Wiedźmin 3 - grafika

+
Mam do Was pytanie - kto odkopał ten zakichany VGX? Znowu zrobi się 50 stron w których będzie kłótnia o downgrade grafiki :p
 
Może grafika jest lepsza, ale kamera też robi swoje. Ale skoro jest lepiej to może pokażesz gifa który przebijał by to? -


Po premierze ktoś pewnie zrobi "identyczny" Gif z finalnej wersji i będzie beka ;D
 
@sebogothic Jak dla mnie ten gif z wioską (który swoją drogą już się nudny dawno zrobił) wygląda gorzej, znacznie bardziej wole zieloną trawę a nie suche badyle.
Jeśli chodzi o gify to ostatni przebija wszystko.
 
Dobra, mamy jedną poważnie zdałngrejdowaną scenę. Tyle. Nie wiemy, jak wygląda reszta, poza tym - to, co robiło większość tej sceny to naświetlenie, a te, jak wiadomo, można kontrolować w opcjach.
 
Kurna ludzie, przestańcie wreszcie biadolić na tą grafikę. Jest piękna i tego się trzymajmy. Pieprzycie o tym downgradzie trzy po trzy, a Nars bezskutecznie próbuje Wam pokazać, że obecna wersja grafiki jest o wiele ładniejsza od "pięknego" VGX...
 
Przecież ta scena z gonem w wiosce wygląda dużo gorzej. I to nie tylko naświetlenie. Widać ze noc jest jasna jak wieczór, drzewa oczywiście kołyszą się mocno jak zawsze ;/ ogień jest gorszy i wszystko jest gorsze :) Ale obecna grafika wygląda super, i oby optymalizacja taka też była, to będzie naprawdę dobrze.
 
Skopana noc daje wrażenie dużo gorszej gry światła. Jest też nieco mniej latających iskierek. Trawa, modele, wszystko jest takiej samej jakości(Eredin to nie downgrade, a zmiana koncepcji, wg mnie zresztą na plus).

Ta noc naprawdę jest zła.
 
Ogień nie jest gorszy, można porównać pojedyncze płomienie między sobą z obydwu scen i dojdzie się do tego, że to wszystko to samo. Nawet dodali kilka płomieni na dachu. Jest po prostu mniej cząsteczek, płomień spod strzechy nie wysyła w powietrze tylu iskier.

Nie wiem dlaczego REDzi dowalili taką noc, skoro w jaskiniach może być ciemno. Jeśli każdy lubi widzieć gdzie iść, to tam też powinno być widno.
 
Top Bottom