Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
To gra, której akcja rozgrywa się w maju, na półkuli północnej i to relatywnie prawdopodobnie bliżej bieguna północnego tego świata niż Polska znajduje się w świecie prawdziwym.

Zawsze sądziłem, że klimat i grywalność powinny mieć pierwszeństwo, nie zaś realizm, wszak nawet Redzi tak twierdzili. Ale skoro, to już nieaktualne w takim razie poproszę o konieczność jedzenia i picia oraz wypróżniania, symulacyjny system żeglugi i tak dalej i tym podobne, jak realizm to realizm.
Z tą długością nocy skrewili i żadne próby usprawiedliwiania tego nie zmienią.
 
Taka zacięta dyskusja o długości nocy się wywiązała, że nowy gameplay przeszedł bez echa:sad:


Marcinie, tyle już tego było że ciężko się połapać w tym wszystkim! Poza tym kompresja i tak niszczy wszystkie szczegóły na youtubie :( . Ale fakt faktem, że rok temu jeszcze nie do pomyślenia taka sytuacja, wtedy to byśmy brali wszystko nawet 5 minutowy gameplay :D .
 
Rezi, choć widać, że nie siedzi w świecie wiedźmina, zrobił naprawdę wspaniały materiał. Kto się boi spoilerów, niech chociaż włączy sobie go od 14 minuty, to najpiękniejsze co zobaczyłem w grach ever.
 
Moim zdaniem za dużo tych gameplay'ów. Jak kiedyś wraz z nadejściem takowego pojawiłaby się u mnie niebywała ekscytacja tak teraz jest to bardziej obojętność i zwykłe wzruszenie ramionami. Tylko pożądny trailer jest w stanie podbić mój hajp. A hajp rzecz ważna, wszak to nim karmi się pre-ordery by zdrowo rosły i miały mocne kości.
 
Moim zdaniem za dużo tych gameplay'ów. Jak kiedyś wraz z nadejściem takowego pojawiłaby się u mnie niebywała ekscytacja tak teraz jest to bardziej obojętność i zwykłe wzruszenie ramionami. Tylko pożądny trailer jest w stanie podbić mój hajp. A hajp rzecz ważna, wszak to nim karmi się pre-ordery.

To może (podkreślam może bo plany mogą się zmienić;)) w czwartek hype się zwiększy:)
 
Rezi to w ogóle sprawiał wrażenie nieogarniającego. Pod wodą miał skrzynię, wyszedł z wody, i zaczął medytować nad świecącym się (zatem niezbadanym) trupem wojaka, który - założę się - miał klucz do skrzyni.
I zgadzam się z @Kuboniusz dla mnie tego jest za dużo :> i tak się nie mogę doczekać premiery, pal licho gameplay'e.
 
Czyli w czwartek planujecie jakiś trailer, mam nadzieje że to nie trailer premierowy bo to za szybko troszke według mnie. Chyba że macie jeszcze dwa.



PS: Jeżeli dwa, to ten lepszy trzymajcie na koniec. :p
 
Zawsze sądziłem, że klimat i grywalność powinny mieć pierwszeństwo, nie zaś realizm, wszak nawet Redzi tak twierdzili. Ale skoro, to już nieaktualne w takim razie poproszę o konieczność jedzenia i picia oraz wypróżniania, symulacyjny system żeglugi i tak dalej i tym podobne, jak realizm to realizm.
Z tą długością nocy skrewili i żadne próby usprawiedliwiania tego nie zmienią.

Cóż. Zależy co kto uważa za klimatyczne. Mnie by raziło i było dla mnie zupełnie nie klimatyczne, gdyby świt w maju był o 5. W tym przypadku realizm przyczynia się do klimatu gry. :)
 
Top Bottom