Wiedźmin 3 - grafika

+
To już taka tradycja forumowa, że pierwsze posty użytkowników muszą być narzekające na grafikę/roślinność/oświetlenie/cokolwiek? To się trochę nudne i wtórne robi. Witamy @krauze23855
 
A ciekawe jest to że większość tych płaczków jak dostanie grę w łapy to będzie grać aż będzie trzeszczeć ;)
Tak było przy W2 narzekano na aspekty gry które okazały się po premierze nie tak istotne.
 
Nie wiem po co wchodzisz więc do tego tematu. Ja wiem że będzie mi się gra bardzo podobać i innym też, inaczej by tu raczej nie siedzieli.
 
Akurat ja zajmuje się grafiką, uwielbiam rysować, oglądać grafiki koncepcyjne i to nie tak że narzekam, tylko wskazuje rzeczy które mogliby poprawić(jeśli mogą). Oczywiście gra wygląda pięknie(szczególnie zbroje i lokacje). Ale jeśli miałbym podać rzeczy do poprawy to właśnie roślinność, doczytywanie się obszaru, animacje ruchów i miejscami praca kamery. Nie chcę nikogo urazić, może mam małe zboczenia zawodowe:)
 
Nie wiem po co wchodzisz więc do tego tematu. Ja wiem że będzie mi się gra bardzo podobać i innym też, inaczej by tu raczej nie siedzieli.

Bo masz nie wiedzieć po co ja tu wchodzę, nic Ci do tego !
Stwierdziłem tylko jak jest i będzie tyle możesz wiedzieć ;)
 
błagam cię, wybrałeś najlepsze momenty które mają miejsce raz na 50 minut gameplaya.
Wszedłem na wątek na neo-gafie i brałem wszystkie gify po kolei (oczywiście tylko te pokazujące roślinność).
Ale najwidoczniej za mało. Nie wiem, czy mój żołądek to wytrzyma...
Pff... Ironizowanie jest męczące. Trzeba z tym skończyć.

Jedyną kłującą mnie w oczy roślinką jest sławny iglak. I nie byłoby tak źle, gdyby nie to, że jest on wszędzie. Cała reszta jest IMO ok, czasem nawet bardzo OK.
 
Gra wygląda przecudnie. Z każdym nowym gameplay`em na nowo się o tym przekonuję. Uważam, że RED`zi dokonali cudu... Biorąc pod uwagę ilość roślinności, jej wygląd ( moim zdaniem świetny) i dodatkowo płynność rozgrywki, to naprawdę mamy do czynienia z czymś wspaniałym. Nie obchodzi mnie czy trawa jest 2d czy 3d. Co poniektórzy popadli w obsesję analizując pojedyncze kępki. Ważne jest to, co umieścił Kubonicz. Możemy podziwiać prześliczne łąki, a dodatkiem do tego wszystkiego jest świat, który w żaden sposób nas nie ograniczy. Zastanawiam się ilu pięknych miejsc jeszcze w tej grze nie ujrzeliśmy...

Ile to już razy słyszało się, że GPU dyszy z powodu zieleni w grze, a tutaj mamy obszary pokryte roślinnością w jakiś 90% i nie dość, że wygląda to wspaniale, to jeszcze wszystko chodzi płynnie.
 
Last edited:
Top Bottom