Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
O to chodzi, że jedna z owych gier rozgrywa się w większości na morzu, gdzie system pływania ma znaczenie na bitwy morskie, które również są jednym z filarów gry.

A czy ja gdzieś twierdzę, że nie? Po prostu zauważyłem, że oddanie wpływu wiatru na zachowanie łodzi byłoby z korzyścią dla samej gry.
I wpływ ten nie musiałby być aż tak znaczący co w Pirates, bo przecież nie o to chodzi by uczynić żeglugę upierdliwą, a co najwyżej nadać jej znamiona wiarygodności. Tyle.
 
Last edited:
A czy ja gdzieś twierdzę, że nie? Po prostu zazuważyłem, że oddanie wpływu wiatru na zachowanie łodzi byłoby z korzyścią dla samej gry.
I wpływ ten nie musiałby przecież być aż w znaczący co w Pirates, bo przecież nie o to chodzi by uczynić żeglugę upierdliwą, a co najwyżej nadać znamiona wiarygodności. Tyle.

I w sumie myślę, że tutaj osiągamy zadowalający dla obu stron konsensus. :)
 
Taki generator na pewno zapewniłby znacznie większe zróżnicowanie, ale faktycznie mogłoby się to odbić kosztem jakości. A tak powtarzalności na pewno nie unikniemy. Poza sołtysem, na jednym ze screenów, można było zobaczyć też tego osobnika, który zlecił Geraltowi robotę w gamplayu z wiwerną królewską. Tyle że tam miał fryzurę a'la garnek zapożyczoną od tego kupca, co to go gryf zaatakował. Trudno jednak aby w grze zawarto parę tysięcy unikalnych modeli enpeców. Chociaż z uwagi na skalę projektu taki generator twarzy byłby chyba mimo wszystko rozwiązaniem lepszym. No nic, to nie ma aż takiego znaczenia.

Hmm... Jeżeli optymalizujemy to umówmy się co. Jeżeli efekt to masz rację. Jeżeli kasę lub moce produkcyjne to ekhem... chyba nie.
Znasz grę, w której generator twarzy (statystyczny) chodziłby bardzo dobrze obsługiwany (niestatystycznie) przez użytkownika? A to tylko (IMO) tak gdzieś 10% problemów jeżeli chodzi o ten temat. Obawiam się, że wyzwanie programistyczne jest trochę zbyt wielkie jeżeli chodzi o efekt price/performance. Chyba nie chciałbyś by gościom włosy wprost z mózgu wyrastały oraz żeby mieli pryszcze na oku. Tzn. jeden z pryszczem na oku może by z biedą przeszedł ale kilku z rzędu (efekt statystyczny)?
Dobór (niestatystyczny - 300 facjat -> koniec) ma również tę niebagatelną przewagę, że ktoś ma nad tym kontrolę i sołtys z podgrodzia nie wygląda z ryłka jak siostra naczelnego rabina tylko mniej więcej jak sołtys. Taki z podgrodzia. Natomiast cnotliwa choć urodziwa (jakby wynikało np. z dialogów) siostra rabina nie ma twarzy najbardziej paskudnej wiedźmy w powiecie. Nawet biorąc pod uwagę tego pryszcza na końcu nosa i skrajny przodozgryz :).
 
Czyżby coś nowego? za nic nie mogę sobie przypomoeć tego fragmentu z wieśniaczkami.
 
Fragment z wieśniaczkami był w jednym z pierwszych YouTuberowych gameplayów. Rocka chyba.
A no widzisz, nie oglądałem bo nie trawię specjalnie Rocka jak i Roja, no i mamy skutek.
Geralt bez brody na gładko wygląda tak jakoś nijako, jakby czegoś zapomniał.
 
Last edited:
Przepraszam jeśli tak zabrzmiało :(
Należę jednak do osób które wiadomość tę uważa za jedną z najlepszych informacji ostatnich dni. Bo nie mniej, nie więcej prowadzi to do tego że o wieeele więcej osób zagra o północy, nie czekając na paczkę :3

 
Przepraszam jeśli tak zabrzmiało :(
Należę jednak do osób które wiadomość tę uważa za jedną z najlepszych informacji ostatnich dni. Bo nie mniej, nie więcej prowadzi to do tego że o wieeele więcej osób zagra o północy, nie czekając na paczkę :3
Mi sie wydaje, że ta wiadomość dotyczy jedynie ludzi z kupioną edycją cyfrową, a i nie zagrasz o północy tylko o 1:00:)
 
Last edited:
Mi sie wydaje, że ta wiadomość dotyczy jedynie ludzi z kupioną edycją cyfrową, a i nie zagrasz o północy tylko o 1.00:)
I masz rację, wydaje Ci się :p Przypomnę że dyskusja dotyczy tego że na Twitterze napisano mi wprost że planowany jest preload dla wszystkich. Uzyskałem taką odpowiedź gdy spytałem czy będzie preload dla posiadaczy kolekcjonerek. Dlatego uważam swoją radość za uzasadnioną.
 
Top Bottom