Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Jak udostepnia do pobrania to piraci zaraz znajda sposob. Wystarczy, ze zrobia cracka tak by zmiana daty w windowsie na np 20 maja pomogła w uruchomieniu i juz po sprawie a jak zrobia takie cos to zapewne z opcja offline. Tak juz wiele razy robili gdy gra nie miała DRM-a. Wiele razy sie zdarzało, ze oni juz grali gdy ludziom jeszcze kurier paczki nie dowiozł

Teraz będziecie narzekali o brak DRM i pre-download? Nie myślałem, że tego dożyje... :huh:
 
Teraz będziecie narzekali o brak DRM i pre-download? Nie myślałem, że tego dożyje... :huh:
A gdzie ja tam narzekam na DRM czy pre-download? Niech sobie piraci graja przed Nami. Ja i tak czekam na kuriera wiec jak zagram to pewnie dopiero 19 maja wieczorem. NIe mam z tym zadnych problemow
 
Last edited:
Zanim zrobią tego Kraka, to minie z 3-5 dni, kumpel się kiedyś tym zajmował (to był jeden z powodów dla których już nie jest moim kumplem). Nie martwcie się. Piraci nie zagrają przed wami.
 
Jak udostepnia do pobrania to piraci zaraz znajda sposob. Wystarczy, ze zrobia cracka tak by zmiana daty w windowsie na np 20 maja pomogła w uruchomieniu i juz po sprawie a jak zrobia takie cos to zapewne z opcja offline. Tak juz wiele razy robili gdy gra nie miała DRM-a. Wiele razy sie zdarzało, ze oni juz grali gdy ludziom jeszcze kurier paczki nie dowiozł
Gra nie ma zabezpieczeń DRM. Także pre-download będzie pewnie niekompletny. Ostatni plik będziemy mogli ściągnąć dopiero po północy 19 maja
 
LOL. Gra bez drm a i tak trzeba coś dociągać. Nie rozumiem po co ludzie kupując wersję z płytą. Jedyna opcja że wolne łącza mają i nie chcą czekać.

A co do checka na datę to raczej kwestia minut a nie dni. Także może być tak że ludzie będa grali przed oficjalną premierą.
 
Nawet nie denerwujcie z tym ostatnim plikiem do pobrania. Zaraz wyjdzie, ze bedzie to jak w przypadku GTA V az 5GB i jeszcze serwer zapchany i bedzie szło tylko pare kbps :D
 
LOL. Gra bez drm a i tak trzeba coś dociągać. Nie rozumiem po co ludzie kupując wersję z płytą. Jedyna opcja że wolne łącza mają i nie chcą czekać.

A co do checka na datę to raczej kwestia minut a nie dni. Także może być tak że ludzie będa grali przed oficjalną premierą.

Chodzi o to żeby piraci nie zagrali pierwsi, bo na bank w tłoczni ktoś jedną płytę schowa do kieszeni i wrzuci do neta jak to bywa zawsze.
 
Założę się że piraci i tak znajdą sposób by zagrać jakieś 2 dni przed premierą. Trzeba będzie się schować w bunkrze przeciwspoilerowym :p

A za jakiś tydzień pewnie zacznie się wypuszczanie trailerów premierowych. Takie są zawsze najlepsze, argh, nie mogę się doczekać :eek: I recenzje...
 
Last edited:
Z W2 z tego co pamiętam nie dali rady (chyba, że mi pamięć szwankuje).
Obeszli zabiepieczenia i grali 30min po premierze.
Marcin Iwiński wapominał w jednym wywiadzie, chyba tam gdzie sie tłumaczyli z usunięcia drm z w2 w łatce.
 
Obeszli zabiepieczenia i grali 30min po premierze.
Ja wtedy miałem edycję standardową, jak się obudziłem to było już po wszystkim :p Ale to dziwne że Piraci mieli kompletną wersję a REDzi pisali chyba ten plik od nowa przez 12 godzin :D
 
Pliki mogą być zaszyfrowane, może brakować pliku wykonawczego wtedy tego nie przeskoczą. Coś redzi wymyślą. Wersje cyfrowe będą aktualniejsze od tej pudełkowej. Z czego wynika że raczej posiadacze tej pierwszej nie będą się specjalnie musieli przejmować rozmiarami łatki premierowej. Gra już powinna być uaktualniona... Natomiast Ci którzy po przerzuceniu 5 cz 6 płyt będą chcieli od razu zagrać mogą się trochę rozczarować. Archiwa w grach są dość dużych rozmiarów i nawet małe poprawki mogą wymagać podmiany pliku o sporych rozmiarach.
Jednak liczę, że Redzi nas mile zaskoczą i będzie to co najwyżej kilkaset mb.
 
Ja wtedy miałem edycję standardową, jak się obudziłem to było już po wszystkim :p Ale to dziwne że Piraci mieli kompletną wersję a REDzi pisali chyba ten plik od nowa przez 12 godzin :D
To wszystko sprawka Chińczyków lub Rosjan albo Chińczyków we wspołpracy z Rosjanami :D Cos musza zrobic by Putin zagrał najszybciej :D

Nigdy bym sie Nars nie spodziewał, ze za takie cos upomnienia dajecie. Pierwszy raz sie z czyms takim spotykam, nawet nie było tam niczego obrazliwego. No ale coz, niech Wam bedzie ;)
 
Last edited:
Wystarczy że do dociągnięcia będzie w dniu premiery 350 MB jak w przypadku gta V, brakowało pliku exe i paru dodatkowych plików gry i piraci nijak nie uruchomią przed oryginałami:)
 
Na stronie the witcher site, bodajże Regis po powrocie z hands on, napisał że cd projekt ma w planach publikacje filmu prezentującego pracę nad polskim dubingiem. Wiadomo kiedy możemy się go spodziewać, o ile w ogóle zostanie opublikowany.
 
Na stronie the witcher site, bodajże Regis po powrocie z hands on, napisał że cd projekt ma w planach publikacje filmu prezentującego pracę nad polskim dubingiem. Wiadomo kiedy możemy się go spodziewać, o ile w ogóle zostanie opublikowany.

Najpewniej tydzień przed premierą gry :) Pamiętam że kiedyś Interia (albo inny portal) przeprowadzała podobny wywiad z aktorami do Wiedźmina 2, ale nie nie przypomnę sobie czy to było jeszcze przed premierą czy tuż po premierze drugiej części gry.
 
Top Bottom