Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Ogólnie średni materiał (szczególnie Geralt - rycerz :sad: ) ale Ciri na końcu wygrała wszystko :victory:
 
Kapcie mi nie spadły a muza mnie ostro ziirytowała, no i te momentami szybkie ujęcia, średnio 5/10...
Były lepsze zwiastuny, taki pod publiczkę, pod niedzielnych graczy.
 
Nie no to mi znowu bardzo się podobał poczatek nudny jednak później jest ekstra a zakończenie epickie, ogólnie materiał na czwórkę z dużym plusem :D w skali do 5 i muzyka bardzo fajna
 
Najgorszy zwiastun bo prezentuje tylko walkę, ale w porównaniu do materiału które zrbił IGN :D to nawet stanąć obok se nie mogą :)
 
Nowy zwiastun uratowała Ciri, bo większość ujęć wyglądała nad wyraz miernie w porównaniu do poprzednich zwiastunów.

Cóż, czekam z niecierpliwością na zwiastun premierowy, który mam nadzieję sprawi, że "narobię w majtki", bo ten tego nie zrobił.
 
Wydaje mi się, że głównym celem tego materiału to raz pokazanie rozpierduchy i brutalności, dwa zachęcenie niezaznajomionych że widoczki to nie wszystko i sporo w grze brutalności.
 
Najgorszy zwiastun bo prezentuje tylko walkę, ale w porównaniu do materiału które zrbił IGN :D to nawet stanąć obok se nie mogą :)

Bo montaż jest dobry. Muzyka taka pseudo-epicka. Geralta w tej lustrzanej zbroi nawet nie skomentuję. Ciri byłaby idealna, jakby była szarowłosa. Generalnie trailer pokazał mi to, co wyłączę jako pierwsze(o ile się da, i oby się dało), czyli członki latające na lewo i prawo. Nie chce mi się wierzyć, że jest tyle krwi podczas walki, ucinanie kończyn, a zlikwidowali krew na podłożu przy cięciach.

Meham ten trailer. Obejrzę go może góra jeszcze raz, jeśli będzie bez kompresji.
 
Zwiastun bardzo chaotyczny (niestety). Walkę, a raczej finishery owszem i przedstawia, ale niektóre przejścia powodują lekkie "skołowanie" - wolałbym materiał z lekko zwolnionymi ujęciami (jak np. przy scence z harpiami) niż szybkie przeskoki.

Końcówka z Ciri uratowała trailer.

Cytat z gafa
"they should have left fields of ard skellig playing throughout the trailer, a slow soothing melody while geralt is fucking up shit everywhere."
 
Last edited:
Wydaje mi się, że głównym celem tego materiału to raz pokazanie rozpierduchy i brutalności, dwa zachęcenie niezaznajomionych że widoczki to nie wszystko i sporo w grze brutalności.
Tej brutalności jak na razie jest w materiałach stanowczo za wiele. Właśnie mam wrażenie, że niezaznajomieni z uniwersum ludzie zaczną mieć wrażenie, że Wiedźmin jest grą o jakimś białowłosym rycerzu, który jeździ po świecie i na wymyślne sposoby zabija wszystko, co się rusza. Jak dotąd nie dostaliśmy niczego, co by prezentowało głębszą naturę Geralta, jego prawdziwy charakter i to, kim jest. No, może za wyjątkiem Killing Monsters, które i tak sprowadziło się do zarzynania ludzi.
Serio? Czy naprawdę nie pozostało we Wiedźminie nic prócz grafiki i mordowania ludzi?

@Marcin Momot, @Michal Janczewski, @inni redzi
Liczę na wyjaśnienie powyższego fenomenu. Spójrzcie proszę na liczbę Redpointów poniżej i na inne komentarze, i zastanówcie się nad jakąś logiczną odpowiedzią. Bo jako jeden z największych fanów Wiedźmina jestem w tej chwili mocno wkurzony.
 
Last edited:
Materiał nawet fajny, ukazany Cyklop i Widłogon/Oszluzg . Czekam jednak na te zapowiadane ponad 60 rodzajów potworów etc. Walka walką, ale bandyci/dezerterzy/piraci mnie nie ruszają, baba wodna multum razy pokazywana, w końcu coś jeszcze odnośnie Leszego, który nagle z lasu wyszedł na drogę ;)
 
Płytówka paskudna jak noc, potrzebna jak kotu buty, ale takie rynsztunki z odsłoniętym bicem lekkie, bardzo mi się podobają będę w takich biegał.

 
Top Bottom