie znoszę takich rozwiązań. Przytrzymanie klawisza myszki wydaje się bardzo wygodnym i prostym rozwiązaniem.
 
A czy nie jest to silny cios, który przepoławia? Tak przynajmniej pisał Damien ostatnio. Nie widzę powodu, by coś takiego jak te zmysły było na myszce.
 
Bardzo dobre info z tym PPM. Bałem się, że będzie za to odpowiadał jakiś n-ty z kolei klawisz na klawiaturze i trzeba będzie go klikać raz, by włączyć zmysły, i drugi raz, by wyłączyć. Nie znoszę takich rozwiązań. Przytrzymanie klawisza myszki wydaje się bardzo wygodnym i prostym rozwiązaniem.
Kup pada. Myszka musi mieć ataki, a nie takie pierdoły.
 
Kup pada. Myszka musi mieć ataki, a nie takie pierdoły.
Ataki są wtedy, gdy masz wyjęty miecz. Wówczas przytrzymanie PPM będzie skutkowało wyprowadzeniem silnego ciosu przecinającego na pół. Wychodzi na to, że zmysły zadziałają tylko ze schowaną bronią... Choć faktycznie nieco to dziwne. Może silny cios działa tylko podczas walki, niezależnie od tego, czy mamy wyjęty czy schowany miecz.
 
Ataki są wtedy, gdy masz wyjęty miecz.
A czy przypadkiem nie jest tak, że lewy i prawy przy schowanym mieczu odpowiadają za walkę na pięści?

Czy możesz powiedzieć więcej na temat walki na pięści?

Jest ona teraz dużo bardziej naturalna, nie jest QTE, mamy lekki i ciężki cios oraz blok, które używają tych samych klawiszy co w walce z potworem na przykład. Tak naprawdę możemy zdjąć obydwa miecze i spróbować uderzyć wilkołaka pięścią w twarz(nie próbujcie tego) i używamy wtedy tego samego systemu, który jest w mini-grze.
 
A czy przypadkiem nie jest tak, że lewy i prawy przy schowanym mieczu odpowiadają za walkę na pięści?
Możliwe, że trzeba wejść w jakiś "tryb bojowy" poprzez wciśnięcie odpowiedniego klawisza, żeby Geralt przybrał odpowiednią postawę do walki itd. Było tak na przykład w Gothicu.
 
Top Bottom