Wiedźmin 3 - grafika

+
Dlaczego niby? Jeśli sama zawartość, misje itp byłyby takie same, to nie powinno to nikogo zdziwić i właśnie być naturalne. Sytuacja obecna jest właśnie co najmniej nie naturalna.

Ale mogło by się to przyczynić na spadek sprzedaży, czy też innymi słowy bojkot na konsolach bo ludzie by grali w "wybrakowaną grę". Dzisiaj wszystko robi się dla mas. Efekt Globalizacji.
 
Dlaczego niby? Jeśli sama zawartość, misje itp byłyby takie same, to nie powinno to nikogo zdziwić i właśnie być naturalne.

Jedno słowo - zazdrość.

Niejako w formie czarnego żartu można dodać iż "RED'zi, z godnie ze swoimi ideami, traktują wszystkich graczy równo" ...
 
Skoro Ty nie widzisz w tym nic złego. No to my wszyscy, którzy uważamy że jest to nieuczciwe, musimy być w błędzie. Przepraszamy.
Czy to złe czy nie, nie mi dane oceniać. To jest marketing, ciężki sport. Jak już wspomniałem, każdy produkt jest pokazywany z najlepszej strony i bardzo często pokazywany jest wręcz na wyrost. Z takim podejściem do życia musisz mieć naprawe zabawny żywot, wszakże sami kłamcy Cię otaczają. Zbojkotuj każdy produkt, który w jakikolwiek sposób się reklamuje. Przecież to jawne kłamstwo. Miałem (wątpliwą?) przyjemność uczyć się marketingu i wiem jak wygląda to od środka. Nie oceniam czy jest to dobre czy złe. Jest za to na pewno powszechne i stosowane przez każdego.

Nie. Jeśli parę miesięcy przed premierą wypuszcza się GAMEPLAY, a następnie paręnaście dni przed premierą to samo miejsce wygląda wyraźnie inaczej i niezaprzeczalnie GORZEJ, to to nie jest dobry marketing. Trudno nawet nazwać to jakimkolwiek marketingiem.
NIe, jest to zwyczajny marketing. Zwykły, najprostszy, najpowszechniejszy. To nie jest sport w którym gra się fair.
Swoją drogą pisz, że TWOIM zdaniem wygląda niezaprzeczalnie gorzej, MOIM zdniem wygląda lepiej.
 
Last edited:
Co do przesówki to Jose w jakimś portugalskim wywiadzie chyba, a nie przepraszam angielski wywiad ale potugalska impreza to była czy coś mówił że gra kraszowała na wszystkich platformach bo wczytywane były zbyt duże połacie mapy mieli je podzielone na duże okręgi czy coś i zabierało to za dużo pamięci musieli całkowicie przepisać system wczytywania zawartości.
 
Ale mogło by się to przyczynić na spadek sprzedaży, czy też innymi słowy bojkot na konsolach bo ludzie by grali w "wybrakowaną grę". Dzisiaj wszystko robi się dla mas. Efekt Globalizacji.
Dodaj jeszcze pogorszenie relacji z Sony i Microsoftem.. oj kiepsko by mieli. Żeby zrobic exa na PC musleli by miec niezależnośc finansową jak Valve czy Blizzard, wtedy mogli by sobie pozwolic na taki ruch.
 
Jedno słowo - zazdrość.

Takiej przeczącej wszelakiej logice zazdrości można by się spodziewać chyba tylko po dzieciakach, którzy w grę i tak grać nie powinny. Poza tym to działa teraz na takiej samej zasadzie tylko w odwrotna stronę - krzywdząc po prostu drugą "grupę" graczy. Nie zawsze kompromisy to dobre wyjście. Dobre są możliwości wyboru. No ale cóż... Niech to chociaż dobrze zoptymalizują, żeby był zapas FPS-ów pod mody.
 
Kurczę, porównując same modele, ich złożonosć, to ten wjazd do Novigradu obecnie, w porównaniu z tym co było, wyglada jak low detale przy high. Nie żeby mnie to jakoś martwiło, o ile tylko gra będzie miała rozsądne realne wymagania, ale jednak dość nieprzyjemnie się na to patrzy.
 
Takiej przeczącej wszelakiej logice zazdrości można by się spodziewać chyba tylko po dzieciakach, którzy w grę i tak grać nie powinny.
Na forach toczących wojny platformowe piszą prawie sami dorośli ludzie. Gwarantuję Ci, to po prostu taka natura.
 
