Wiedźmin 3: świat

+
Na tym niemieckim gameplayu było można zobaczyć znany z polskich łąk Krwawnik pospolity ;)
 
@adventus.991 ale to doczytywanie się NPC na metr przed Geraltem to jakieś nieporozumienie.
Też to zauważyłem. Dziwne. Na wcześniejszych gameplayach tego nie było. Nawet w Novigradzie nie było tego widać. Może to jakiś bug związany z wczytaniem gry po śmierci postaci?
 
Wow, te doczytywanie jest gorzej niż złe - jest koszmarne, słyszałem, że mogą z tym być problemy ale nie spodziewałem się aż takiej skali problemu. Zobaczcie sobie fragment z 32:00, w takiej postaci jest to niedopuszczalne, ale mam nadzieję, że poprawili to w w finalnej wersji.
 
Last edited:
Wow, te doczytywanie jest gorzej niż złe - jest koszmarne, słyszałem, że mogą z tym być problemy ale nie spodziewałem się aż takiej skali problemu. Zobaczcie sobie fragment z 32:00, w takiej postacie jest to niedopuszczalne, ale mam nadzieję, że poprawili to w w finalnej wersji.

Nie tylko npc. Te wysokie rośliny przy chacie może nawet są bardziej widoczne podczas doczytywania.
 
Myślę że to może być taki łącznik między Kontynentem a Skellige. Chodzi mi o to że jak dopłyniesz w miejsce tego lądu to napotkasz coś w stylu jakiejś wielkiej mgły i jak ją przepłyniesz to będzie w Hubie Skellige. Chyba że Redzi chcą nas w jakiś sposób zaskoczyć
 
Myślę że to może być taki łącznik między Kontynentem a Skellige. Chodzi mi o to że jak dopłyniesz w miejsce tego lądu to napotkasz coś w stylu jakiejś wielkiej mgły i jak ją przepłyniesz to będzie w Hubie Skellige. Chyba że Redzi chcą nas w jakiś sposób zaskoczyć
Po oddaleniu widoku na mapie widzimy cały kontynent i wszystkie huby, do Skellige przenosimy się normalnie szybką podróżą, bez żadnych cudów.
 
Myślę że to może być taki łącznik między Kontynentem a Skellige. Chodzi mi o to że jak dopłyniesz w miejsce tego lądu to napotkasz coś w stylu jakiejś wielkiej mgły i jak ją przepłyniesz to będzie w Hubie Skellige. Chyba że Redzi chcą nas w jakiś sposób zaskoczyć

Tam nie ma prawa być niczego, prócz wody.

Mam nadzieję, że ten obóz Nilfgaardu w prawym dolnym rogu mapy będzie można explorować, bo jest tak na styku.
 
Last edited:
Narzekacie po prostu na skutek podwodnego trzęsienia ziemi (tego samego które przyczyniło się do wyginięcia gnomów) na niespotykaną skale na środku oceanu wypiętrzyła się spora wyspa.
 
Tam nie ma prawa być niczego, prócz wody.
Chyba że zrobili coś w tym stylu, jakaś wielka wyspa



Tylko i tak nadal by to nie miało sensu. Widać, że jest to obszar pusty, niedostępny, tak jak ten pierścień lasu dookoła całej mapy. Po cholerę to tam jest? Przecież morze samo w sobie pełni rolę "końca" mapy, gdzie wypłyniesz za daleko, odpala się szybka podróż.
 
Last edited:
Tam nie ma prawa być niczego, prócz wody.

I nie będzie po prostu ma to na celu uświadomić graczowi że jak popłynie tutaj to gdzieś dopłynie(a nie jak w GTA że sobie płyniesz i płyniesz i oddalasz się od miasta)

Po oddaleniu widoku na mapie widzimy cały kontynent i wszystkie huby, do Skellige przenosimy się normalnie szybką podróżą, bez żadnych cudów.

A to nie było jakoś tak że z Novigradu można dopłynąć do wysp Skellige normalnie łodzią?
 
Top Bottom