Na forach toczących wojny platformowe piszą prawie sami dorośli ludzie. Gwarantuję Ci, to po prostu taka natura.
Tu nie chodzi o żadną zazdrość. To jest temat o grafice i każdy ma prawo napisać swoje przemyślenia. Nikt nie musi się z tym zgadzać
 
Swoją drogą pisz, że TWOIM zdaniem wygląda niezaprzeczalnie gorzej, MOIM zdaniem wygląda lepiej.

http://s9.postimg.org/nue8t7e0f/wall.png / http://international.download.nvidi...-3-wild-hunt-nvidia-gameworks-hbao-plus-1.jpg
http://www.ppe.pl/upload/images/news/17/55/79/1755790115.jpg
http://www.ppe.pl/upload/images/news/55/38/70/553870715.jpg

Naprawdę muszę dodawać w takiej sytuacji, że moim zdaniem? Zapytaj przypadkowych przechodniów, które ujęcia wyglądają lepiej. Rozumiem, że istniej kult własnego zdania, ale przez to, że ktoś uważa produkty przemiany materii za pachnące łąką i kwieciem wszelakim, nie będę za każdym razem podkreślał, że "moim zdaniem" śmierdzą.

A apropos marketingu, to mnie uczyli, że i owszem, produkt pokazuje się z najlepszej możliwej strony. Ale nie powinno się też pokazywać produktu jawnie innego, bo to prędzej czy później zostanie zauważone i najskuteczniejszym znanym nam sposobem - pocztą pantoflową - zostanie przekazana innym.
 
Last edited:
A apropos marketingu, to mnie uczyli, że i owszem, produkt pokazuje się z najlepszej możliwej strony. Ale nie powinno się też pokazywać produktu jawnie innego, bo to prędzej czy później zostanie zauważone i najskuteczniejszym znanym nam sposobem - pocztą pantoflową - zostanie przekazana innym.

To fakt, ale takie praktyki można nawet zauważyć u tak lubianego studia jak Naughty Dog, gdzie Uncharted 4 na pierwszej prezentacji miało wyglądane znacznie bardziej niz porównanie VGX a obecny Dziki Gon, więc nie oni pierwsi i ostatni.Jeżeli gra bedzie prezentować się przyzwoicie, miec dobrą optymalizacje to gównoburzy raczej nie będzie.
 
Last edited:
@Maganus "Grzeczny" marketing dawno wyszedł z użycia. Jeżeli masz trzech szprzedawców jabłek, dwóch się reklamuje, że ich jabłka są najlepsze na świecie, a są tak słodkie i soczyste, że sok po rękach spływa, to trzeci prędzej czy później też zacznie się tak relamować, bo towaru nie sprzeda. Wszyscy prowadzą teraz szalenie agresywny marketing. Jeżeli łyka się wszystko jak pelikan to później się cierpi z przejedzenia. I na prawdę nie jest jeszcze tak "nieczysto". Do poziomu Watch_Dogs jeszcze strasznie daleko. I nie chodzi mi tylko o względy graficzne, ale również te gameplay'owe.
PS. Nie porównuj mojego gustu do gustowania w fekaliach. Niski poziom.
 
Nie wiem czy było:

 

Attachments

  • wiedźmin_3_5.jpg
    wiedźmin_3_5.jpg
    405.7 KB · Views: 50
Ten materiał z Playstation polska,jeśli to miało być to to lipa.Kilka ujęć jak gra ale z kamerą na tv wieć pfff....nic obadać się nie da dokładnie;/
 
@Maganus "Grzeczny" marketing dawno wyszedł z użycia. Jeżeli masz trzech szprzedawców jabłek, dwóch się reklamuje, że ich jabłka są najlepsze na świecie, a są tak słodkie i soczyste, że sok po rękach spływa, to trzeci prędzej czy później też zacznie się tak relamować, bo towaru nie sprzeda. Wszyscy prowadzą teraz szalenie agresywny marketing. Jeżeli łyka się wszystko jak pelikan to później się cierpi z przejedzenia. I na prawdę nie jest jeszcze tak "nieczysto". Do poziomu Watch_Dogs jeszcze strasznie daleko. I nie chodzi mi tylko o względy graficzne, ale również te gameplay'owe.
PS. Nie porównuj mojego gustu do gustowania w fekaliach. Niski poziom.

Ale jeżeli kupię najpierw u któregoś z "krzykaczy" i jabłko nie jadalne to mu je z radosną miną oddam. I już na pewno nie wrócę. Także warto może czasem sytuacje naganne ganić, a nie przyjmować postawę "No co zrobisz, nic nie zrobisz..."

A za fekalia przepraszam, to była hiperbola, akurat taka przyszła mi do głowy. Nie miałem zamiaru Cię obrażać.
 
Top Bottom